Συνυπηρέτηση Λιμενικών

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
EFROD
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2011 7:04 pm
Επικοινωνία:

Συνυπηρέτηση Λιμενικών

Δημοσίευση από EFROD »

Γεια σας, θα ηθελα να εκφρασω τον προβληματισμο μου μεσα απο εδω και την αγανακτηση μου σχετικα με τη συνυπηρετηση μεταξυ λιμενικων. υπηρετω το λιμενικο σωμα 12 χρονια περιπου τα οποια απο αυτα τα 4 χρονια τα υπηρετησα σε παραμεθωρια περιοχη 2ης κατηγοριας και τα υπολοιπα σε μερη της 5ης, πριν απο 1,5 χρονο περιπου η συζηγος μου ηταν επιτυχουσα στη σχολη λιμενοφυλακων και συμφωνα με το π. δ 33/99 πρεπει να υπηρετησει για 5 χρονια σε παραμεθωριο περιοχη. ποιος τραβαει ποιον ο νεος τον παλιο η ο παλιος το νεο. να κανουμε αιτηση για συνυπηρετηση; ποιο θα ειναι το αποτελεσμα; μηπως ξανα εγω στην παραμεθωριο;

297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Συνυπηρέτηση Λιμενικών

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

EFROD έγραψε:Γεια σας, θα ηθελα να εκφρασω τον προβληματισμο μου μεσα απο εδω και την αγανακτηση μου σχετικα με τη συνυπηρετηση μεταξυ λιμενικων. υπηρετω το λιμενικο σωμα 12 χρονια περιπου τα οποια απο αυτα τα 4 χρονια τα υπηρετησα σε παραμεθωρια περιοχη 2ης κατηγοριας και τα υπολοιπα σε μερη της 5ης, πριν απο 1,5 χρονο περιπου η συζηγος μου ηταν επιτυχουσα στη σχολη λιμενοφυλακων και συμφωνα με το π. δ 33/99 πρεπει να υπηρετησει για 5 χρονια σε παραμεθωριο περιοχη. ποιος τραβαει ποιον ο νεος τον παλιο η ο παλιος το νεο. να κανουμε αιτηση για συνυπηρετηση; ποιο θα ειναι το αποτελεσμα; μηπως ξανα εγω στην παραμεθωριο;
Αν ειναι ΜΔ' την τραβας. Αν ειναι ΜΕ' σε τραβαει. Οπως λεει το Π. Δ. των μεταθεσεων του 2009 δεν μπαινουν σε διαδικασια μεταθεσης πριν τα 5 χρονια... Η ΜΔ' αποφοιτησε πριν το νεο Π. Δ. και δεν την πιανει... Παρε κανενα τηλ στα Μητρωα... ισως ξερουν κατι παραπανω
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες