ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
joeyj
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 2:45 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από joeyj »

Δεν εχω προβλημα σε καποιο απο τα 2. Η δικη μου προτιμιση ειναι περισσοτερο για πεζοναυτες. Απλα ακουω κ διαβαζω οτι εχουν καταντισει να εχουν πολυ χαλαρη κ ανουσια εκπαιδευση σε αντιθεση με τα λοκ. Αν κ δεν το πιστευω. Απλα επειδη μπαινω που μπαινω ειδικες δυναμεις θα ηθελα τουλαχιστον να αξιζει τον κοπο εκει που θα μπω... ! Ευχαριστω για το ενδιαφερων φιλε! Περιμενω απαντησηΕικόναΕικόνα!
ikarus260
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Πέμ Απρ 30, 2009 4:13 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από ikarus260 »

Όντως. Αν θες να καταλάβεις πραγματικές ειδικές δυνάμεις και να κάνεις εκπαίδευση ειδικών δυνάμεων, τα ΛΟΚ είναι ότι πρέπει. Αν θες πιο χαλαρά, πεζοναύτες
joeyj
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 2:45 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από joeyj »

Πρεπει να εχεις δικιο... Αλλα ειναι οντος τοσο χαλαρα στους πεζοναυτες; Μηπως γνωριζετε καθολου τ εκπαιδευση εχει το καθε τμημα; Οι πεζοναυτες γνωριζω οτι κανουν αποβασεις, πεφτουν απο ελικοπτερα... Στα λοκ υπαρχουν αντιστοιχα η ειναι πιο μονοτονη η εκπαιδευση?
joeyj
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 2:45 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από joeyj »

Ακουω οτι στους ΠΖΝς ειναιπιο χλαρα απο οτι στα λοκ... Ισχυει; Εχεις ακουσει τπτ; Αφου παω που παω ειδικες δυναμεις τουλαχιστον θα ηθελα να αξιζει τον κοπο...
Άβαταρ μέλους
Deathdiver
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 6:22 pm
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Deathdiver »

joeyj έγραψε:Ακουω οτι στους ΠΖΝς ειναιπιο χλαρα απο οτι στα λοκ... Ισχυει; Εχεις ακουσει τπτ; Αφου παω που παω ειδικες δυναμεις τουλαχιστον θα ηθελα να αξιζει τον κοπο...


Δεν μπορω να επιβεβαιωσω κατι τετοιο γιατι δεν εχω υπηρετησει... Οταν υπηρετησω με το καλο θα εχω αποψη... Θα σου απαντησει καποιος που εχει υπηρετησει... Εγω παντως ΛΟΚ θελω να παω...

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Greek_Army »

joeyj έγραψε:Ακουω οτι στους ΠΖΝς ειναιπιο χλαρα απο οτι στα λοκ... Ισχυει; Εχεις ακουσει τπτ; Αφου παω που παω ειδικες δυναμεις τουλαχιστον θα ηθελα να αξιζει τον κοπο...


αξίζει μόνο αν πας βόλο σαν μετάθεση εκεί σίγουρα δεν θα χάσεις καμία άσκηση
joeyj
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 2:45 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από joeyj »

Ναι οντος το εχω ακουσει αυτο... Αυλωνα ειναι ψιλο χαλια ε?
Σωτηρης
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Τρί Φεβ 09, 2010 7:51 pm
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Σωτηρης »

Εγω που αυτη τη στιγμη υπηρετω στο βολο σαν πεζοναυτης θα σου προτεινα ανεπιφιλακτα να δηλωσεις πεζοναυτης, εχουμε πολλες ασκησεις εκ των οποιων και ορεινες και αμφιβοιες! Τωρα απο εκει και περα το ποιος εχει πιο δυσκολη εκπαιδευση ειναι αντικειμενικο. Γνωμη μου ισως οι λοκατζιδες να ειναι πιο σκληροπυρινικο.
Λουκάς

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Λουκάς »

Φίλε Σωτήρη μπαίνω το Νοέμβρη στους Πεζοναύτες και θα είμαι κατά πάσα πιθανότητα στον Αυλώνα στο 575 στη συνέχεια. Ισχύει ο, τι εκεί είναι πολύ πιο χαλαρά απ΄ότι στο Βόλο; Αν θες γράψε κάποια πράγματα να μάθουμε και οι επόμενοι

joeyj
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 2:45 am
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από joeyj »

Σωτηρης έγραψε:Εγω που αυτη τη στιγμη υπηρετω στο βολο σαν πεζοναυτης θα σου προτεινα ανεπιφιλακτα να δηλωσεις πεζοναυτης, εχουμε πολλες ασκησεις εκ των οποιων και ορεινες και αμφιβοιες! Τωρα απο εκει και περα το ποιος εχει πιο δυσκολη εκπαιδευση ειναι αντικειμενικο. Γνωμη μου ισως οι λοκατζιδες να ειναι πιο σκληροπυρινικο.
Α οκ! Οι πεζοναυτες εχουν κολυμβηση; Επειδη με το μπανιο δε τα εχω κ τοσο καλα θα εχω προβλημα λες;
Σωτηρης
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Τρί Φεβ 09, 2010 7:51 pm
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Σωτηρης »

Το 575 στην αυλωνα ειναι οντως πιο χαλαρα (εχει πολλες αγγαρειες και υπηρεσειες) κ εκτος απο αυτο τραβαει μεγαλη εμλοκη που σημαινει οτι δεν εχουν εξοδους. Οχι οτι στον βολο δεν εχει αγγαρειες (ολα τα σωματα εχουν) αλλα εκει θα κανετε και καποια ενδιαφερον πραγματα οπως αποβασεις, πεζοπορειες, εληκοπτερια, θαλασεια, αραχνη, σκηνακια, κατοικιμενους τοπους και διαφορα αλλα. Οσο για την κολυμβηση joeyj δεν θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα ! Αν εχετε καποια απορια και μπορω να σας βοηθεισω ευχαριστως.
Λουκάς

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Λουκάς »

Δηλαδή απ' ότι ξέρεις, στο 575 δεν έχει και πολύ εκπαίδευση, ασκήσεις κτλ; Λίγα πράγματα; ... Γιατί μάλλον για εκεί με βλέπω.

Σωτηρης
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Τρί Φεβ 09, 2010 7:51 pm
Επικοινωνία:

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Σωτηρης »

Ναι με σειρες μου που μιλαω και ειναι Αυλωνα αυτο μου λενε, ανεκαθεν απο παντα ομως Αυλωνα ηταν πιο χαλαρα απο Βολο. Εσυ γιατι εισαι τοσο σιγουρος οτι θα πας Αυλωνα; Πιθανοτερο ειναι να ερθεις Βολο που εχει 2 μοναδες, το 505 και το 521.
Λουκάς

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Λουκάς »

Μπορώ να πάω γιατί έχω γνωστό μου, στέλεχος στο 575.Κοίταξε εγώ για την εμπειρία πάω στους Πεζοναύτες, δε ψάχνω κάτι τρελό αλλά έστω μια φορά στη θητεία μου θέλω να κάνω απόβαση, χειμερινή διαβίωση, πολλές βολές κτλ...

Τι θα μου πρότεινες;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες