Μισθοί και Αρμοδιότητες ΕΕΦΟΠ

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
σαωωασ

Μισθοί και Αρμοδιότητες ΕΕΦΟΠ

Δημοσίευση από σαωωασ »

Λοιπόν παιδιά για να ξεκαθαρίσουμε το θέμα είμαι από Αλεξανδρούπολη και σκέφτομαι να δηλώσω εεφοπ έχω εκπληρώσει τα στρατιωτικά μου καθήκοντα είμαι 22 χρόνων τι μισθό ενδέχεται να περνώ;700+ παραμεθορίου;
και τι δουλειες θα κανω για σκοπιες ενταξι αλλα μιν μου πιτε τπτ σκουπισματα σφουγκαρισματα και μ**ιες;(παρεπιπτοντος θελω να μαζέψω λεφτά για να καταταγω στον στρατο τις Αμερικής και μετα σαν high risk civilian contractor)
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μισθοί και Αρμοδιότητες ΕΕΦΟΠ

Δημοσίευση από Greek_Army »

σαωωασ έγραψε:Λοιπόν παιδιά για να ξεκαθαρίσουμε το θέμα είμαι από Αλεξανδρούπολη και σκέφτομαι να δηλώσω εεφοπ έχω εκπληρώσει τα στρατιωτικά μου καθήκοντα είμαι 22 χρόνων τι μισθό ενδέχεται να περνώ;700+ παραμεθορίου;
και τι δουλειες θα κανω για σκοπιες ενταξι αλλα μιν μου πιτε τπτ σκουπισματα σφουγκαρισματα και μ**ιες; (παρεπιπτοντος θελω να μαζέψω λεφτά για να καταταγω στον στρατο τις Αμερικής και μετα σαν high risk civilian contractor)


1. Υποτίθεται ότι ο θεσμός δημιουργήθηκε για να είναι ποιο οικονομικός.700 (και πολλά λέω) θα παίρνεις με το ζόρι με όλα μαζί.
2. Φίλε ούτε καν υπαξιωματικός δεν θα είσαι. Όλα θα σε "πιάνουνε" και όλα τα θα κάνεις. Άλλαξε τρόπο σκέψεις γιατί μάλλον νομίζεις ότι θα είσαι λοχαγός
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες