Πολεμικές Τέχνες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
avlopaoki
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2011 5:56 pm
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από avlopaoki »

Μπορει να μου πει καποιος αν υπαρχει σχολη πυγμαχιας, μμα, κικ μποξινγκ στη Λαρισα; Οχι μυαι ται η ταεκ βον ντο, Το μυαι ται ειναι πολυ επικινδυνο, ειναι κατι σαν ελευθερο κικ μποξινγ (φρισταιλ κικ μποξινγκ) ΕικόναΕικόνασχολη τακ βον ντο δεν χρειαζομαι, υπαρχει και στον τυρναβο!

Ενδιαφερομαι πιο πολυ για πυγμαχια διοτι και το μμα ειναι πολυ επικινδυνο! Αν μπορειτε πειτε μου για πυγμαχια! ...
Άβαταρ μέλους
Nicolas_mk2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 1:27 am
Τοποθεσία: Φραπεδούπολη
Επάγγελμα: Υπάλληλος Μ.Ι.Τ.
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από Nicolas_mk2 »

Ριξε μια ματιά εδώ...http://experts.pathfinder.gr/index.php?view=16&answer_id=118626&topic=316
Άβαταρ μέλους
avlopaoki
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2011 5:56 pm
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από avlopaoki »

Ευχαριστω πολυ ρε φιλε!Εικόνα
ΑΧΙΛΕΑΣ

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από ΑΧΙΛΕΑΣ »

Γεια σας θα ηθελα να μου πειτε εσεις που ειστε γνωστες με τις πολεμικες τεχνες, ποια τεχνη θα προτεινατε σε καποιον που εινα ασχετις και θεελει να αρχισει τωρα

Άβαταρ μέλους
avlopaoki
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2011 5:56 pm
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από avlopaoki »

Ειμαι 64 κιλα με σωμα οχι αρκετα γυμνασμενο. Δεν εχω ξαναδοκιμασει πολεμικη τεχνη. Θα ηθελα να ξεκινησω τωρα. Τι θα μου προτεινατε δεν θελω ταε κβο ντο. Θα προτιμουσα μαι ται, μμα σε τετοιο στυλ δηλαδη. Πιο πολυ για νταβατζιλικι και δυναμη. Και μια πολεμικη τεχνη για αυτοαμυνα δεν θα με χαλουσε αλλα προτιμω για νταβατζιλικι και δυναμη πιο πολυ. Ααα και τωρα που θυμηθηκα, θα μου εξηγησετε τι ειναι το ξυλο δρομου ακριβως;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από Nassos »

avlopaoki έγραψε:Ειμαι 64 κιλα με σωμα οχι αρκετα γυμνασμενο. Δεν εχω ξαναδοκιμασει πολεμικη τεχνη. Θα ηθελα να ξεκινησω τωρα. Τι θα μου προτεινατε δεν θελω ταε κβο ντο. Θα προτιμουσα μαι ται, μμα σε τετοιο στυλ δηλαδη. Πιο πολυ για νταβατζιλικι και δυναμη. Και μια πολεμικη τεχνη για αυτοαμυνα δεν θα με χαλουσε αλλα προτιμω για νταβατζιλικι και δυναμη πιο πολυ. Ααα και τωρα που θυμηθηκα, θα μου εξηγησετε τι ειναι το ξυλο δρομου ακριβως;


Δεν είσαι με τα καλά σου.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
avlopaoki
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2011 5:56 pm
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από avlopaoki »

Αληθεια; Γιατι ρε φιλε;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από Nassos »

Αν πάς να μάθεις πολεμική τέχνη με αυτό το σκεπτικό, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα μπλέξεις πολύ άσχημα.

Θές να μάθεις πολεμική τέχνη για αυτοάμυνα; Καλώς.
Άβαταρ μέλους
avlopaoki
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2011 5:56 pm
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από avlopaoki »

Το πρωτο μηνυμα το χα γραψει πιο παλια και τοτε δεν ηθελα μαι ται και τετοιου στυλ πολεμικες τεχνες!
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από Nassos »

avlopaoki έγραψε:Το πρωτο μηνυμα το χα γραψει πιο παλια και τοτε δεν ηθελα μαι ται και τετοιου στυλ πολεμικες τεχνες!Γιατι θα μπλεξω ασχημα εξηγησε μου λιγο.



Πιο πολυ για νταβατζιλικι και δυναμη. Και μια πολεμικη τεχνη για αυτοαμυνα δεν θα με χαλουσε αλλα προτιμω για νταβατζιλικι και δυναμη πιο πολυ.


Θές να πλακώνεις κόσμο; Θές να επιβάλεσαι; Θα γίνεις "φουσκωτός"; Αν αυτό θές καλή τύχη και καλές επισκέψεις σε νοσοκομεία, αστυνομικά τμήματα. Ελπίζω όχι σε κανά νεκροταφείο.
Άβαταρ μέλους
avlopaoki
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2011 5:56 pm
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από avlopaoki »

Καταλαβαινω τι θες να πεις. Για αυτοαμυνα εγω θα επελεγα καρατε αλλα για νταβατζιλικι και δυναμη τι να επιλεξω?
Giouli
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 22, 2010 11:36 pm
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από Giouli »

Δεν μαθαινεις πολεμικες τεχνες για να κανεις τον μαγκα στον αλλον με το παραμικρο. Εκτος σχολης απαγορευετε να το χρησιμοποιεις εκτος για την αυτοαμυνα σου... Τεναν φιλο μου τον ειχαν διωξει. Το krav maga αν το εχεις ακουστα ειναι το καλυτερο για αυτοαμυνα και θελω και εγω πολυ να παω με την πρωτη ευκαιριαΕικόνα
Άβαταρ μέλους
avlopaoki
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2011 5:56 pm
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από avlopaoki »

Εγω εξω δεν πουλαω τον μαγκα ποτε. Αλλοι με πουλανε μαγκια και εγω θα ηθελα να μπορεσω να τους πλακωσω στο ξυλο. Καταλαβατε τι εννοω; Εγω δεν πουλαω μαγκια.
Άβαταρ μέλους
avlopaoki
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2011 5:56 pm
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από avlopaoki »

Δεν θελω να πουλαω τον μαγκα με το παραμικρο οπως λετε αλλα να μπορω και γω να πουλησω εστω και λιγο μαγκια αλλα και να μπορεσω να πλακωσω καποιον οταν με πουλαει μαγκια αυτος.
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Πολεμικές Τέχνες

Δημοσίευση από Nassos »

Σαν μεγαλύτερος σου και πιο έμπειρος, αν πάς να μάθεις πολεμική τέχνη με το παραπάνω σκεπτικό θα μπλέξεις.

Θές να προστατευθείς και να μην σε ξαναενοχλήσουν; Αυτοάμυνα. Και υπάρχουν σχολές που διδάσκουν αυτοάμυνα.

Αν θες με ακούς, αν δεν θές μην με ακούσεις.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης