Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Greek_Army έγραψε:Δεν είναι μόνο το περίμενε το να ακούς κάθε φορά τα ίδια και τα ίδια καταντάει κουραστικό
Εγω ειχα σταματησει να τα ακουω, απλα περιμενα. Θυμαμαι μια φορα ομως, μεσα στο κατακαλοκαιρο 3 η ωρα που εσκαγε σε κουτουκιαζε η ζεστη ενας Βατραχος εκανε το εξης Θεικο. Μας πηρε ολους μας εβαλε κατω απο τη σκια και μας ειπε να κατσουμε κατω.

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από Nassos »

Α, στο ΚΕΤΘ στην καλύτερη των περιπτώσεων να τους πάνε στα δέντρα που είναι δίπλα στο Διοικητήριο.
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Nassos έγραψε:Πάντως εγώ που πρόλαβα τους Πεζοναύτες πριν απολυθώ μου άρεσε που έρχονταν με ταχύ βήμα και πειθαρχημένα μπροστά από το Διοικητήριο του ΚΕΤΘ, ξεπερνούσαν χαλαρά και την Ίλη των ΥΕΑ στο θέμα αυτό.
Ναι γιατι ηταν οι "αλλοι" μπροστα. Και σε μας οταν φιλοξενησαμε τους Αλητες τους Δευτερομαλητες που εφυγαν και μας αφησαν τους κοριους τους. Καναμε διαγωνισμο ποιοι θα πουν τα καλυτερα συνθυματα, ποιοι θα ειναι πιο τεντα πιο συγχρονισμενοι και τετοιες χαζαμαρες... Η οταν καναμε ΛΥΒ στο Πευκο φωναζαμε συνθηματα μονο οταν περναγαμε εξω απο το Διοικητηριο για να χαιρεται ο Συνταγματαρχης... ΠΑΠΑΤΖΕΣ. Ας καναμε λιγο πιο οργανομενα πραγματακια...

GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από GenerX »

Liakos Στρατολογία είχες έρθει στάνταρ για να πάρεις το μπλε χαρτάκι ε; ***** το, όταν μπαίνατε στο γραφείο σας ζήλευα.

Σαν το 575 ανοργανωσιά δύσκολα θα υπάρχει σε άλλα στρατόπεδα. Δεδομένου πως είναι... ΕΔ...
Γιάννης

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από Γιάννης »

Παιδιά εγώ είμαι από Αθήνα. Είναι εύκολο να με πάνε Βόλο; Αν είναι τόσο χάλια και δεν μπορώ να πάω Βόλο να μην πάω καθόλου ΠΝ. Ευχαριστώ. Εννοώ καλύτερα να λιώνω εκπαίδευση και να έχω λίγο χρόνο ελεύθεο παρά να λιώνω full αγγαρεία και καθόλου χρόνο. Ποια είναι η γνώμη σας; Πας Βόλο εύκολα ή θέλει βύσμα; Ευχαριστώ.
stathis123
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Παρ Μαρ 19, 2010 9:22 pm
Επικοινωνία:

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από stathis123 »

Ρε παιδια ακουω συνεχεια για την αυλωνα τα εσχατα ! Εε ενταξη μπορει να σε εχουν σηνεχεια στην τσιτα αλλα ενταξη διαλεγεις να πας καπου που ξερεις οτι ειναι δισκολα! Δηλαδη τι δεν σε αφηνουν σε ησυχια καθολου πχ ουτε τηλ δεν προλαβενεις να παρεις; Μην το ξεφτιλιζουμε τελειως! Εγω ακουσα οτι ειναι ποιο χαλαρα απο βολο ! Και προηουμενες σειρες που ηταν εκει μου ειπαν οτι στην εσχατη περιπτωση να βγουν 2 φορες την εβδομαδα ! Μπαινω τωρα την τριτη και δεν ξερω πολλα αλλα πιστευω πως μερικοι τα τραγικοποιουν πολυ τα πραγματα !
vesst
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 16, 2010 2:44 am
Επικοινωνία:

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από vesst »

Οχι παιδια δεν ειναι ετσι και ειναι πολυ πιο ευκολα απο παλια καθως πλεον στηριζονται στους μονιμαδες. Αλλα ναι ειναι Ε. Δ και δεν ειναι πεζικο το ξερεις αυτο... Αλλα ειναι πλεον αρκετα καλα αλλα σε σχεση με παλιοτερα εχουν μειωθει οι ασκησεις και αυξηθει οι αγγαρειες
stathis123
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Παρ Μαρ 19, 2010 9:22 pm
Επικοινωνία:

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από stathis123 »

Φυσικο και επομενο ειναι αυτο ! Η θητεια εχει μειωθει πολυ και αυτο εχει ως αποτελεσμα να εχουν χαλαρωσει τα πραγματα με τις ασκησεις και γενικα! Καλη θητεια μας παιδια (οσοι ειναι να μπουν) μην φοβομαστε τιποτα ρε (και οπως ελεγε ενας φιλος ''ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΕ'' ! Κουραγιο σε ολους θα περασει γρηγορα ο καιρος γιαυτο πρεπει να τον αξιοποιησουμε !

297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

vesst έγραψε:Οχι παιδια δεν ειναι ετσι και ειναι πολυ πιο ευκολα απο παλια καθως πλεον στηριζονται στους μονιμαδες. Αλλα ναι ειναι Ε. Δ και δεν ειναι πεζικο το ξερεις αυτο... Αλλα ειναι πλεον αρκετα καλα αλλα σε σχεση με παλιοτερα εχουν μειωθει οι ασκησεις και αυξηθει οι αγγαρειες
Σκατα ειναι... Ουτε για καμψεις να τους ριξεις ουτε λαγουδακια ουτε ελεφαντακια ουτε παπακια ουτε καγκουρο ουτε σκουα τζαμς Ουτε το οπλο στην προταση, ουτε εν δυο κατω, ουτε τζουκ μοξ να παιξεις ουτε σινουκ, ουτε ελικοπτερακι, ουτε το σαλιγκαρι, ουτε τον κοκκορα, ουτε τροχαδειν με πληρη εξαρτηση και οπλο, ουτε να βρισεις μπορεις ουτε μισο καντιλι να κατεβασεις, ... Τιποτα. ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ; ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΠΕΙΘΑΡΧΕΙΑ ΟΙ ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΙ;

Κολεγιο το καταντησανε τα κωλο βισματα, αμεσως το κινητο και ΕικόναΕικόναΕικόναμπαμπα ΕικόναΕικόναΕικόναμαμα ο ταδε με ειπε ΕικόναΕικόναΕικόνα Και γιατι να μειωθουν οι ασκησεις δεν καταλαβαινω;

Νεοι ο μπερες ειναι πετσινος αν δεν κανετε ΚΡΟΥΣΗ 50ΑΡΑ ΑΝΤΑΡΤΗ

giannis

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από giannis »

Ίσα, ίσα οι ασκήσεις είναι που αξίζουν και για αυτό θέλω να πάω και ας έχω σακατεμένο γόνατο. Όποιος δεν γουστάρει ασκήσεις και πίεση ας βάλει το βύσμα του να τον στείλει σε καμιά μονάδα με παρτάλια του πεζικού και ας μην χαλάνε τις Ε. Δ.
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από Hyper »

Καλα θα ηταν αλλα τα θελουν ολα δικα τους. Θελουν και ε. Δ και μορια και να καλωπερασουν και να εχουν πολλες εξοδους δεν αρκουντε απλως σε ενα λουφοστρατοπεδο πεζικου
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Hyper έγραψε:Καλα θα ηταν αλλα τα θελουν ολα δικα τους.
Κατι παλιους εφεδρους βατραχους θελουν που να εχουν την πλατη του Δοικα, και θα σου ελεγα εγω μετα τι και πως... Αλλα τωρα απαγορευτηκε και το "Σπαζεσαι; Κοψου! "Εικόνα
Λουκάς

Πεζοναύτες: Τάγματα Πεζοναυτών (Τ/ΠΝ)

Δημοσίευση από Λουκάς »

GenerX εννοείς οτι έχει λίγα στελέχη ε; Γιατί αυτό έχω μάθει από γνωστό μου, εκπαιδευτή στο 575.

Πάντως εκεί θα μπω το Νοέμβρη. Από ασκήσεις πως είναι; Σε πιάνουν αρκετές ή λίγα πραγματα;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες