Υπνοβασία και μηχανογραφικό

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
SSE

Υπνοβασία και μηχανογραφικό

Δημοσίευση από SSE »

Ηθελα να ρωτησω... Ξερω οτι οι ερωτησεις που θα υποβαλλω ειναι βλακωδεις... Αλλα εδω αλλοι ρωτανε για αν εχει ιντερνετ η σχολη και αν επιτρεπονται τατουαζ... Οποτε θεωρω (υποκειμενικα φυσικα) οτι εχω ενα point παραπανω
αν εχεις καποια προβληματα υπνου τι επιπτωσεις μπορει να εχει;
(πχ παραμιλητα, βραδυνες στυσεις, υπνοβασιες κ τετοια)
δεν εννοω οτι ειμαι ψυχοπαθης και εχω ολα αυτα αλλα ανθρωποι ειμαστε στα 2 ή 4 χρονια ειναι πολλα βραδυα εκει οποτε ισως κατι απο ολα αυτα να τυχει...
αν γινεται δεν θα ηθελα δουλεμα στην απαντηση (ωστοσο το καλοπροαιρετο χιουμορ ειναι παντα καλο)

επισης να ρωτησω κατι αλλο
ειμαι ενημερωμενος περι αθληματων και πως δηλωνεις σε ενα χαρτι το φλεβαρη μια σειρα σχολων στρατου που μπορει να ειναι κ διαφορετικη απο μηχανογραφικο
επισης απο οτι ξερω σου δινουν απο ολες τις εξετασεις ενα χαρτι πως τις περασες και ρωταω
αυτο το χαρτι ειναι διο για αστυνομικες και στρατιωτικες σχολες; Ή πρεπει να παω σε 2 Εξετασεων;
αν βαλω πρωτα οπλα και μετα σωματα αλλα οι επιδοσεις μου δεν περασουν οπλα αλλα περασουν σωματα... Αφου δινεις συμφωνα με την πρωτη σχολη (δηλαδη εδς τα οπλα) ... Θα ΞΑΝΑδωσεις για να σε τσεκαρουν στα σωματα;
παπακι
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τετ Μάιος 05, 2010 10:53 pm
Επικοινωνία:

Υπνοβασία και μηχανογραφικό

Δημοσίευση από παπακι »

Αυτο το χαρτι στο δινουν σε περιπτωση που περασεις τις εξετασεις τους στρατους και χρειαζεσαι καποιο πιστοποιητικο αν εχεις δηλωσει αστυνομια.
ziogas191
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 183
Εγγραφή: Τετ Αύγ 26, 2009 2:02 pm
Επικοινωνία:

Υπνοβασία και μηχανογραφικό

Δημοσίευση από ziogas191 »

"SSE"για τα παραπανω "προβληματα"που ανεφερες δεν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα, αλλα αμα θες να μαθεις επακριβως πηγαινε και ρωτα στη στρατολογιαΕικόνα ...
onoffon
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 27, 2010 10:29 pm
Τοποθεσία: .NET
Επικοινωνία:

Υπνοβασία και μηχανογραφικό

Δημοσίευση από onoffon »

Φιλε αυτα που αναφερεις περι υπνοβασιες κτλπ ειναι οσο νανε προβλημα. Δηλαδη αμα καποιος εχει τετοια προβληματα θα πρεπει να παει σε καποιον γιατρο... Τωρα ενταξη αμα καμια φορα δεις καναν εφιαλτη και πεταχτεις στον υπνο σου δεν εγινε κ τπτ.
Black_Knight
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 01, 2010 5:27 pm
Επάγγελμα: Στρατιωτικός
Επικοινωνία:

Υπνοβασία και μηχανογραφικό

Δημοσίευση από Black_Knight »

Όχι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Όλοι λίγο πολύ μπορεί να παρουσιάσουν κάτι από τα παραπάνω
"And so I become a knight of the Kingdom of Dreams and Shadows!"
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες