Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Hellenic_WARrior

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hellenic_WARrior »

καλησπερα και απο εμενα! τον νοεμβρη μπαινω και σε 3 μερες τελειωνω την δουλεια! θα ξεκινησω προετοιμασία 2 μηνες! ειμαι 1,80 92 κιλα πλεον απο 98 που ημουν πριν το καλοκαιρι!δυστηχως ελξεις δεν βγαζω ουτε μια πους απς 20 πλεον τα βγαζω κρυος χωρις προπονηση η ζεσταμα κοιλιακούς κανενα θεμα και στο τρεξιμο ειμαι αρκετα καλος κανενα θεμα! χωρις να εχω τρεξει ποτε 98 κιλα ετρεχα τον χειμωνα 2 χιλιομετρα ευθεια και κατηφορα και αλλα 2 ανηφορα μονο πολυ αποτομη χωρις σταματημα εχω τρεξει και 10 χλμ αν και σε αργο σχετικα ρυθμο αλλα χωρις διάλλειμα χωρις να εχω ποτε προπονηθει.. παγκο τον χειμωνα εβγαζα 80κιλα 5 επαναληψεις.. εχω πολυ αγχος γτ το θελω πραγματικα πολυ να μπω χωρις να με κοψουν στα αθληματα! προέρχομαι απο οικογενεια που ολοι εχουν παει εδ και ο προππαπους μου ηταν ηρωας τον εκτελεσαν οι γερμανοι το 40! εχώ πισμα πολυ! το θελω πραγματικα! θελω λοιπον μια γνωμη για το τι ασκησεις να κανω για να βγαλ. ελξεις διατροφη θα ξεκινησω και καθημερινη ασκηση να φτασω 85 κιλα τουλαχιστον πριν μπω!! Συγνωμη για το τεραστιο μυνημα απλα τα εγραψα ολα σε ενα απο το να γραφω πολλα μυνηματα!

Ντινος

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ντινος »

Καλησπερα μια ερωτηση ηρθαν σημερα το πρωι κ ρωτησαν ποιοι θελιυνε να πανε ειδικες δυναμεις κ δεν ειχα αποφασησει αν θελω να παω η οχι και τωρα θελω τι να κανω; Κανανε τα αθληματα
Άβαταρ μέλους
JohnChol97
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Φεβ 18, 2022 1:51 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από JohnChol97 »

Καλησπέρα φίλοι.Σκοπεύω να μπω στρατό τον Σεπτέμβρη ή κοντά εκεί ανάλογα την εσσο.

Θέλω να μπω ΛΟΚ, για την εμπειρία και γιατί ήταν και ο πατέρας μου. Ανχος και θέμα ψυχολογικό δεν έχω, έχω μάθει από δουλειάς να μην πτοούμαι και να σέβομαι τους ανώτερος και ξέρω ότι οι εκπαιδευτές, αυτή είναι η δουλειά τους, εν τέλει αν κόπο οκ, συνεχίζουμε θητεία κανονικά. Το θέμα μου όμως είναι το σώμα. Είμαι 1.70,77 κιλά και γενικά αγύμναστος. Πιστεύετε με γυμναστήριο (φάση 3-4 τη βδομάδα) προλαβαίνω να αποκτήσω την αντοχή για να περάσω αθλήματα ή δε φτάνει;

Μια δεύτερη απορία, το πτυχίο πανεπιστημίου παίζει κάνα ρόλο όντως μπεις;

Αυτά, ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
Νιόνιος
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2021 6:35 pm
Τοποθεσία: Πάτρα
Ενδιαφέροντα: Gaming
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Νιόνιος »

Φίλε δεν θέλει γυμναστήριο, δεν θα σηκώνεις βάρυ στα ΛΟΚ. Κάμψεις, έλξεις και κοιλιακούς κάνε, και λίγο τρεξιματάκι και θα είσαι κομπλέ. Δεν είναι τίποτα φοβερό, έχουν περάσει τα αθλήματα ακόμα και παχύσαρκοι.

Το πτυχίο δεν έχει καμία σημασία.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Νιόνιος την Παρ Φεβ 25, 2022 4:47 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Πανουργιάς και Λαναράς για Υπουργός και Προθυπουργός!
Nikrou
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 21, 2024 3:58 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασια λοκ

Δημοσίευση από Nikrou »

Καλησπερα
17 χρονων εδω. Σκεφτομαι μετα της πανελλήνιες να παω στα λοκ οι γονεις μου. Πως θα πρεπει να προετοιμαστω σωματικα;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες