Αποτελέσματα εκλογών 2012 (Β' γύρος)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
theolvs
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 28, 2011 3:13 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών 2012 (Β' γύρος)

Δημοσίευση από theolvs »

Κυβερνηση χρειαζεται και καλο ειναι να σχηματιστει αμεσα.
@yandr Δεν εχω προβλημα με το να ειναι στην βουλη ακροαριστεροι η ακροδεξιοι αφου ψηφιστηκαν. Προβλημα εχω οταν οι μεν ή οι δε δεν σεβονται τιποτα στο ονομα του λαικισμου και της απειρης μαγκιας που κουβαλουν. Ο συριζα σαν κομμα του 3% ειχε δειγματα λαθος. Οπως τωρα εχει και η χρυση αυγη. Αποτελεσμα; Τα ακρα δεν οδηγουν πουθενα
yersinia pestis

Αποτελέσματα εκλογών 2012 (Β' γύρος)

Δημοσίευση από yersinia pestis »

Παυλοπουλος προκοπης ο νικητης! Ειδε Μελλον και η παραταξη του Ευνοηθηκε, ποσο διαφορετικα θα ηταν τα πραγματα χωρις τους 50 μπονους; Δεν ξερω αν ειναι δημοκρατικο αλλα του βγαζω το καπελο.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών 2012 (Β' γύρος)

Δημοσίευση από Signaller »

Ορκίστηκε Πρωθυπουργός ο Αντώνης Σαμαράς.Σιδεροκέφαλος και καλή δύναμη!

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
12θεϊστής

Αποτελέσματα εκλογών 2012 (Β' γύρος)

Δημοσίευση από 12θεϊστής »

yersinia pestis έγραψε:Παυλοπουλος προκοπης ο νικητης! Ειδε Μελλον και η παραταξη του Ευνοηθηκε, ποσο διαφορετικα θα ηταν τα πραγματα χωρις τους 50 μπονους; Δεν ξερω αν ειναι δημοκρατικο αλλα του βγαζω το καπελο.
Γειά σου συνέλληνα! Γιατί η Ντόρα από το απόλυτο μηδέν ξανά στην Βουλή... Αυτό κι αν είναι νίκη!

12θεϊστής

Αποτελέσματα εκλογών 2012 (Β' γύρος)

Δημοσίευση από 12θεϊστής »

Παρακολουθώ την παρωδία Σαμαρά- Ράπανου και πραγματικά οι άνθρωποι είναι καραγκιόζηδες. Λύσαξαν να γίνουν κυβέρνηση, προσκύνησαν τους ξένους, εκβίασαν το λαό και λασπολόγησαν τους πολιτικούς αντιπάλους τους. Και τώρα δεν θέλουν να κυβερνήσουν.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών 2012 (Β' γύρος)

Δημοσίευση από yandr »

Εσύ τι λες, ο Σαμαράς έβγαλε τον αμφιβληστροειδή του με νυχοκόπτη;
12θεϊστής

Αποτελέσματα εκλογών 2012 (Β' γύρος)

Δημοσίευση από 12θεϊστής »

Ε τι να σου πω κι εγώ, δεν ήμουν και παρών στο δωμάτιο νοσηλίας. Αυτό που ξέρω είναι ότι ο Ράπανος χθές παραιτήθηκε και σήμερα πήρε εξιτήριο. Επίσης και ο Βερνίκος παραιτήθηκε. Ο Αντωνάκης και ο Βαγγελάκης έχουν πλήρη άγνοια του νόμου και των δραστηριοτήτων των υπουργών που διορίζουν. Θα καταφέρουν να σώσουν έτσι την Ελληνική Οικονομία; Ήμουν πάντα δύσπιστος με αυτούς τους δύο. Αυτό που βλέπω είναι ότι κάτι άσχημο πάει να σκάσει στα χέρια τους και ένας ένας στρίβουν. Γιατί όμως δεν έστριβαν από την αρχή να τελειώνουμε;

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών 2012 (Β' γύρος)

Δημοσίευση από yandr »

Και να αναλάβει ποιος;
12θεϊστής

Αποτελέσματα εκλογών 2012 (Β' γύρος)

Δημοσίευση από 12θεϊστής »

Σε 40 μέρες θα αναλάβει καθήκοντα ο νέος μας πρωθυπουργός Αντώνης Σαμαράς! Νομίζω ότι ο Ελλάς Ελλάς Αντ. Σαμαράς μας αξίζει. Έδωσε την μάχη για την πρωτιά και τώρα που έγινε πρωθυπουργός μας γράφει στα π@π@ρια του και πάει να φτιάξει το ματάκι του το παιντί (ενώ θα έπρεπε να είχε κάνει το αντίθετο).Να τον χαιρόμαστε.

ΥΓ: Ποιος να αναλάβει; Κάποιος που να θέλει. Ας αναλάβει και ο Βασίλης Λεβέντης. Μακράν πιο σοβαρός από τους ψευτοσαμαράδες και τους ψευτοβενιζέλους.

12θεϊστής

Αποτελέσματα εκλογών 2012 (Β' γύρος)

Δημοσίευση από 12θεϊστής »

Περνάνε οι μέρες και ο Αντωνάκης, ο κύριος ΠΓΔ """Μακεδονίας""", ο αντιμνημονιακός με τους δραχμοκέρβερους συνεργάτες που εν μία νυκτί έγιναν θεματοφύλακες του ΕΥΡΩ, είναι άφαντος. Πιστεύω ότι ακόμα και φανατικοί του ΕΥΡΩ θα το έχουν σκυλομετανοιώσει που ψήφισαν Σαμαρά, Βενιζέλο, Κουβέλη.

12θεϊστής

Αποτελέσματα εκλογών 2012 (Β' γύρος)

Δημοσίευση από 12θεϊστής »

Διαλύεται η κυβέρνηση της υποτέλειας και της βρωμιάς. Έρχεται η στάση πληρωμών και ο Βενιζέλος με τον Κουβέλη προσπαθούν να πηδήξουν από το πλοίο για να χρεωθεί το παλούκι ο Σαχλαμαρας. Ούτε τον Αύγουστο δεν θα βγάλουν. Έτσι είναι αυτά κ. Σαμαρά. Όταν ξεπουλιέσαι σαν φτηνή ιερόδουλη θα έχεις και την ανάλογη αντιμετώπιση από τους γύρω σου.

ΥΓ: Αν και είναι off topic, κάπου διάβασα ότι έγιναν άθλιες αλλαγές στην ελληνική αλφάβητο. Πραγματικά ζούμε ημέρες εθνικής αποκάλυψης. Δεν υπάρχει σωτηρία. Λυπάμαι.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες