Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Bill έγραψε:Καλησπερα σας.31 Γεναρη παρουσιαζομαι Μεγαλο Πευκο και τα Χριστουγεννα και χθες Καπνισα μαριχουανα με κατι φιλους. Δεν ειμαι κανενα πρεζακι απλα ετυχε και δοκιμασα. Επειδη βλεπω οτι για να φυγει απο τα ουρα χρειαζεται 1 μηνα πανω κατω θα ηθελα να ρωτισω αν κανουν τετοιες εξετασεις στην καταταξη. Δεν θελω με τιποτα να χασω τον Ειδικες Δυναμεις για ενα τετοιο γεγονος.


Πλέον κάνουν συχνά τέτοιες εξετάσεις, οπότε αν βγεις θετικός θα σου δώσουν 6 μήνες αναβολή και δεν θα μπορέσεις να υπηρετήσεις στις ειδικές δυνάμεις, παρακάλα να μην κάνουνε

Bill

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Bill »

Greek_Army έγραψε:
Bill έγραψε:Καλησπερα σας.31 Γεναρη παρουσιαζομαι Μεγαλο Πευκο και τα Χριστουγεννα και χθες Καπνισα μαριχουανα με κατι φιλους. Δεν ειμαι κανενα πρεζακι απλα ετυχε και δοκιμασα. Επειδη βλεπω οτι για να φυγει απο τα ουρα χρειαζεται 1 μηνα πανω κατω θα ηθελα να ρωτισω αν κανουν τετοιες εξετασεις στην καταταξη. Δεν θελω με τιποτα να χασω τον Ειδικες Δυναμεις για ενα τετοιο γεγονος.


Πλέον κάνουν συχνά τέτοιες εξετάσεις, οπότε αν βγεις θετικός θα σου δώσουν 6 μήνες αναβολή και δεν θα μπορέσεις να υπηρετήσεις στις ειδικές δυνάμεις, παρακάλα να μην κάνουνε



Δηλαδη γνωριζεις αν στο Πευκο γινονται εξετασεις ουρων ακομα και αν δεν δηλωσεις πως κανεις χρηση; Ή γνωριζει κανεις αλλος αν εκαναν εξετασεις ουρων στην Δ ΕΣΣΟ 2011;
Άβαταρ μέλους
giorgosfil13
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Παρ Δεκ 09, 2011 5:07 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από giorgosfil13 »

Δηλαδη γνωριζεις αν στο Πευκο γινονται εξετασεις ουρων ακομα και αν δεν δηλωσεις πως κανεις χρηση; Ή γνωριζει κανεις αλλος αν εκαναν εξετασεις ουρων στην Δ ΕΣΣΟ 2011;


Άμα το θες τοσο πολύ να είσαι προετοιμασμένος και να εχεις πάνω σου τα ουρα απο κάποιον φιλο σου που ειναι καθαρός όμως.
***Μητρός τε και πατρός τε απάντων τε τιμιώτερoν και αγιώτερoν εστίν η πατρίς***
Bill

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Bill »

giorgosfil13 έγραψε:
Δηλαδη γνωριζεις αν στο Πευκο γινονται εξετασεις ουρων ακομα και αν δεν δηλωσεις πως κανεις χρηση; Ή γνωριζει κανεις αλλος αν εκαναν εξετασεις ουρων στην Δ ΕΣΣΟ 2011;


Άμα το θες τοσο πολύ να είσαι προετοιμασμένος και να εχεις πάνω σου τα ουρα απο κάποιον φιλο σου που ειναι καθαρός όμως.


Γνωριζεις ομως αν γινονται σε ολους οι εξετασεις ουρων, αν γινονται σε μερικους τυχαιους, ή αν γινονται σε αυτους που δηλωνουν οτι λαμβανουν καποια φαρμακευτικη αγωγη ή οτι εχουν κανει χρηση; Για μεγαλο πευκο μιλαμε παντα. Συγγνωμη που επιμενω αλλα ειμαι παρα πολυ αγχωμενος για ενα λαθος.

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από yandr »

Greek_Army έγραψε:Πλέον κάνουν συχνά τέτοιες εξετάσεις, οπότε αν βγεις θετικός θα σου δώσουν 6 μήνες αναβολή και δεν θα μπορέσεις να υπηρετήσεις στις ειδικές δυνάμεις, παρακάλα να μην κάνουνε

Συγγνώμη, αλλά κάνουν κάποιο δειγματοληπτικό έλεγχο; Και μόνο στο ΚΕΕΔ; Γιατί αλού δεν κάνουν ούτε για αστείο.

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ε ναι, για αλλού ούτε για αστείο, πάντως ο κάθε διοικητής αν πιστεύει ότι υπάρχουν "περίεργοι" στην μονάδα τους στέλνει για εξετάσεις
Αλεξ

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Αλεξ »

Greek_Army έγραψε:
Bill έγραψε:Καλησπερα σας.31 Γεναρη παρουσιαζομαι Μεγαλο Πευκο και τα Χριστουγεννα και χθες Καπνισα μαριχουανα με κατι φιλους. Δεν ειμαι κανενα πρεζακι απλα ετυχε και δοκιμασα. Επειδη βλεπω οτι για να φυγει απο τα ουρα χρειαζεται 1 μηνα πανω κατω θα ηθελα να ρωτισω αν κανουν τετοιες εξετασεις στην καταταξη. Δεν θελω με τιποτα να χασω τον Ειδικες Δυναμεις για ενα τετοιο γεγονος.




Αδερφεεεεεεεεεε αραξε ρε μην ακους ***** . Οκτωμβρη μπηκα πευκο και δεν κανουνε ΤΙΠΟΤΑ. Τσαμπα αγχωνομουν απτο forum κ εγω. Τιποτα απολυτως, πολλοι την πινουν πισω απτους λοχους στα παγκακια, τωρα ειμαι στη 35μκ στη κυπρο κ εκει πινουν αβερτα. Μην ακους ***** . ΜΟΝΟ αλεξιπτωτα κανουν εξετασεις και τις κανουν περιπου 2-3 βδομαδες αφου πας στη μοναδα. ΣΤΑΝΤΑΡ πραγματα σου λεω τωρα. Αν θες ακου με. Απλα καμια φορα κανουν καμια εφοδο με σκυλακια, αν δεν εχεις μεσα εισαι κομπλε

ΦΑΝΤΟΜ

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΦΑΝΤΟΜ »

Καλημερα και καλη χρονια να εχουμε με υγεια και δυναμη. φιλε βιλλ και εγω τοτε παρουσιαζομαι και εχω το ιδιο προβλιμα... ρε παιδια χασιςι ειπιε και ο θεος και εκανε την πλαση.
Άβαταρ μέλους
theofilos
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Παρ Δεκ 30, 2011 3:14 am
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από theofilos »

Ρε παιδια γιατι κανετε τετοιο κακο στον εαυτο σας;Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 12, 2010 6:48 am
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ »

Theofile... Γιατι ειναι μαγκια... Ειναι μοδα! Δε το Καταλαβαίνετε!Οταν ημουν πριν 4 χρονια γυμνασιο... Δευτερα γυμνασιου ειχαμε ΠΟΛΛΑ! Παιδια που καπνιζαν... Και ουτε ηξεραν τι καπνιζαν... Καπνιζαν επειδη το εκαναν και οι αλλοι... Τωρα που μιλαγα με τον αδερφο ενος φιλου μου που ειναι πρωτη γυμνασιου... Καπνιζουν κ εκει... Σε λιγο θα βλεπουμε παιδια δημοτικου με κουκουλες να αραζουν στα παρκακια για να το γυριζουν.

Μιλαω για τσιγαρα παντα και οχι για χασισι... Αλλα τα ποιο πολλα παιδια που εκαναν τσιγαρα απο τοτε τωρα κανουνε κ χασισι

Άβαταρ μέλους
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 12, 2010 6:48 am
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ »

Αλλα και χασισι εχω δει τωρα πλεον να κανουν μικρα παιδια συνεχεια !
Pavlos K.
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Δευ Δεκ 05, 2011 8:48 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Pavlos K. »

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ έγραψε:Αλλα και χασισι εχω δει τωρα πλεον να κανουν μικρα παιδια συνεχεια !


Αρχικά ότι το χασίς είναι μόδα μου φαίνεται τουλάχιστον άκυρο. Το τσιγάρο ήταν μόδα και υπήρχε η θεωρεία ότι σε κάνει πιο άντρα. Προσωπικά το άρχισα στα 15 όπως και όλη μου η παρέα και ένα 50-70% της σειράς μου. Πλέον από παιδιά που μιλάω δεν καπνίζουν και για να είμαι ειλικρινής στο πανεπιστήμιο άμα πέσω σε γκρουπάκι από 1ο ή 2ο έτος σε εργαστήριο δεν παίζει να κάνω τράκα για κανένα λόγο :p.

Χασίς κάπνιζε και καπνίζει πολύς κόσμος, δεν θυμάμαι ποτέ να ήταν μαγκιά όμως γιατί όλοι όσοι ξέρω κάπνιζαν και καπνίζουν κρυφά ή με πολύ κοντινά τους πρόσωπα. Τώρα αν έχει αλλάξει κάτι σε Αθήνα και έχει γίνει in ο μπάφος δεν μπορώ να το ξέρω αλλά τουλάχιστον στη περιοχή μου δεν θα έλεγα ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο.
MTSFAT
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 5:29 am
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από MTSFAT »

Λαθος. Κανουν. Κι εμενα μου εκαναν
Σταμ
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 12, 2012 1:14 am
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Σταμ »

Παιδιά... Παρουσιάζομαι 8/3 δηλαδή περίπου σε ένα μήνα και έχω κάνει χασίς πριν 2 περίπου βδομάδες... Παρουσιάζομαι αυλώνα τεθωρακισμένα στρατό ξηράς. Ειπάρχει περίπτωση να με πάρουν χαμπάρι; Αν ναι; Πως να το αποφύγω;:S έχω φοβηθεί πολλύ... Είναι σήγουρο πως θα μου κάνουν εξετάσεις ειδικά για αυτό και ας μην είμαι ειδικές δυνάμεις; Θα είμαι τουλάχιστον ένα μήνα καθαρός!

Και να προσθέσω είναι η πρώτη φορά που έκανα.

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Ναρκωτικά στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

Θα αστειεύεσαι φυσικά έτσι; Ξέχνα απο τώρα το ενδεχόμενο του να υπηρετήσεις στις Ειδικές Δυνάμεις.

- Και εννοείται ότι θα φανεί στις Ιατρικές εξετάσεις που θα σας κάνουν (και άς έχει περάσει ένας μήνας) !
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες