ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Νικολέτα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Τετ Φεβ 16, 2011 10:47 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από Νικολέτα »

Παιδιά τα μόρια για αεν είναι ίδια για κάθε περιοχή της Ελλάδας;
Διψάς χρυσάφι. Πάρε, ψάξε, μέτρα. Εδώ κοντά σου χρόνια αθάνατος να μένω, ως να μου γίνεις Μοίρα, Θάνατος και Πέτρα
Άβαταρ μέλους
diplomaths
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 319
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 19, 2011 12:57 am
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από diplomaths »

Ναι, η βάση που φαίνεται από ρο υπουργείο παιδείας, είναι για όλες τις ΑΕΝ, ανεξαρτήτου περιοχής. Την κατανομή μετά την κανονίζει το υπουργείο αρμόδιο για την ναυτιλία
Εδώ θα βρείτε όλα τα νέα που αφορούν τις στρατιωτικές σχολές... και για ερωτήσεις, η ομάδα μας στο facebook
FutureCaptainKostas
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Μάιος 18, 2012 3:17 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από FutureCaptainKostas »

Εγω δινω φετος και θα δηλωσω πλοιαρχους στον ασπροπυργο, βγαζω λογικα πολυ περισσοτερα μορια απο την βαση, ομως υπαρχει πιθανοτητα να με βαλουν σε αλλη αεν αν και πιανω την βαση;
Σπάνια κατέληγα εκεί που ήθελα να πάω, αλλά πάντα κατέληγα εκεί που θα έπρεπε να είμαι
Νικολέτα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Τετ Φεβ 16, 2011 10:47 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από Νικολέτα »

Εννοώ μέσω Πανελλαδικών αν είναι ίδια τα μόρια, έτσι;
Διψάς χρυσάφι. Πάρε, ψάξε, μέτρα. Εδώ κοντά σου χρόνια αθάνατος να μένω, ως να μου γίνεις Μοίρα, Θάνατος και Πέτρα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από D.Y.K »

FutureCaptainKostas έγραψε:Εγω δινω φετος και θα δηλωσω πλοιαρχους στον ασπροπυργο, βγαζω λογικα πολυ περισσοτερα μορια απο την βαση, ομως υπαρχει πιθανοτητα να με βαλουν σε αλλη αεν αν και πιανω την βαση;


Συνήθως ικανοποιούνται οι επιλογές των υποψήφιων Σπουδαστών.
Anonymous

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από Anonymous »

Οκ ευχαριστω
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από D.Y.K »

Πολλές φορές για να αποφύγουν το... "πρήξιμο" στο τηλέφωνο πετάνε αρβύλες απλά για να σας... Ξεπετάξουν! Εγώ πάντως το 2006 είχα κάνει πάλι εγγραφή μετά τα αποτελέσματα!
severus
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 31, 2013 5:21 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από severus »

Θα ηθελα να σας θεσω μια ερωτηση και αν μπορειτε μου απαντατε με βαση την εμπειρια σας! Στην αιτηση μου μεσω απολυτηριου για μηχανικος δηλωσα 1η επιλογη ασπροπυργο! Εχω απολυτηριο 15.9 και μαζι με το lower παω κοντα στα 17.900 μορια! Ποσες πιθανοτητες εχω να με στειλουν στην 1η μου επιλογη;:/
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από D.Y.K »

severus έγραψε:Θα ηθελα να σας θεσω μια ερωτηση και αν μπορειτε μου απαντατε με βαση την εμπειρια σας! Στην αιτηση μου μεσω απολυτηριου για μηχανικος δηλωσα 1η επιλογη ασπροπυργο! Εχω απολυτηριο 15.9 και μαζι με το lower παω κοντα στα 17.900 μορια! Ποσες πιθανοτητες εχω να με στειλουν στην 1η μου επιλογη;:/


Μια χαρά είναι τα μόρια σου και ναι έχεις αρκετές πιθανότητες να περάσεις στον Ασπρόπυργο.

severus
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 31, 2013 5:21 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από severus »

Σε ευχαριστω παρα πολυ! Μακαριιι!Εικόνα
Anonymous

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδία ξέρετε τη ισχύει για την εσωτερική φοίτηση
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από D.Y.K »

AEN έγραψε:Καλημέρα παιδιά και από μένα. Μπορείται να μου πείτε τη ισχύει σχετικά με τις εσωτερικές φοιτήσης και κατά δεύτερον αν αξίζει η ΑΕΝ Πρέβεζας, από όλες τις απόψεις. Ευχαριστώ


Η ΑΕΝ Πρεβέζης είναι καλή Σχολή, οι καθηγητές είναι αρκετά συνεργάσιμοι και συζητήσιμοι, έχει καλή φήμη σαν Σχολή αλλά σε θέματα εσωτερικής φοίτησης αλλά και ψυχαγωγίας / διασκέδασης η Πρέβεζα είναι... Άστα να πάνε! Εκτός και αν είσαι απ'τα γύρω μέρη οπότε λόγω συμφερόντων στην συνιστώ απόλυτα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
AEN
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τετ Σεπ 04, 2013 4:41 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από AEN »

Εχω τους παππούδες μου στην Φιλλιπιάδα συμφέρει για εσωτερική φοίτηση ή πήγαινε έλα
Άβαταρ μέλους
AEN
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τετ Σεπ 04, 2013 4:41 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από AEN »

Πάντος έχω ακούσει πως έχουν καταργήσει τις εσωτερικές φοιτίσης... Ισχύει κάτι τέτοιοΕικόνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Επιλογή Σχολής

Δημοσίευση από D.Y.K »

AEN έγραψε:Πάντος έχω ακούσει πως έχουν καταργήσει τις εσωτερικές φοιτίσης... Ισχύει κάτι τέτοιοΕικόνα


Όχι.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες