Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
guest10101

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από guest10101 »

Καλησπέρα, είδα οτι κάπου στις προηγουμενες σελιδες λέγατε για ταξί απο τον σκα ως το κεεδ... Πόσο περίπου θα βγει η χρέωση ; Κανα 15-20αρι ας πουμε Η παραπάνω;

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας μάγκες.

Άβαταρ μέλους
SleepLesS
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2016 9:05 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από SleepLesS »

Καλησπέρα στο forum παρουσιάζομαι στο ΚΕΕΔ ΣΤ ΕΣΣΟ 8/11/2016. Είμαι από Θεσσαλονίκη και θα μετακινηθώ με τραίνο στις 23:00 της προηγούμενης. Αυτά που βρήκα είναι τα εξής:1) Με το που φτάσω σταθμό Λαρίσης παίρνω το μετρό ακολουθώντας (http://www.athensairporttaxi.com/gr/%CE%BC%CE%B5%CF%84%CF%81%CE%BF/xartis-metro-aerodromio) μέχρι το Θησείο.2) Έπειτα πρέπει να πάρω το ΚΤΕΛ Αττικής προς Μέγαρα (http://ktelattikis.3pi-telematics.com/uploads/megara.pdf) βέβαια η στάση δεν γνωρίζω ακριβώς που βρίσκετε (αν κάποιος μπορεί να με κατατοπίσει θα του ήμουν ευγνώμων) και κατεβαίνω στάση Ν. Πέραμος.3) Από Ν. Πέραμο προς ΚΕΕΔ έχω τις επιλογές taxi ή πόδια. Αν υπάρχει ευκολότερος τρόπος ας με ενημερώσει κάποιος :)

Υ. Γ: Αν υπάρχει κάποιος που φεύγει μαζί μου και θέλει παρέα στο ταξίδι ας στείλει ένα μήνυμα

Νίκος

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Νίκος »

Φίλε μαζί θα παρουσιαστούμε και εγω με τραίνο θα πάω, εχω κλείσει ηδη το εισιτήριο εχω αναχωρηση την προηγουμενη μερα στις 23:00 οπως εχεις και εσυ. Θελεις να μιλησουμε μεσο facebook Να κανονισουμε μια συναντηση πριν φυγουμε για εναν καφε και να μιλησουμε απο κοντα για ολα τα υπολοιπα που εχεις ρωτησει ;
Άβαταρ μέλους
SleepLesS
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2016 9:05 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από SleepLesS »

Νίκος Γεροντής κάνε με ένα add και μιλάμε.
Νίκος

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Νίκος »

Μπορεις να με κανεις εσυ add γιατι για καποιον λογο εγω δεν μπορω να σε κανω με βγαζει μονο για μηνυμα να σου στειλω. Θα σου στειλω αν ειναι ενα μηνυμα για να καταλαβεις ποιος ειμαι γιατι εχει πολλους με το ιδιο επιθετο μου
Guest

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Guest »

Στην πρώτη σελίδα, αναφέρει κάποιος ότι το κτελ Μεγάρων σε αφήνει 250μ από το κέντρο. Φαντάζομαι ότι το λεωφορείο αυτό περνάει μέσα από Νέα Πέραμο, από τον δρόμο 28ης Οκτωμβρίου αλλά αν μπορούσε κάποιος να το επιβεβαιώσει θα ήταν πολύ καλά.
Anonymous

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα και γω 9/11 παρουσιαζομαι, για αυτα που διαβασα παραπανω, για ταξι μπορεις να το γκουγκλαρεις "κοστος διαδρομης ταξι" και Εχει πολλα.(προσωπικά νομιζω το letsgo.gr ειναι καλυτερο και πιο αναλυτικο).
βρειτε ατομα να μοιραστειτε την διαδρομη, μια χαρα θα σας βγει. Αλλα και στην τελικη και με τραινο (προαστιακο) να πας και να περπατησεις λιγο παραπανω δεν νομιζω να ειναι και τιποτα σπουδαιο,2μιση χιλιομετρα ειναι... Μετα θα τα τρεχουμε, το περπατημα δεν ειναι τιποτα!
γιωργος

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από γιωργος »

Έρχομαι απο Θεσσαλονίκη κατεβαίνω σταθμό Λαρίσης πως πάω ΚΕΕΔ μεγάλο πευκο
Αντώνης

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Αντώνης »

Καλησπέρα.

Στις 14 Μαρτίου παρουσιάζομαι στο ΚΕΕΔ Νέα Πέραμος Αττικής και είμαι από Θεσσαλονίκη. Αν κατέβω με τραίνο Αθήνα μετά τι μέσα μπορώ να πάρω για να πάω στο στρατόπεδο;

Ευχαριστώ.

Λουκας

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Λουκας »

Πρεπει να παω 14/3 στην νεα περαμος, ειμαι απο θεσσαλονικη πως μπορω να παω εκει και ποτε πρεπει να ξεκινησω για να φτασω εγκερα?
UberDooze
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Μαρ 03, 2017 5:46 pm
Τοποθεσία: ΥΕΑ
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από UberDooze »

Αδερφε, ειμαι απο θεσσαλονικη. Παρουσιαζομαι 13 Μαρτιου ΚΕΕΔ αλλα θελω να παω πρωτα απο Πατρα και επειτα να παρω κτελ για θησειο. Εχεις facebook μηπως να μπορουσαμε να μιλησουμε να βρουμε μια ακρη σχετικα με την μετακινηση μας; Ευχαριστω
Γιώργος

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Γιώργος »

Παρουσιαζομαι 20.09. Θα υπαρχει μηπως κανενα λεωφορειο απο Θεσσαλονίκη που βαζει ο στρατος(ή εβαζε καποτε) για την ομαδικη μετακίνηση μας προς το στρατόπεδο, γνωριζει κανεις που να απευθυνθώ για να ενημερωθω; Διαφορετικά οποιος παρουσιαζεται στις 20 και ψαχνει ατομα να συναντηθούμε στα κτελ θεσσαλονικης για να κατεβουμε παρέα;
Άβαταρ μέλους
GREEKDIVER
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Παρ Αύγ 18, 2017 12:25 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από GREEKDIVER »

Λεωφορειο δεν βαζει ο στρατος για να μετακινηθεις στο ΚΕΝ. Πας στο φρουραρχειο της περιοχης σου η στο ΑΤ με το φυλο καταταξης και ζητας καταστασεις επιβιβασης. Ετσι θα κινηθεις με εξοδα της υπηρεσιας και δεν θα πληρωσεις κατι. Καλη θητεια φιλε θα τα πουμε μεσα.

Μπορεις να παρεις πληροφοριες στην αρμοδια στρατολογικη σου υπηρεσια.
Γιωργος

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Γιωργος »

Καλησπέρα παιδιά, παρουσιάζομαι στο ΚΕΕΔ, Μεγάλο Πευκο ΣΤ ΕΣΣΟ 15 Νοεμβ. Έρχομαι από Σέρρες και θα είμαι Αθήνα μια μέρα πριν, ξέρω ότι μπορείς να πάρεις λεωφορείο από Θησείο, είναι κάποιος που μπορεί να μου δώσει πληροφορία για ώρες η οτιδήποτε άλλο και είναι κάποιος από Αθήνα που θα πάει και αυτός να πάμε μαζί;
Αλεξης

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Αλεξης »

Καλησπερα σε ολους. Διεκοψα την αναβολη μου τον ιουνιο για να μπω τον Σεπτεμβριο και μπηκα στο parousiasyarmy.gr για να συμπληρωσω καποια στοιχεια που μου ειπαν στην στρατολογια (σωματομετρικα κλπ κλπ), δηλωσα οτι επιθυμω να υπηρετησω στις ειδικες δυναμεις και το συστημα μου εβγαλε οτι παρουσιαζομαι στο ΚΕΕΔ το οποιο ειναι στο Μεγαλο Πευκο απ οτι βλεπω, λιγο πιο εξω απο την Αθηνα. Δεν μου εχει ερθει ακομα το χαρτι για να σιγουρεψω οτι οντως παρουσιαζομαι εκει αλλα για παν ενδεχομενο θελω να μαθω πως θα παω εκει. Εγω ειμαι απο Πατρα. Τι κανω; Παω Αθηνα με ΚΤΕΛ και μετα; Πως παω στο στρατοπεδο; Ειναι κανενας αλλος Πατρινος που να δηλωσε στο parousiasyarmy για ειδικες δυναμεις; Μηπως μας καλεσουν στο κεεδ και παμε μαζι!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες