Μόνιμος στη Προεδρική Φρουρά

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Nεος

Μόνιμος στη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από Nεος »

Παιδια γνωριζει καποιος αν μπορεις να μινεις μονιμος στην φρουρα; Η απο αλλο ποστο μετα την θυτεια σου ως ευζωνας;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Μόνιμος στη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από yandr »

Απορώ βρε παιδιά από που σας έρχονται αυτές οι ιδέες.

Δεν μπορεί, κάποιος παππούς συνεχίζει και τα διαδίδει αυτά.

Για χιλιοστή φορά στο φόρουμ,δεν μπορείς να παραμείνει μόνιμος στο στρατό με κανέναν τρόπο και σε καμία περίπτωση.

Δημητρης

Μόνιμος στη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από Δημητρης »

Τα διοικητικα ποστα στην φρουρα δεν ειναι μονιμα η οι εκπεδευτες πρεπει να βγει προκυρηξη;
ΚΩΣΤΑΣΣΣ

Μόνιμος στη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣΣΣ »

Ρε φιλε μας εχει πριξει αν μπορεις να μεινεις μονιμος.
νομιζω εχει μια θεση αδεια, του διοικιτη της φρουρας, ψαχνουν καιρο καποιον αλλα δεν βρισκουν, ψησου... Μισθος πανω απο 2000 ευρω, σε γραφειο θα εισαι και θα σου βαρανε προσοχη οι αξιωματικοι και οι ευζωνες... Σκεψου το.
αλλιως μπορεις να περιμενεις λιγο μεχρι να βρεις κατι αλλο μεσα στη φρουρα, συνιθως βαζουν αγγελειες με "ζητειται" στην πυλη του στρατοπεδου, στα σπιτακια του μεγαρου κ του μνημειου.

Υ. Γ. Προσεχε την συνεντευξη, κανουν ερωτησεις παγιδες
ΝΕΟΣ

Μόνιμος στη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από ΝΕΟΣ »

Το χιουμορ σου ειναι ηλιθιο και προδίδει τι ανθρωπος εισαι. Αφου δεν ξερεις τοτε τι κανεις τον εξυπνο. Και απορω πως ατομα σαν και εσενα υπυρετησαν ως ευζωνες.
ΚΩΣΤΑΣΣΣ

Μόνιμος στη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣΣΣ »

Ειδες; Δεν ξερω καθολου, ειμαι ασχετος... Αυτο ειναι το επιπεδο των ευζωνων, ειμαι γιδι! Ρωτα και τους αλλους που εχουν υπηρετισει εκει, γιδια ειναι ολοι τους και γουσταρουν!

αστο αγορι μου, δεν εισαι εσυ για τετοια πραγματα, πηγαινε εκει που θα παρουσιαστεις και υστερα στο ταγμα να πινεις φραπε και να παιζεις ταβλι γιατι στη φρουρα δεν εχει τετοια, εχει μονο πονο

Υ. Γ. Επειδη την απαντηση στην εδωσαν και κανα δυο αλλοι πριν απο μενα και δεν καταλαβαινεις... Μονιμος στη φρουρα καθεσαι μονο αν εισαι αξιωματικος με χοντρο βυσμα ή τσαρουχοποιος ή ραφτης ευζωνικων στολων (μαλλον δεν εισαι τιποτα απο ολα αυτα, αλλα και να ησουν δεν χρειαζοντε γιατι εχουν) ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ...

ΚΟΚΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΖΩΝΙΑ!
ΝΕΟΣ

Μόνιμος στη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από ΝΕΟΣ »

ΚΩΣΤΑΣΣΣ έγραψε:Ειδες; Δεν ξερω καθολου, ειμαι ασχετος... Αυτο ειναι το επιπεδο των ευζωνων, ειμαι γιδι! Ρωτα και τους αλλους που εχουν υπηρετισει εκει, γιδια ειναι ολοι τους και γουσταρουν!

αστο αγορι μου, δεν εισαι εσυ για τετοια πραγματα, πηγαινε εκει που θα παρουσιαστεις και υστερα στο ταγμα να πινεις φραπε και να παιζεις ταβλι γιατι στη φρουρα δεν εχει τετοια, εχει μονο πονο

Υ. Γ. Επειδη την απαντηση στην εδωσαν και κανα δυο αλλοι πριν απο μενα και δεν καταλαβαινεις... Μονιμος στη φρουρα καθεσαι μονο αν εισαι αξιωματικος με χοντρο βυσμα ή τσαρουχοποιος ή ραφτης ευζωνικων στολων (μαλλον δεν εισαι τιποτα απο ολα αυτα, αλλα και να ησουν δεν χρειαζοντε γιατι εχουν) ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ...

ΚΟΚΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΖΩΝΙΑ!


Εγινε φιλος thanks που μπηκες στον κοπο! Και δεν χροιαζετε να βγαζεις γρηγορα συμπερασματα! Θα δουμε αν οντος ειναι τοσο δυσκολα οσο λες.1,96 90 κανω πολεμικες Τεχνες.
Tasos

Μόνιμος στη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από Tasos »

Παιρνουν και ΕΠ. ΟΠ. Στην Προεδρικη Φρουρα;
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Μόνιμος στη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από tsiripobina »

Οχι δε παιρνουν ΕΠΟΠ. Επισης εχω την εντυπωση πως ΕΠΟΠ παιρνουν μονο στα κεντρα και η ΠΦ δεν ειναι κεντρο.
Κρητικός

Μόνιμος στη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από Κρητικός »

Καλισπέρα, θα μπορουσατε να μου πειτε αν στην προεδρικη φρουρα χρειαζετε να ειναι καποιος μονιμος για να μπει; Κατι τετοιο εχω ακουσει, γι αυτο ρωταω!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μόνιμος στη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από Greek_Army »

Κρητικός έγραψε:Καλισπέρα, θα μπορουσατε να μου πειτε αν στην προεδρικη φρουρα χρειαζετε να ειναι καποιος μονιμος για να μπει; Κατι τετοιο εχω ακουσει, γι αυτο ρωταω!


Μην ακούς λαλακίες.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες