ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ »

Γεια ειμαι ο ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ λογω υποχρεωσεων ειχα αρκετο καιρο να συνδεθω στο φορουμ και εχω ξεχασει τον κωδικο και δεν μπορω να συνδεθω, να σας δωσω Ενα e-mail ωστε να μου δωσετε ενα νεο κωδικο ;
lambros1995
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Φεβ 03, 2014 8:43 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από lambros1995 »

Παιδια καλησπερα καλη επιτυχεια σε ολους ειμαι 18 χρονων δυστυχος δεν μπορω να παρω μερος σε αυτη τη προκηρυξη! Απλα θα ηθελα μια βοηθεια εγω πηρα τηλ στο υπουργειο και δεν μου επιτρεπουν να ξαναπαω λυκειο να ανεβασω τους βαθμους μηπως υπαρχει αλλος τροπος; Και ξερετε αν θελει μεσο για ειδικες δυναμεις και εφεδρος; Συγνωμη αν δεν βρισκομαι στο θεμα
ΚΩΣΤΑΣ

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ »

Για δοκιμος δν θελει μεσο... οσον αφορα για δοκιμος ειδικων δυναμεων θελει μεσο δν το λεω απο κακια για οσους πηγαν, το λεω απο πρωτο χερι διοτι το εχω δει με τα ιδια μου τα ματια... ξενες γλωσςες (αγγλικα, γαλλικα, γερμανικα), διπλωματα οδηγης, αν εισαι πολυτεκνος η τριτεκνοσ
Άβαταρ μέλους
tzotzos88
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 30, 2014 11:08 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από tzotzos88 »

lambros1995 έγραψε:Παιδια καλησπερα καλη επιτυχεια σε ολους ειμαι 18 χρονων δυστυχος δεν μπορω να παρω μερος σε αυτη τη προκηρυξη! Απλα θα ηθελα μια βοηθεια εγω πηρα τηλ στο υπουργειο και δεν μου επιτρεπουν να ξαναπαω λυκειο να ανεβασω τους βαθμους μηπως υπαρχει αλλος τροπος; Και ξερετε αν θελει μεσο για ειδικες δυναμεις και εφεδρος; Συγνωμη αν δεν βρισκομαι στο θεμα
αν εχεις τελειωσει γενικο λυκειο δεν μπορεις να πας ξανα. Μπορεις ομως να πας σε τεχνικο και να παιρνεις μερος στις προκηρυξεις με το βαθμο πτυχειου επαλ αλλα θα εισαι στην κατηγορια του 20%, τωρα για το μεσον που ρωτησες, δεν θελει, ψυχη και πισμα θελει
Άβαταρ μέλους
MANΩΛΗΣ
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Φεβ 03, 2014 8:54 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από MANΩΛΗΣ »

Αδερφε μ εγω παλι λυκειο δν μπορω να παω λογω οτι τελειωσα γενικο... τωρα αυτο που λες για τα διπλωματα απο οσο ξερω μοριοδοτειται το ερασιτεχνικο αυτοκινητου με 100 μορια το επαγγελματικο με 200... το μοτοποδηλατο με 100 και η μοτοσυκλετα με 300... τα αλλα δν ξερω αν παιρνουν καποια μοριοδοτηση... αν κανω λαθος διορθωσε με
lambros1995
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Φεβ 03, 2014 8:43 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από lambros1995 »

Φιλε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου απλα μπορεις να με συμβουλεψεις τι ακριβως πρεπει να κανω για ΔΕΑ ειδικων δυναμεων
Άβαταρ μέλους
MANΩΛΗΣ
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Φεβ 03, 2014 8:54 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από MANΩΛΗΣ »

Εχεις τελειωσει λυκειο; αν ναι οταν σ ερθει το χαρτι να παρουσιαστεις θα σ εχει μια ενδειξη πανω οτι εχεις επιλεχθει ΥΕΑ (υποψηφιος εφεδρος αξιωματικος) οταν θα παρουσιαστεις στο κεντρο καταταξης θα σ ρωτησουν αν θες να πας τους λες ναι και την επομενη μερα δινεις αθληματα τωρα τα αθληματα δν τα θυμαμαι ακριβως πανε και 2 χρονια που τα εδωσα :p... αν περασεις τα αθληματα θα περασεις ψυχοτεχνικα τεστ αν τα περασεισ... πας στην ΣΕΑΠ που ειναι στο ηρακλειο κρητησ... στην σχολη των αξιωματικων εχει διαβασμα και πρεπει να διαβαζεις αλλιως μπορει να σ κοψουν απο τα γραπτα... εμενα η σειρα μ καθε παρασκευη γραφαμε... στην σχολη καθεσαι 4 μηνεσ... για ειδικες δυναμεις θα δωσεις στους μηνες της παραμονης σ στην σχολη ερχεται κλιμακιο ειδικων δυναμεων... τα αθληματα ειναι 50 καμψεις ειναι το αριστα οπως και 50 κοιλιακοι και εχει και τρεξιμο 2 γυρους την σχολη ειναι μεγαλο ο γυροσ... εγω στο λεω απο προσωπικης αποψης για δοκιμος ειδικων δυναμεων θελει βυσμα και μν μ πει καποιος οτι λεω μπουρδες οποιος πηγε δοκιμος ειδικων το ξερει υπηρχε σειρα μ ο οποιος εκανα τα αθληματα σχεδον αριστα και δν το περασαν και περασαν αλλους με 10 κοιλιακους και 5 καμψεισ... δλδ αλοιωση αποτελεσματοσ... και ειμαι σιγουρος γιαυτο που λεω...
lambros1995
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Φεβ 03, 2014 8:43 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από lambros1995 »

Ευχαριστω για την απαντηση φιλε! Εχω τελιωσει το λυκειο... Οποτε ουτε να το σκεφτομαι για εφεδρος?
Teras
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 03, 2013 11:34 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Teras »

Το θέμα είναι ότι και εκείνα τα αθλήματα να περάσει, οι δόκιμοι που θέλουν να είναι και δόκιμοι ΕΔ θα περάσουν και άλλο σχολείο μετά (για να μπορούν δηλαδή να φορέσουν το πράσινο) που δεν είναι καθόλου εύκολο δε θυμάμαι όμως πως λέγετε. Τις λεπτομέρειες δεν τις ξέρω γιατί έχει περάσει και κάποιος καιρός και εγώ είμουν μόνο ΕΔ όχι δόκιμος.
Άβαταρ μέλους
MANΩΛΗΣ
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Φεβ 03, 2014 8:54 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από MANΩΛΗΣ »

Γτ να μν το σκεφτεσαι; το οτι εγινε στην δικη μ θυτεια αυτο δν σημαινει οτι θα γινει και σ εσενα... δν θελω να σ παρω στον λαιμο μ... εγω σ λεω να πας και οτι γινει προσπαθεια θελει
Άβαταρ μέλους
MANΩΛΗΣ
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Φεβ 03, 2014 8:54 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από MANΩΛΗΣ »

Στο κ. ε. α. π. αναφερεσαι αδερφε... οχι καθολου ευκολο δν ειναι
lambros1995
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Φεβ 03, 2014 8:43 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από lambros1995 »

Ευχαριστω πολυ παιδια καλη επιτυχεια στη προκυρηξη!
Teras
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 03, 2013 11:34 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Teras »

lambros1995 έγραψε:Ευχαριστω για την απαντηση φιλε! Εχω τελιωσει το λυκειο... Οποτε ουτε να το σκεφτομαι για εφεδρος;


Αν πας απλός ΕΔ θα πάρεις 500 αν πας δόκιμος απλός πάλι 500 οπότε είναι το ίδιο για σενα. Αν τώρα καταφέρεις και πας δόκιμος ΕΔ είσαι μια χαρά μιας και θα έχεις 1000. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα!
Άβαταρ μέλους
MANΩΛΗΣ
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Φεβ 03, 2014 8:54 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από MANΩΛΗΣ »

Η προσπαθεια μετραει δν εχεις να χασεις ΤΠτ οπως λεει και ο teras
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες