Μάγειρας (Πολεμική Αεροπορία)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΓΕΙΡΑΣ

Μάγειρας (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΓΕΙΡΑΣ »

Οι συμβουλες που εχω να δωσω λογο οτι ημουν οβα στην αεροπορια και τα εχω δει πως ειναι τα πραγματα, ειναι οτι στην αρχη στην τριπολη θα ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα και ειδικα για τις κοπελες που θα μπουν ξαφνικα στην στρατιωτικη ζωη, αλλα γενικως ο πρωτος χρονος μεχρι να παρεις το βαθμο θα ειναι σαν να εισαι φανταρος, μετα τα πραγματα φτιαχνουν σιγγα σιγα... απλα μην ακουτε διαφορους που λενε οτι θα πηξετε και τετοιες βλακειες, μαλλον αυτοι θα κοπηκαν στην διαδικασια επιλογησ... αυτα εχω προς το παρον να σα πω... αν θελετε κατι αλλο με ρωτατε...
AlexandrosChef
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2011 1:45 pm
Επικοινωνία:

Μάγειρας (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από AlexandrosChef »

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΓΕΙΡΑΣ έγραψε:Οι συμβουλες που εχω να δωσω λογο οτι ημουν οβα στην αεροπορια και τα εχω δει πως ειναι τα πραγματα, ειναι οτι στην αρχη στην τριπολη θα ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα και ειδικα για τις κοπελες που θα μπουν ξαφνικα στην στρατιωτικη ζωη, αλλα γενικως ο πρωτος χρονος μεχρι να παρεις το βαθμο θα ειναι σαν να εισαι φανταρος, μετα τα πραγματα φτιαχνουν σιγγα σιγα... Απλα μην ακουτε διαφορους που λενε οτι θα πηξετε και τετοιες βλακειες, μαλλον αυτοι θα κοπηκαν στην διαδικασια επιλογησ... Αυτα εχω προς το παρον να σα πω... Αν θελετε κατι αλλο με ρωτατε...


Δεν μπορω να σου στειλω pm ρε Λευτερη. Αν μπορεις εσυ να μου στειλεις και εισαι ΕΠΟΠ με ειδικοτητα Στη μαγειρικη, Πες μου λιγα πραγματα Σε παρακαλω γιατι με ενδιαφερει και εμενα.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης