Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
πειραιωτης
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 28, 2008 8:21 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από πειραιωτης »

mikegr έγραψε:kaλα τα λες αγορι μου. αλλα στο τελος επρεπε να πεισ΄ "ο τολμων νικα"

οκ! πειραζει να το πω τωρα; ο τολμων νικα! μοιρα μοιρα 31 μοιρα μοιρα καταδρομων οπου νικαει παντα ο τολμων!Εικόνα

Anonymous

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εστω πχ παρουσιαζομαι στο ΚΕΝ της Νιγριτας, παω εκει, δηλωνω οτι θελω να παω Ε. Δ. Με παιρνουν κ ποτε θα παω στο ΚΕΝ των Ε. Δ. Δηλαδη η μεταφορα θα γινει απευ8ειας, η θα περασω μερικες μερες στο στρατοπεδο. Και αν μπορω να κανω τπτ για να γλιτωσω τη ταλαιπωρια, απο το να παρουσιαστω Σερρες κ μετα να τρεχω στο μεγαλο πευκο. Ευχαριστω
Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 27, 2008 7:27 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ »

Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα με το σε ποιό στρατόπεδο θα παρουσιαστείς. Όπου σε καλέσουν εκεί θα πας. Αν παρουσιαστείς Νιγρίτα πχ όπως λες μετά από μία βδομάδα περίπου θα έρθει επιτροπή του ΓΕΣ να επιλέξει μαζί με τσολιάδες και στρατονόμους, ειδικές δυνάμεις. Περνάς τα τεστάκια, παραμένεις όπου είσαι για λίγες ακόμα μέρες μέχρι να ορκιστείς και να ετοιμαστούν τα χαρτιά σου στα υπουργεία και μετά ένα πρωί θα σας καλέσουν όλους εσάς να ετοιμαστείτε για να φύγετε για το κοντινότερο κέντρο εκπαίδευσης ειδικών δυνάμεων.
Υπεράνω όλων η ΕΛΛΑΣ-Ι ΜΑΚ
Anonymous

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Λοιπον φιλε εγο ειμουν αμφοιβιος καταδρομεας θα παρουσιαστις μ. Πευκο και απο εκει μπορεις να διλοσεις αμφειβιος ορεινος πεζοναυτης αλεκσιπτοτιστις ποιος σου ειπε οτι δεν παιρνουν αλεκσιπτοτα ι οτι ι πεζοναυτες εγιναν πεζικαροιη... Αλα δικια μου συμβουλη μιν πας τιποτα απο ολα αυτα εγο εκει μεσα σιχαθηκα τα παντα πιστεπσε με
πειραιωτης
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 28, 2008 8:21 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από πειραιωτης »

Πανο εγω θα διαφωνισω μαζι σου! Εγω πιστευω οτι η θητεια στις ειδικες δυναμεις ειναι πολυ χρησιμη! Μαθαινεις αρκετα πραγματα! Εσυ μπορει να ειχες καποιες ασχημες εμπειριες αλλα αυτο δεν αποτελει το κανονα!
Nikos_21
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Σεπ 15, 2008 11:02 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από Nikos_21 »

Μια ερώτηση μάγκες.

Θέλω να κόψω αναβολή για να μπω Φλεβάρη. Πρέπει να τους πω ότι θέλω να μπω ειδικές δυνάμεις και δη αλεξίπτωτα; Επίσης αν μου έρθει χαρτί για ναυτικό ή αεροπορία μπορώ να πάω Ε. Δ. ή όχι;
Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 27, 2008 7:27 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ »

Θα δηλώσεις ξανά που θες να υπηρετήσεις. Αν σου έρθει χαρτί για ΠΝ ή ΠΑ τότε δεν μπορείς να πας ειδικές δυνάμεις. Θα πρέπει να κάνεις αίτηση μετάταξης στο ΓΕΕΘΑ. Ρώτα το στρατολογικό σου γραφείο και θα σου πουν λεπτομέρειες.
Anonymous

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

παιδακια καλο μεσημερι!!! ειμαι 22 χρονων και σπουδαζω βιολογια στην πατρα. εκοψα την αναβολη μου τον ιουνιο και μου ειπαν απο στρατολογικο γραφειο οτι θα καταταγω με την δ εσσο του 2008 δηλαδη τωρα τον νοεμβριο. Δηλωσα αλεξιπτωτιστες αλλα διαβαζω και ακουω πολλα του στυλ οτι δεν ειναι σιγουρο οτι τελικα θα με παρουν εκει κλπ. στις "ειδικες γνωσεις" στο εντυπο που συμπληρωσα τωρα τον ιουνιο εχω γραψει αρκετα που εχουν σχεση με προσοντα στις ειδικες δυναμεις. Αυτα παιζουν κανενα ρολο ή οποιον παρει ο χαρος;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από yandr »

simos έγραψε:στις "ειδικες γνωσεις" στο εντυπο που συμπληρωσα τωρα τον ιουνιο εχω γραψει αρκετα που εχουν σχεση με προσοντα στις ειδικες δυναμεις. Αυτα παιζουν κανενα ρολο ή οποιον παρει ο χαρος;


Όποιον πάρει ο χάρος, αλλά με δεδομένο ότι υπάρχει έλλειψη δεν βλέπω το λόγο να μην πάρουν κάποιον που δηλώνει ως προτίμηση αυτό που οι περισσότεροι αποφεύγουν.

Anonymous

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα σε ολους. Το νοεμβρη μπαινω κεμχ ναυπλιο. Απο εκει θελω να δηλωσω ειδ δυναμεις γιατι ενδεχομενως να χρειαστω τα μορια για προκυρηξεις μετα. Απο οτι ξερω δηλωνω απο εκει μεσα οταν ερθουν οι αρμοδιοι. Πως ακριβως ομωσ Γινεται; Δηλωνω ειδ δυναμ η καποια ειδικοτητα τους; Ποια ειναι τα σωματα(λοκ, ουκ... );

Οτιδηποτε θα μου φανει χρησιμο.

Εχαριστω πολυ.
koszyg
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Οκτ 29, 2008 3:40 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από koszyg »

Παιδια καλησπερα σε ολους, ειμαι ενας νεος 17 χρονων που ειμαι τρελα πωρομενος με τα λοκ... Γουσταρω απιστευτα να τρεχω και να φωναζω τα συνθηματα... Δεν ξερω ομως ουτε την παραμικρη διαδικασια για το που παω, που δηλωνω πως θα με παρουν κτλ. Ας με ενημερωσει καποιος παρακαλω πολυ

Ευχαριστω
πειραιωτης
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 28, 2008 8:21 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από πειραιωτης »

Παιδια σαν κληρωτος τι πιθανοτητες εχω να παω στο πευκο μετα τους 5 μηνες παραμεθωριου;
koszyg
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Οκτ 29, 2008 3:40 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από koszyg »

Για ΛΟΚ θα δηλωσω οταν περασω μου ειπες περιοδευων απο το στρατολογικο γραφειο που θα με καλεσουν... Δηλαδη αυτο ειναι σε απλα λογια: οταν με καλεσουν για την κανονικη στρατιωτικη μου θητεια (οπως κανουν ολοι) τοτε δηλωνω οτι θελω λοκ;
Anonymous

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα παιδια. Ξερετε αν και πως μπορω να δω τι ζητηση εχουν για την σειρα του φλεβαρη οι ειδικες δυναμεις; Και ποσο καιρο πριν παρουσιαστω(εκοψα σημερα την αναβολη μου, και Θα κανω μεταταξη για ειδικες δυναμεις) μου ερχεται χαρτη που λεει που πρεπει να παρουσιαστω... ;
g21ath
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Οκτ 20, 2008 6:56 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: ΣΤΡΑΤΟΣ
Επάγγελμα: ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2008)

Δημοσίευση από g21ath »

Φιλε koszyg δεν υπαρχει περιπτωση να δηλωσεις ειδ. Δυν. και να μην σε παρουν , παρακαλανε να πας, εχουν ελλειψη. αμα το δηλωσεις οταν περασεις περιοδευων λογικα εχεις 100% πιθανοτητες να μπεις

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες