Διάσπαση των ΕΣΣΟ το 2011

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Zack

Διάσπαση των ΕΣΣΟ το 2011

Δημοσίευση από Zack »

Ποιος αποφασίζει πότε θα μπούμε;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διάσπαση των ΕΣΣΟ το 2011

Δημοσίευση από yandr »

kostas έγραψε: Τελικά έγινε διάσπαση Των εσσο! Καλύτερα για εμάς (όσοι μπούμε πρώτοι) θα παλιώσουμε νωρίτερα.

Τα κεν είναι 12:

Μεσολόγγι, Μαυροδένδρι Κοζάνης, Ρέθυμνο, Άρτας, Άργος Ορεστικό Καστοριά, Γρεβενά, Αυλώνας Αττικής, Θήβα Βοιωτίας, Γιαννιτσά, Ναύπλιο, Μεγάλο Πεύκο Αττικής, Σπάρτη

που το διάβασες;
kostas

Διάσπαση των ΕΣΣΟ το 2011

Δημοσίευση από kostas »

yandr έγραψε:
kostas έγραψε: Τελικά έγινε διάσπαση Των εσσο! Καλύτερα για εμάς (όσοι μπούμε πρώτοι) θα παλιώσουμε νωρίτερα.

Τα κεν είναι 12:

Μεσολόγγι, Μαυροδένδρι Κοζάνης, Ρέθυμνο, Άρτας, Άργος Ορεστικό Καστοριά, Γρεβενά, Αυλώνας Αττικής, Θήβα Βοιωτίας, Γιαννιτσά, Ναύπλιο, Μεγάλο Πεύκο Αττικής, Σπάρτη

που το διάβασες;
Πρόσκληση στρατεύσιμων γ εσσο 2011 για το στρατό ξηράς στον πίνακα της σελίδας 11 έχει τα στρατόπεδα που θα πάμε, και τις ημερομηνίες

ELDYKARIOS EA
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ Απρ 28, 2011 4:28 am
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Διάσπαση των ΕΣΣΟ το 2011

Δημοσίευση από ELDYKARIOS EA »

Οπότε αν ισχύσει αυτό, θα μπορούσαμε να πούμε ότι καταλύεται και η έννοια της σειράς; Δηλαδή ότι πλέον θα υπάρχουν παλιοσείρια μέσα στις ίδιες τις ΕΣΣΟ; Γιατί αν απολύονται οι μισοί ένα μήνα νωρίτερα η διαφορά είναι αισθητή. Ελπίζω να καταλάβατε τι θέλω να πω.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
MAK!!
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2011 5:11 pm
Επικοινωνία:

Διάσπαση των ΕΣΣΟ το 2011

Δημοσίευση από MAK!! »

Ξερει κανεις αν θα ισχιει το ιδιο κ για την εσσο του νοεμβρη;
COMMANDO13
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 27, 2011 6:29 pm
Τοποθεσία: ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ
Επικοινωνία:

Διάσπαση των ΕΣΣΟ το 2011

Δημοσίευση από COMMANDO13 »

Η ΕΣΣΟ του Νοέμβρη θα γίνει και αυτή σε δύο φουρνιές; Δηλαδή Νοέμβριο και Δεκέμβριο; Όπως και η Γ ΕΣΣΟ;
Nick

Διάσπαση των ΕΣΣΟ το 2011

Δημοσίευση από Nick »

Στην σειρά του Νοεμβρίου θα μπουν μισοί νοέμβριο μισοί δεκέμβριο όπως στην σειρά του Αυγούστου;

Γνωρίζει κανείς;

Άβαταρ μέλους
gtzes
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Σεπ 20, 2011 12:42 am
Επικοινωνία:

Διάσπαση των ΕΣΣΟ το 2011

Δημοσίευση από gtzes »

Οκτώβρη και Νοέμβρη μπαίνουν ;)
Nick

Διάσπαση των ΕΣΣΟ το 2011

Δημοσίευση από Nick »

Τώρα που βγήκαν οι κατατάξεις υπάρχει περίπτωση να πάρουν άλλους στην σειρά Νοεμβρίου;

Βάζοντας τα στοιχεία μου δεν με εμφανίζει στην ΕΣΣΟ του Νοεμβρίου!

Είχα σπάσει αναβολή τον Σεπτέμβριο και είχα δηλώσει για Νοέμβριο αλλα τελικά μάλλον δεν με πήραν,
Άρα πάω Φεβρουάριο εε;

Φίλος μου έσπασε αναβολή μέσα στον Οκτώβρη και τον πήραν τώρα στην σειρά Νοεμβρίου.

achlx

Διάσπαση των ΕΣΣΟ το 2011

Δημοσίευση από achlx »

Nick έγραψε:Τώρα που βγήκαν οι κατατάξεις υπάρχει περίπτωση να πάρουν άλλους στην σειρά Νοεμβρίου;

Βάζοντας τα στοιχεία μου δεν με εμφανίζει στην ΕΣΣΟ του Νοεμβρίου!

Είχα σπάσει αναβολή τον Σεπτέμβριο και είχα δηλώσει για Νοέμβριο αλλα τελικά μάλλον δεν με πήραν,
Άρα πάω Φεβρουάριο εε;

Φίλος μου έσπασε αναβολή μέσα στον Οκτώβρη και τον πήραν τώρα στην σειρά Νοεμβρίου.


Φίλε πάνε μια βόλτα από την στρατολογία σου και ρώτα τους αν σε δεχτήκαν. Εγώ την έκοψα την αναβολή μου 29 Αυγούστου και σήμερα μου εμφάνισε.22 Νοεμβρίου 523 ΤΠ Μαυροδένδρι.
Xloup

Διάσπαση των ΕΣΣΟ το 2011

Δημοσίευση από Xloup »

Ξερω οτι ειμαι εκτος θεματος, αλλα ψαχνω αρκετη ωρα και δεν μπορεσα να βρω το σχετικο θεμα. Οποτε εαν θελετε μεταφερετε το ποστ μου. Ηθελα μονο να ρωτησω εαν εχουν οντως αλλαξει οι ημερομηνιες καταταξης των φανταρων λιγο προς τα πισω, επειδη καποιοι γνωστοι μου μπηκαν στις 30/8. Αυτο ισχυει γενικα πλεον απο εδω και περα; Φλεβαρη θα μπουν προς το τελος, Μαη τα ιδια κλπ;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης