Συναντήσεις - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Manoss98
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Απρ 22, 2019 7:00 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Manoss98 »

Φιλε κι εγω 14 θηβα, τεθωρακισμενα ομως λεει εμενα , και ελδυκ. Δεν εχω ιδεα τι γινετε, εγω θα δηλωσω οτι δεν ενδιαφερομαι για ελδυκ
Giwrgos95
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Απρ 23, 2019 6:00 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Giwrgos95 »

Και εγώ τεθωρακισμενα. Μαζί θα ημαστε. Θα δηλωσω και εγω ότι δεν θέλω. Νόμιζα οτι μας ρωτανε πρωτα.

Thanos

2019 Β ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Thanos »

Καλημερα Χρόνια πολλά Χριστος Ανέστη!8 Μαιου Θήβα και εγω Πεζικό! Ξερουμε τι παιζει γενικά στην Θήβα?
Γιώργος

2019 Β ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Γιώργος »

Κατεβαίνεις στον Πειραιά. Παίρνεις τον ηλεκτρικό και κατεβαίνεις στο σταθμό Αττικής. Βγαίνεις έξω και παίρνεις οποιοδήποτε λεωφορείο. Σε τρείς στάσεις είναι ο σταθμός υπεραστικών λεωφορείων. Έχει κάθε ώρα δρομολόγιο για Θήβα. Σε πάει έξω από το στρατόπεδο.
Καλή θητεία και κουράγιο
Κωστας

2019 Β ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Κωστας »

Παιδια μια ερωτηση, ξερετε εαν βαζουν επιπλεον λεωφορεια; Διοτι εαν σκασουμε ολοι δεν νομιζω να χωραμε. Και καποιοι θα εχετε κλεισει φανταζομαι αλλα εγω που προσπαθουσα απο το απογευμα δεν βρισκω κανενα...
ναθαν

2019 Β ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από ναθαν »

Καλησπερα ποιος παρουσιαζεται ΚΕΠΒ Γ ' ΕΣΣΟ 16 ΙΟΥΛΙΟΥ Θηβα έιμαι απο θεσσαλονικη με εχουν Τεθωρακισμενα και ελδυκ απο οτι ρωτισα με εχουν για να φυγω κυπρο ειναι κανενας αλλος απο θεσσαλονικη;
nathan
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 20, 2019 5:35 pm
Επικοινωνία:

2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από nathan »

2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (ΘΗΒΑ). Παρουσιαζομαι 16 ιουλιου ειμαι απο θεσσαλονικη.

Με εχουν τεθωρακισμενα και ΕΛΔΥΚ. Φεύγει κανείς άλλος για εκει;
Bill

2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Bill »

Εγω απο Θεσσαλονικη παιδια μπαινω 17 Ιουλιου υγειονομικο ελδυκ... απο παλιοτερες εσσο πειτε μας τι παιζει και ποσες μερες κατεβαινουμε γιατι αυτο με τα Σημεια Υποδοχης ειναι περιεργο.. ορκιζομαστε σε μοναδες αλλα θα φυγουμε σε 3 4 μερες μετα τα ιατρικα η θα κατσουμε 2 εβδομαδες; Καλη θητεια σε ολους μας μεχρι να μπουμε βγηκαμε μαγκες ολα καλα.
Νικος

2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Νικος »

3 βδομαδες για ορκομωσια,10 μερες αδεια ορκομωσιας και μετα απο 3-9 μερες περιπου ερχεστε Κυπρο
Nickolas16
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Ιουν 21, 2019 3:40 pm
Επικοινωνία:

2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Nickolas16 »

Παιδιά καλησπέρα! Ήταν να παρουσιαστώ με την ΕΣΣΟ του Μαΐου αλλά πήρα αναβολή για κοινωνικούς λόγους (λόγω ανειλημμένων επαγγελματικών υποχρεώσεων) και ήξερα ότι κανονικά θα παρουσιαζομουν με την επόμενη η οποία είναι τον Αύγουστο. Πριν λίγο καιρό μπήκα στην στρατολογία και είδα ότι παρουσιάζομαι τελικά 15 Ιουλίου. Ξέρετε μήπως γιατί γίνεται αυτό?
Νικος

2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Νικος »

Λογο αλλαγης νομο με τις εσσο, καθως και τα ξαφνικα 8μηνα,6μηνα πολλα στρατοπεδα εχουν προβλημα και πηραν αποφαση να μπει 15μερες νωριτερα η εσσο του αυγουστο.
Mike

2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Mike »

Και εγώ μπαίνω 16 από Έδεσσα. Έχεις βρει με τι θα κατέβεις Θήβα;
Ιάσωνας

2020 Β ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Ιάσωνας »

Είναι κάνας εδώ ρε μάγκες που μπαίνει 10/3 στην Θήβα;
Μανώλης

2020 Β ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Μανώλης »

Εγώ. Είμαι από Ρόδο και παρουσιάζομαι 10/3 στην Θήβα.
Tsixlas

2020 Β ΕΣΣΟ - ΚΕΠΒ (Θήβα)

Δημοσίευση από Tsixlas »

Εγώ αδερφέ από Ναύπλιο
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης