ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ευστάθιος Νικολαΐδης

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Ευστάθιος Νικολαΐδης »

Μου ήρθε ΕΙΔΙΚΟ ΦΥΛΛΟ ΠΟΡΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ Το παλιό τι γιγίνετ σε αυτή τη περιπτωση εχω προβλημα
Thanos

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Thanos »

Δεν νομίζω να είναι λογικό κάτι ετοιμάζεται.
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Nassos »

Γιατί, σου έστειλαν ΕΦΠ πράσινου χρώματος και ΦΑΠ;
Thanos

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Thanos »

Για ποιο λόγο αλλάζουν τα φυλα πορειας από λευκά σε πράσινα μετά από 20 χρόνια?Αυτό έχει γίνει σε αρκετούς τους τελευταίους μήνες

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Nassos »

Μετά από 20 χρόνια μου φαντάζει εξωφρενικό, κάποιοι μπορεί να είναι πλέον άνω των 45 και να ανήκουν στην Εθνοφυλακή.

Πριν 3 χρόνια μου άλλαξαν το ΕΦΠ από Πράσινο σε Λευκό, αν μου το ξαναλλάξουν σε πράσινο τότε ναι θα είναι ανησυχητικό. Γιατί δεν έχω και βαρβάτη ειδικότητα που να το δικαιολογεί αυτό.
Thanos

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Thanos »

Ακριβός για αυτό νασσο το λέω γιατί Δεν είμαι πάνω από 45 ( στα 40 ) και μετά από τόσα χρόνια μου έστειλαν πράσινο από λευκό σε τάγμα εθνοφυλακης το οποίο είναι πολύ μακριά από τον τόπο κατοικίας μουΤώρα τι να πω σύμπτωση τόσο πολύ?

Αποστόλης

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Αποστόλης »

Καλησπέρα θα ήθελα την βοήθεια σας πάνω σε ένα θέμα που παρατήρησα σήμερα ξεψαχνιζοντας το χαρτί απόλυσης μου. Στο χαρτί απόλυσης απτό ΓΕΣ καταγράφομαι ως Καταδρομέας με ειδικότητα ΧΕΛ ενώ στο ειδικό φύλλο πορείας που μου έδωσαν καταγράφομαι ως στρατιώτης πζκ με ειδικότητα τυφεκιοφορος. Πως γίνεται αυτό?
Νικος

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Νικος »

Καλησπέρα έχω Απολυθεί από τον Νοέμβριο του 99 με αλλαγή εφπ μετά από ένα χρόνο σε λευκό και πριν μια εβδομάδα μου έστειλαν πράσινο δηλαδή μετά από 20 χρόνια έχει συμβεί και σε άλλους και τι ακριβός γίνετε σε αυτή την περίπτωση. να ανησυχώ για μετεκπαίδευση ;Ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Nassos »

Για κάτι άλλο να ανησυχείς, όχι για τις μετεκπαιδεύσεις. Διάβασε και το μήνυμα του Thanos παραπάνω που του έστειλαν πράσινο ΕΦΠ μετά από πολλά χρόνια.
Νικος

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Νικος »

Κατάλαβα η το ΓΕΕΘΑ ξέθαυει σχέδια επιστράτευσης η το έχουν είδη κανονησμενο και μαςετοιμάζουν. προσωπικά σε μια τέτοια περίπτωση δεν θα το παίξω Ράμπο πέρασαν οι εποχές που είχαμε κουράγιο πλεον έχουν αλλάξει πολλά Αλήθεια Η δικιά σας θέση σε περίπτωση επιστράτευσης ποια θα ήταν?

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Nassos »

Θα πάω Αυλώνα και μετά όπου τύχει να με προωθήσουν.

Ελπίζω και εύχομαι να μην γίνουν τα τραγελαφικά των επιστρατεύσεων του 1974 και του 1987.
Νικος

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Νικος »

Εγώ πάντως μετά από διάφορα περιστατικά που έχουν συμβεί προσωπικά σε περίπτωση επιστράτευσης παιδιά δεν θα ανταποκρίνομουν τώρα τι επιπτώσεις θα είχα μετά δεν το γνωρίζω εάν καπίος γνωρίζει ας μου πει!!!
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Nassos »

Το μόνο σίγουρο είναι ότι σε συλλαμβάνουν και μπορείς να φας μέχρι και 10 χρόνια φυλάκιση.
Νικος

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Νικος »

Ναι που πιστεύω θα είναι και εξαγορασιμη εαν δεν κανω λαθος
Thanos

ΕΦΠ - Ειδικό Φύλλο Πορείας (επιστράτευση)

Δημοσίευση από Thanos »

Καλησπέρα παιδιά μηπος όλα αυτά έχουν σχέση με το παρακάτω άρθρο

http://www.philenews.com/koinonia/eidiseis/article/584182/pente-kainotomies-poy-allazoyn-tin-efedreia-apo-to-2019

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες