Λόχος Ορεινών Καταδρομών: Ειδικότητες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
hit by voltage

Λόχος Ορεινών Καταδρομών: Ειδικότητες

Δημοσίευση από hit by voltage »

Καλησπερα. Ερωτηση για το κοινο ειμαι ηλεκτρονικος μηχανικος αν μπω λοκ παιζει να παρω ειδικοτητα τεχνικου/μηχανικου η κατι τετοιο;
fsafsa

Λόχος Ορεινών Καταδρομών: Ειδικότητες

Δημοσίευση από fsafsa »

hit by voltage έγραψε:Καλησπερα. Ερωτηση για το κοινο ειμαι ηλεκτρονικος μηχανικος αν μπω λοκ παιζει να παρω ειδικοτητα τεχνικου/μηχανικου η κατι τετοιο;


Αν είχες κάνει μια σωστή αναζήτηση στο φόρουμ θα έβρισκες το παρακάτω θέμα και θα σου είχε λυθεί η απορία μπαμ μπαμ.

http://www.ellinikos-stratos.com/forum/%CE%B5%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%B9%CF%82-%CE%B5%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B4%CF%85%CE%BD%CE%AC%CE%BC%CE%B5%CE%B9%CF%82_topic6817. - Ειδικότητες στις Ειδικές Δυνάμεις

Dnt

Re: Λόχος Ορεινών Καταδρομών: Ειδικότητες

Δημοσίευση από Dnt »

Δεν δουλεύει ο σύνδεσμος και όσο έψαξα στο φόρουμ δεν υπάρχει. Αν μπορείς πες για το τεχνικό και αν έχουν τέτοια Σωμα οι ειδικές δυνάμεις. Πρασινο μπερε και σωμα τεχνικο δλδ.
Edwwww

Re: Λόχος Ορεινών Καταδρομών: Ειδικότητες

Δημοσίευση από Edwwww »

Στο παραπάνω έχει τις ειδικότητες των ειδικών δυνάμεων.

Αν δεν ψάχνεις σωστά δεν θα βρεις κάτι.
Dnt

Re: Λόχος Ορεινών Καταδρομών: Ειδικότητες

Δημοσίευση από Dnt »

Edwwww έγραψε: Τετ Αύγ 30, 2023 5:11 pm
Στο παραπάνω έχει τις ειδικότητες των ειδικών δυνάμεων.

Αν δεν ψάχνεις σωστά δεν θα βρεις κάτι.
Η αλήθεια είναι ότι ίσως δεν ρώτησα σωστά αυτό που ήθελα. Οποτε θα το ξαναπω. Αν σε έρθει χάρτη για Σωμα τεχνικο σε άλλο στρατόπεδο εκτός πευκου. Μπορείς να δηλώσεις για να πας καταδρομέας; Η δεν παίρνουν από τεχνικό. Και το δεύτερο σκέλος είναι: Αν σε παίρνουν κρατάς το σωμα τεχνικο; Η αυτό αλλάζει; Κάπου διάβασα για τον λοχο13ΔΕΕ που έχει τεχνικο αλλά φυσικά δεν μπορώ να ξέρω τη γίνεται στην πραγματικότητα. Ευχαριστώ για την υπομονή σας.
Dnt

Re: Λόχος Ορεινών Καταδρομών: Ειδικότητες

Δημοσίευση από Dnt »

hit by voltage έγραψε: Τετ Απρ 27, 2022 1:37 am Καλησπερα. Ερωτηση για το κοινο ειμαι ηλεκτρονικος μηχανικος αν μπω λοκ παιζει να παρω ειδικοτητα τεχνικου/μηχανικου η κατι τετοιο;
Σε συνέχεια λογου πτυχίου ήρθε το χαρτί για τεχνικο (μηχανικός πληροφορικής) αν και δεν νομίζω το τεχνικο να θέλει μηχανικούς πληροφορικής... Οπότε ρωτάω για αυτό που θέλω πραγματικά και ειναι οι ειδικές δυνάμεις. Στο που πάνω ποστ.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες