Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hyper »

ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β έγραψε:Εγω οταν πηγαινα κικ μποξινκ καναμε ακομα πιο δυσκολα πραγματα... Ηταν πολυ εξαντλητικο και ειχε πολλες απαιτησεις... Πιο πολλες απο αυτα που γραφετε...
Δημητρη δικιο εχεις γιατι κι εγω παω κικ μποξινγκ (τωρα εχει κλεισει για καλοκαιρι) κ η προπονηση ειναι πολυ σκληρη κ επιπονη (βεβαια εχω παει σε καλη σχολη) διοτι αν πας σε κανενα καφενειο ουτε που θα καταλαβεις την προπονηση κ δεν θα μαθεις ποτε κικ μποξινγκ κ στην πρωτη φασαρια θα καταλαβεις οτι αδικα πηγαινες κικ μποξινγκ τοσο καιρο
Άβαταρ μέλους
dimitris mak
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1562
Εγγραφή: Παρ Αύγ 21, 2009 3:39 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από dimitris mak »

Και εγω σε καλο πηγαινα... Και ηταν πολυ σκληρη προπονηση... Μακαρι να μην ειχα σταματησει... Εκει μπορουσες να δεις αν μπορεις να αντεξεις καποια πραγματα... Ευτιχος για εμενα αντεξα... Χαχαχα
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hyper »

ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β έγραψε:Και εγω σε καλο πηγαινα... Και ηταν πολυ σκληρη προπονηση... Μακαρι να μην ειχα σταματησει... Εκει μπορουσες να δεις αν μπορεις να αντεξεις καποια πραγματα... Ευτιχος για εμενα αντεξα... Χαχαχα
Αστα να πανε κανεις κατι καλαμια σιδερενιαΕικόνα
Άβαταρ μέλους
dimitris mak
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1562
Εγγραφή: Παρ Αύγ 21, 2009 3:39 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από dimitris mak »

Το πολυ γ@@@@@ ηταν οταν πηδαγαμε τα εμποδια με βαρακια στα χερια και ριχναμε μπουνιες την ιδια στιγμη και μας κοπαναγαν με ενα ξηλο την ωρα που πηδαγαμε τα εμποδια... !
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hyper »

ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β έγραψε:Το πολυ γ@@@@@ ηταν οταν πηδαγαμε τα εμποδια με βαρακια στα χερια και ριχναμε μπουνιες την ιδια στιγμη και μας κοπαναγαν με ενα ξηλο την ωρα που πηδαγαμε τα εμποδια... !
καλα σε μερικες σχολες ειδικα τρως απιστευτο ξυλο καθημερινα ετσι ωστε μετα στους αγωνες δεν καταλαβαινεις τιποτα! Αλλα κ παλι ξαναλεω για να συσχετιστει με το θεμα μας οτι τοση σκληραγωγια δεν σε κανει ικανοτερο στις ειδικες δυναμεις.
Άβαταρ μέλους
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Αύγ 17, 2010 2:15 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ »

Hyper έγραψε:
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ έγραψε: 100 καμψεις η εστω 70,20 ελεξεις 100 κοιλοιακους,20 χλμ σερηΕικόνα

Στρατοκαυλε τα κανεις εσυ αυτα;
Κανω 70 καμψεις,12 ελξεις,13χλμ,50 κοιλοιακοι και συνεχιζω αυστηρη προπονηση και στρατο μπαινω σε 2 χρονια οποτε αυτα που ειπα πριν θα τα κανω ανετα οταν μπω στον στρατο αλα και παραπανωΕικόνα Αλα καθε μερα σκληρη προπονηση α τωρα εχω αρχισει κκαι κολυμπι και κανω πορειες αλα στο κολυμπι εχω δρομο ακομα...
ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΩΦΩΝ
Άβαταρ μέλους
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Αύγ 17, 2010 2:15 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ »

Αλα ολα αυτα δεν τα κανω για να μπω απλη θειτεια και να φυγω...
ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΩΦΩΝ
Άβαταρ μέλους
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Αύγ 17, 2010 2:15 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ »

ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ έγραψε:
Hyper έγραψε:
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ έγραψε: 100 καμψεις η εστω 70,20 ελεξεις 100 κοιλοιακους,20 χλμ σερηΕικόνα

Στρατοκαυλε τα κανεις εσυ αυτα;
Κανω 70 καμψεις,12 ελξεις,13χλμ,50 κοιλοιακοι και συνεχιζω αυστηρη προπονηση και στρατο μπαινω σε 2 χρονια οποτε αυτα που ειπα πριν θα τα κανω ανετα οταν μπω στον στρατο αλα και παραπανωΕικόνα Αλα καθε μερα σκληρη προπονηση α τωρα εχω αρχισει κκαι κολυμπι και κανω πορειες αλα στο κολυμπι εχω δρομο ακομα...
ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΩΦΩΝ
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hyper »

Στρατοκαυλε αμα τα κανεις μπραβο σου αλλα πεφτει και πολυ παπατζα...

Άβαταρ μέλους
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Αύγ 17, 2010 2:15 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ »

Ρε φιλε σοβαρα μιλαω δε υπαρχει λογος να πω ψεματα. Κανε και εσυ καθε μερα και θα δεις οτι μετα δεις αποτελεσμετα και κατι αλο δεν τα εκανα ολα αυτα μεσα σε 3 μηνες και 4 αλα δεν υπαρχει λογος να σε πεισω θες πιστευεις θες οχι
ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΩΦΩΝ
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hyper »

Τα συμπερασματα ανηκουν στο κοινο! Δεν λεω οτι δεν γινεται απλως καταλαβαινεις απο ποια αποψη το λεω. Οτι στα λογια ολοι ειναι οι Superman

297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ έγραψε:Αλα ολα αυτα δεν τα κανω για να μπω απλη θειτεια και να φυγω...
Αλλα;

297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β έγραψε:Εγω οταν πηγαινα κικ μποξινκ καναμε ακομα πιο δυσκολα πραγματα... Ηταν πολυ εξαντλητικο και ειχε πολλες απαιτησεις... Πιο πολλες απο αυτα που γραφετε...
Μια λαθος εντυπωση ειναι οτι Ειδ. Δυν. Ζητανε τον Ηρακλη τον Θησεα και τον Περσεα. Απλους ανρθωπους ζητανε που να μπορουν να αναγνωρισουν τον κινδυνο να τον εκτιμησουν και να εχουν τα κοτσια να τον αντιμετωπισουν και να τον ξεπερασουν. Τι να κανω εγω αν εχω στο περιπολο μου 15 bodybilderαδες που φοβουνται πχ τις κατσαριδες...

Άβαταρ μέλους
Deathdiver
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 6:22 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Deathdiver »

297ΙΜΑΚ έγραψε:
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β έγραψε:Εγω οταν πηγαινα κικ μποξινκ καναμε ακομα πιο δυσκολα πραγματα... Ηταν πολυ εξαντλητικο και ειχε πολλες απαιτησεις... Πιο πολλες απο αυτα που γραφετε...
Μια λαθος εντυπωση ειναι οτι Ειδ. Δυν. Ζητανε τον Ηρακλη τον Θησεα και τον Περσεα. Απλους ανρθωπους ζητανε που να μπορουν να αναγνωρισουν τον κινδυνο να τον εκτιμησουν και να εχουν τα κοτσια να τον αντιμετωπισουν και να τον ξεπερασουν.Τι να κανω εγω αν εχω στο περιπολο μου 15 bodybilderαδες που φοβουνται πχ τις κατσαριδες...



Eχεις 1000 δικια φιλε απλως ειναι καλο να γυμναζομαστε για να ειμαστε ετοιμοι σε θεματα φυσικης καταστασης οταν μπουμεΕικόνα...

Antonis21
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 294
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2009 12:49 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Antonis21 »

Οι Ειδικες Δυναμεις, δεν χρειαζονται πολυ τουμπανιασμα.
Χρειαζεται τρεξιμο σε λογικα πλαισια, και καμψεις επισης. Εαν καπιος ειναι σκληρα προπονημενος μαλλον οι Ειδικες Δυναμεις θα του χαλασουν το προγραμμα. Εκτος και εαν υπαρχει δυνατοτητα για προπονηση στον ελευθερο χρονο. Θα ελεγα λιγο προσοχη στην αντοχη, γιατι οι πορειες ειναι 50χιλ.

Εαν το παρουμε απο θεμα σωματοτυπου, ο καλυτερος για καταδρομεα ειναι αδυνατος και ευελικτος. Οταν λεω αδυνατος δεν εννοω χτυκιο, να ειναι αρκετα δυνατος για μερικες ελξεις. Ολα τα αλλα γινονται. Να εχετε ομως κατα νου, οτι η ευελιξια παιζει μεγαλο ρολο.

Τα παραπανω περι ψυχικου σθενους τα θεωρω δεδομενα. Καποιος με σαπιο κορμι θα γινει καταδρομεας γιατι θα τον φτιαξουν, δεν περιμενουν να μπειτε κορμαρες εκει. Καποιος που δεν αντεχει ψυχικα, οχι.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες