Προβλήματα στα μάτια και Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Konkonn

Re: Προβλήματα στα μάτια και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Konkonn »

@Crazykiller66 Εγω τελειωσα τωρα μολις την αρχικη εκπαιδευση θηβα, οχι κεεδ και λογω του οτι περασα τα αθληματα με αρκετα μορια υποθετω (εκανα τα 2 μιλια σε 12:50,65 κοιλιακους,68 καμψεις και 18 ελξεις) με πηρανε στην 2η μαλ χωρις βυσμα, το χαρτι πορειας μου δηλαδη λεει 2η μαλ και οχι μεγαλο πευκο. Δεν εχω πολυ μυωπια αλλα με εχουν αγχωσει με αυτα που λενε εδω γιατι σιγουρα δεν εχω πανω απο 2 αλλα οχι και κατω απο 1.25, εσας σας ξανα κανανε εξετασεις πριν μπειτε στη μαλ; Παιζει δηλαδη τωρα που εφτασα τοσο κοντα στα αλεξιπτωτα να με κοψουν για την μυωπια?
edwww

Re: Προβλήματα στα μάτια και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από edwww »

Konkonn έγραψε: Τρί Οκτ 10, 2023 5:12 pm @Crazykiller66 Εγω τελειωσα τωρα μολις την αρχικη εκπαιδευση θηβα, οχι κεεδ και λογω του οτι περασα τα αθληματα με αρκετα μορια υποθετω (εκανα τα 2 μιλια σε 12:50,65 κοιλιακους,68 καμψεις και 18 ελξεις) με πηρανε στην 2η μαλ χωρις βυσμα, το χαρτι πορειας μου δηλαδη λεει 2η μαλ και οχι μεγαλο πευκο. Δεν εχω πολυ μυωπια αλλα με εχουν αγχωσει με αυτα που λενε εδω γιατι σιγουρα δεν εχω πανω απο 2 αλλα οχι και κατω απο 1.25, εσας σας ξανα κανανε εξετασεις πριν μπειτε στη μαλ; Παιζει δηλαδη τωρα που εφτασα τοσο κοντα στα αλεξιπτωτα να με κοψουν για την μυωπια;
Κάποτε περνούσαν την πρώτη μέρα στην ΣΧΑΛ από υγειονομικές εξετάσεις και από αθλητικές δοκιμασίες.

Tώρα δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα αυτό.
Giannis345

Re: Προβλήματα στα μάτια και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Giannis345 »

Είμαι 16 χρονών, έχω 3,5 μυωπία θέλω να περάσω στην ΣΣΕ και να γίνω μόνιμος στις Ειδικές Δυνάμεις, μπορώ να μπω αλεξιπτωτιστης αν έχω κάνει λέιζερ και αν Όχι που αλλού θα με δεχτούν στις Ειδικές Δυνάμεις.
Giannis345

Re: Προβλήματα στα μάτια και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Giannis345 »

Είμαι 16 χρονών, έχω 3,5 μυωπία θέλω να περάσω στην ΣΣΕ και να γίνω μόνιμος στις Ειδικές Δυνάμεις, μπορώ να μπω αλεξιπτωτιστης αν έχω κάνει λέιζερ και αν Όχι που αλλού θα με δεχτούν στις Ειδικές Δυνάμεις;
Επισκέπτης

Re: Προβλήματα στα μάτια και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Giannis345 έγραψε: Κυρ Ιαν 21, 2024 11:14 pm Είμαι 16 χρονών, έχω 3,5 μυωπία θέλω να περάσω στην ΣΣΕ και να γίνω μόνιμος στις Ειδικές Δυνάμεις, μπορώ να μπω αλεξιπτωτιστης αν έχω κάνει λέιζερ και αν Όχι που αλλού θα με δεχτούν στις Ειδικές Δυνάμεις;
Μπορείς! Αν έχεις κάνει λέιζερ ναι ... Γιατί έχω κάνει κι εγώ και είμαι αλεξιπτωτιστής
Giannis345

Re: Προβλήματα στα μάτια και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Giannis345 »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Ιαν 22, 2024 8:35 am
Giannis345 έγραψε: Κυρ Ιαν 21, 2024 11:14 pm Είμαι 16 χρονών, έχω 3,5 μυωπία θέλω να περάσω στην ΣΣΕ και να γίνω μόνιμος στις Ειδικές Δυνάμεις, μπορώ να μπω αλεξιπτωτιστης αν έχω κάνει λέιζερ και αν Όχι που αλλού θα με δεχτούν στις Ειδικές Δυνάμεις;
Μπορείς! Αν έχεις κάνει λέιζερ ναι ... Γιατί έχω κάνει κι εγώ και είμαι αλεξιπτωτιστής
Πως μπηκες μονιμος εσυ;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: hazardous και 5 επισκέπτες