Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Συζήτηση για θέματα που σχετίζονται με το στρατό
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Lou.
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Δεκ 26, 2012 12:08 pm
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από Lou. »

Θα θελα να μαθω αν γινεται να παρεις καπου τηλεφωνο για να μαθεις σε ποιο στρατοπεδο βρισκεται καποιο ατομο. Μπορουν να σου δωσουν τετοια στοιχεια η ειναι απορρητο;

Άβαταρ μέλους
ventic
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 03, 2013 3:22 pm
Τοποθεσία: Φαντάρος
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από ventic »

Νομιζω μπορεις να παρεις την στρατολογια στην οποια ανοικει το ατομο
δεν ειμαι σιγουρος.
Lou.
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Δεκ 26, 2012 12:08 pm
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από Lou. »

Εννοεις ας πουμε στρατολογια αθηνων; Ηξερα οτι Μεχρι πριν λιγο καιρο ηταν πευκο αλλα τον εστειλαν καπου προς αθηνα με αποσπαση. Αν παρω πευκο θα μπορουν να μου πουν?
Άβαταρ μέλους
thanos123
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 432
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2012 12:25 am
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από thanos123 »

Καλό είναι να μην σου δώσουν στοιχεία με το στρατεύσιμο που ψάχνεις για ευνόητους λόγους. Αλλα και αν σου δώσουν κακώς θα το πράξουν. Καμία σχέση δεν έχει η στρατολογία με αυτό που ρωτάει το μέλος.
Lou.
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Δεκ 26, 2012 12:08 pm
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από Lou. »

Βασικα για προσωπικα στοιχεια οπως τηλεφωνο κ διευθυνση ειναι λογικο να μη σου λενε γιατι ειναι απορρητα αλλα το που σε εχουν στειλει δεν νομιζω να υπαρχει καποιος λογος για να μην το πουν

Άβαταρ μέλους
thanos123
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 432
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2012 12:25 am
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από thanos123 »

Lou. έγραψε:Βασικα για προσωπικα στοιχεια οπως τηλεφωνο κ διευθυνση ειναι λογικο να μη σου λενε γιατι ειναι απορρητα αλλα το που σε εχουν στειλει δεν νομιζω να υπαρχει καποιος λογος για να μην το πουν



αν σήκωνα εγώ το τηλέφωνο σίγουρα δεν θα σου έλεγα. Και όποιος το έκανε και το ανακάλυπτα θα τον τιμωρούσα. Και που ξέρω εγώ ποιος /ποια είσαι και για ποιο λόγο θέλεις να σου πω που είναι ο συγκεκριμένος. Μπορεί εσύ να θέλεις να του κάνεις ζημια που το ξέρω εγώ; Πλάκα με κάνεις;

Lou.
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Δεκ 26, 2012 12:08 pm
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από Lou. »

Οχι δε σε κανω πλακα. Πιστευω οτι το φορουμ για αυτο το λογο ειναι για να λυνουμε αποριες και για αυτο ρωτησα... Και για να ρωταω εχω λογο. Και δε νομιζω να μπορεις να μπεις στο στρατοπεδο και να βλαψεις καποιον γι αυτο μη λεμε βλακειες. Τεσπα αν ξερει κανενας αλλος ας απαντησει
Άβαταρ μέλους
Avatar
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2011 4:59 pm
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από Avatar »

Πολύ σωστά τοποθετείται ο θάνος, τα στοιχεία πρέπει να μένουν απόρρητα και ειδικά όταν παίρνεις τηλέφωνο που δεν ξέρουν ποιος είσαι.
Από τη στιγμή που πήγε στο πεύκο και έφυγε μετά η στρατολογική υπηρεσία όπου ανήκει (την οποία δεν την ξέρεις αν δεν έχεις δει το χαρτί του στρατεύσιμου πχ στην Αθήνα υπάρχουν 4 +1 στον πειραιά 5 δηλαδή, βέβαια η Αθήνα δεν είναι και μικρή πόλη πάει ανάλογα με το που μένει ο στρατεύσιμος αυτό αλλά δεν μπορείς να είσαι σίγουρος) . Τέλος πάντων γιατί πολύ κούρασα με το μήνυμα μου θεώρω ότι η στρατολογική υπηρεσία δεν θα γνωρίζει και κανονικά δεν πρέπει να σου το πουν αν ξέρουν
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από Greek_Army »

Εννοείται πως δεν γίνεται.
fotini
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2015 2:02 am
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από fotini »

Γεια σας! Σημερα γνωρισα εναν φανταρο αλλα δεν του εδωσα τελικα τον αριθμο μου κ τωρα ψαχνω να τον βρω... Μου ειπε οτι ειναι ενα μηνα φανταρος κ τωρα πηρε μεταθεση για αυλωνα, ειδικες δυναμεις, στους πεζοναυτες... Υπαρχει τροπος να τον βρω; Ξερω μονο το μικρο του ονομα, το επαγγελμα του κ πληροφοριες που δεν βοηθουν.
Άβαταρ μέλους
Kourtembeu
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 01, 2015 8:49 pm
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από Kourtembeu »

Καψούρα με την πρώτη;ΕικόναΕικόνα
fotini
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2015 2:02 am
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από fotini »

Δεν ειναι ακριβως καψουρα αλλα σκεφτομαι οτι εκανα βλακεια μεγαλη γιατι μου αρεσε! Αλλα σκαλωσα εκεινη την ωρα κ δεν τον εδωσα... Μπορω λες να τον βρω; Δεν εχει συνηθισμενο ονομα...

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αναζήτηση ατόμου στο στρατό

Δημοσίευση από D.Y.K »

fotini πολύ φοβάμαι ότι θα έπρεπε αν πραγματικά σε ενδιέφερε το συγκεκριμένο άτομο και εφόσον έστω και διστακτικά ένιωθες ότι ήθελες μία γνωριμία / επικοινωνία μαζί του να του δώσεις το τηλέφωνο εκείνη την στιγμή.Πλέον χωρίς να θέλω να φανώ απόλυτος λίγα πράγματα μπορείς να κάνεις αν και ίσως θα μπορούσες να κάνεις ένα επισκεπτήριο στο Στρατόπεδο που υπηρετεί και να προσπαθήσεις να αποσπάσεις κάποιες πληροφορίες ρωτώντας.

Βέβαια και πάλι δύσκολα.

Σταματήστε να μας το παίζετε δύσκολες μωρέ ξεροκέφαλες επιτέλους Εικόνα

Καλή τύχη!

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες