Κλείνει η ΕΡΤ

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από Greek_Army »

H δήλωση του κυβερνητικού εκπροσώπου κ. Σίμου Κεδίκογλου
«Σε μια περίοδο που ο Ελληνικός λαός υφίσταται θυσίες, δεν υπάρχουν περιθώρια για καθυστερήσεις ή για δισταγμούς. Όπως δεν υπάρχουν περιθώρια ανοχής για «ιερές αγελάδες» που παραμένουν άθικτες, όταν επιβάλλονται περικοπές παντού.

Όταν πρέπει να τελειώνουμε με τα ελλείμματα και να βγούμε από την κρίση, δεν μπορούμε να ανεχόμαστε θύλακες αδιαφάνειας και δημόσιας σπατάλης.

Η Ελληνική Ραδιοφωνία Τηλεόραση, η ΕΡΤ, είναι μια χαρακτηριστική περίπτωση μοναδικής αδιαφάνειας και απίστευτης σπατάλης.

Κι αυτό τελειώνει σήμερα...

Η συνέχεια της ανακοίνωσης βρίσκεται εδώ

Άβαταρ μέλους
Apache
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ Αύγ 19, 2011 10:01 pm
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από Apache »

Και τωρα που θα βρει μεροκαματο η ελλη η σταη να ταισει την οικογενεια της; Εικόνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από D.Y.K »

Apache έγραψε:Και τωρα που θα βρει μεροκαματο η ελλη η σταη να ταισει την οικογενεια της;Εικόνα


Να ρωτήσουμε τον Γουλανδρή καλύτερα; Εικόνα

Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από Signaller »

Τέλος εποχής
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
stam88
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 06, 2013 1:58 pm
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από stam88 »

Εμένα το θέμα μου φαίνεται έως και ύποπτο, και ότι αυτό είναι απλά η αρχή της συνέχειας! Ο κ. Σίμος επιχείρησε να καλύψει την ανικανότητά του λέγοντας ότι κλείνουμε την ερτ γιατί είναι πρότυπο αδιαφάνειας... ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ 8 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΤΟ ΜΗΝΑ; ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ!

ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ!

ΘΑ ΠΗΞΟΥΜΕ!!!
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από Nassos »

Ήταν να γίνει τον Ιούλιο (το απόκάλυψε ο Χατζηνικολάου), αλλά έσκασε η βόμβα GAZPROM-ΔΕΠΑ και το έκαναν τώρα, και μάλιστα με Πράξη Νομοθετικού Περιεχομένου, ξεκάθαρος εκβιασμός από Σαμαρά προς Μπένυ-Μπαρμπα Φώτη για πρόωρες εκλογές.

Πλέον ο Αντωνάκης κατάλαβε ότι το μοιραίο θα σκάσει στα χέρια του...
Άβαταρ μέλους
elias17
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 14, 2012 9:07 pm
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από elias17 »

Κριμα χανουμε την εκπομπη με αρετη και τολμηΕικόνα
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από Signaller »

Nassos έγραψε: Πλέον ο Αντωνάκης κατάλαβε ότι το μοιραίο θα σκάσει στα χέρια του...


Ποιό μοιραιο;
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Άβαταρ μέλους
thanos123
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 432
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2012 12:25 am
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από thanos123 »

Πως ο Τσίπρας και όλοι η αντιπολίτευση θεωρεί ότι η ΕΡΤ ήταν δημοκρατικό μέσο ενημέρωσης αφού όποιον από αυτούς εάν τους ρωτούσες τι γνώμη είχαν για την ΕΡΤ μέχρι και την τρίτη το πρωί θα απαντούσαν όλοι με ένα στόμα μια φωνή ότι αποτελεί φερέφωνο της εκάστοτες κυβέρνησης. Μυριστήκαν ψηφαλάκια και τρέξανε όλοι να ασελγήσουν στα πτώματα των εργαζόμενων -απολυμένων της ΕΡΤ. Ντροπή βέβαια και στους κυβερνώντες που θα μπορούσαν να κρατήσουν ανοιχτό το κανάλι και προβούν σε εξορθολογισμό του καναλιού.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από Greek_Army »

stam88 έγραψε:Εμένα το θέμα μου φαίνεται έως και ύποπτο, και ότι αυτό είναι απλά η αρχή της συνέχειας! Ο κ. Σίμος επιχείρησε να καλύψει την ανικανότητά του λέγοντας ότι κλείνουμε την ερτ γιατί είναι πρότυπο αδιαφάνειας... ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ 8 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΤΟ ΜΗΝΑ; ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ!

ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ!



1. Μίλα πιο κόσμια.
2. Απαγορεύεται η χρησιμοποίηση των κεφαλαίων γραμμάτων, δεν είμαστε γκαβοί.
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από Nassos »

Signaller έγραψε:Ποίο μοιραίο;


Εικόνα

Εικόνα
stam88
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 06, 2013 1:58 pm
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από stam88 »

Greek_Army έγραψε:
stam88 έγραψε:Εμένα το θέμα μου φαίνεται έως και ύποπτο, και ότι αυτό είναι απλά η αρχή της συνέχειας! Ο κ. Σίμος επιχείρησε να καλύψει την ανικανότητά του λέγοντας ότι κλείνουμε την ερτ γιατί είναι πρότυπο αδιαφάνειας... ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ 8 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΤΟ ΜΗΝΑ; ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ!

ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ!



1. Μίλα πιο κόσμια.
2. Απαγορεύεται η χρησιμοποίηση των κεφαλαίων γραμμάτων, δεν είμαστε γκαβοί.


Ο Καραγκιόζης, πλην της μεταφορικής έννοιας με την οποία χρησιμοποιείται πλέον-αποδεκτή μέχρι και από το ΕΣΡ, είναι ένα παραδοσιακό ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟ στοιχείο της χώρας μας και της σύγχρονης ιστορίας μας... Έμεινα άναυδος με το περί κοσμιότητας... Άτοπον!Εικόνα

Και να μην ξεχάσεις στην υπογραφή σου να βάλεις μικρούς χαρακτήρες! Τότε θα ς'ακούσω!

ΘΑ ΠΗΞΟΥΜΕ!!!
Άβαταρ μέλους
thanos123
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 432
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2012 12:25 am
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από thanos123 »

Ωρα που σιγα σιγα βλεπουμε πως και γιατι φυγανε οι Ρωσοι ο μεγας διαπραγματευτης εκλεισε την ΕΡΤ. Αφου ομως θελατε 2000 απολυσεις γιατι δεν απολυετε 12000 Αγροφυλακες που δεν εχουν αντικειμενο εργασιας και εχουν τρελλαθει στην πρεφα; Αυτοι τι προσφερουν; [τζιζ κομματικος στρατος]Ποιος ειναι αυτος ο φορεας που παραγει πολιτισμο και ειναι ανταποδοτικος; Εσεις ολοι επι καταλληλοτερου γεμισατε την ΕΡΤ με στρατευμενους κονδυλοφορους μονο για το νεο λογοτυπο της ΕΡΤ δαπανησατε 1200000. Εσεις δε κ. Σαμαρα υπουργος τοτε διορισατε ολλη την Καλαματα και τωρα πριν 3 μηνες πρωθυπουργος πια ανοιξατε παλι το στρατοπαιδο στην Καλαματα. Αυτος λοιπον ειναι ο αναμορφωτης. Δοξαστε τον.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από Signaller »

Μ'αρέσει που κανείς δεν έβλεπε ΕΡΤ, αλλά μόλις έκλεισε τρέξαν όλοι να δουν από το ίντερνετ Λαός- ανέκδοτο Εικόνα

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Κλείνει η ΕΡΤ

Δημοσίευση από yandr »

Signaller έγραψε:Μ'αρέσει που κανείς δεν έβλεπε ΕΡΤ, αλλά μόλις έκλεισε τρέξαν όλοι να δουν από το ίντερνετ Λαός- ανέκδοτο Εικόνα

Πραγματικά...

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες