Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
vagelis

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από vagelis »

Παιδια εχω αγχωθει με τις εκτιμησεις των βασεων. Βγαζω 19198 και εντασσομαι στην κατηγορια τριτεκνων. Εννοειται πως πρωτη επιλογη εχω τη σχολη αξιωματικων
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από supermario »

vagelis έγραψε:Παιδια εχω αγχωθει με τις εκτιμησεις των βασεων. Βγαζω 19198 και εντασσομαι στην κατηγορια τριτεκνων. Εννοειται πως πρωτη επιλογη εχω τη σχολη αξιωματικων
καλα εσυ εισαι 100% μεσα... Εικόνα
Το μεγαλύτερο πρόβλημα τησ Ελλάδας είναι ότι είναι γεμάτη από εμάσ τουσ Έλληνεσ...
χρυσα

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από χρυσα »

Βαγγελη, εσυ μπαινεις σιγουρα χωρις χρησει του τριτεκνου, το οποιο ενεργοποιειτε οταν δεν φτανεις την γενικη σειρα.
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από supermario »

Ακομα και αν δεν ηταν τριτεκνος παλι μπαινει με τα τσαρουχια... Εικόνα
Το μεγαλύτερο πρόβλημα τησ Ελλάδας είναι ότι είναι γεμάτη από εμάσ τουσ Έλληνεσ...
bill

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από bill »

Εβγαλα 18712 λετε να πιανω τους αξιωματικους?
γιαννης

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από γιαννης »

Παιδιά είμαι πολύ αγχωμένος και έκανα καποια λαθη στο μηχανογραφικο μου και πρεπει οπωσδηποτε να περασω στην 1η επιλογη μου... Ποσους αξιωματικους τριτεκνους θα παρει; Εχω βγαλει μονο 18263 δυστυχως... Ειμαι τριτεκνος... Υπενθυμιζω πως η βαση τριτεκνων το 2008 ηταν 18125... Ποσους ειχε παρει τοτε; Αληθεια εχω πιθανοτητες; Βρισκομαι στο μετεχμειο... Μπορει καποιος να εκτιμησει; Σας ευχαριστω εκ των προτερων...
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από supermario »

γιαννης έγραψε:Παιδιά είμαι πολύ αγχωμένος και έκανα καποια λαθη στο μηχανογραφικο μου και πρεπει οπωσδηποτε να περασω στην 1η επιλογη μου... Ποσους αξιωματικους τριτεκνους θα παρει; Εχω βγαλει μονο 18263 δυστυχως... Ειμαι τριτεκνος... Υπενθυμιζω πως η βαση τριτεκνων το 2008 ηταν 18125... Ποσους ειχε παρει τοτε; Αληθεια εχω πιθανοτητες; Βρισκομαι στο μετεχμειο... Μπορει καποιος να εκτιμησει; Σας ευχαριστω εκ των προτερων...
εχεις ελπιδες γιατι ηταν αρκετα δυσκολα τα θεματα, επεσε σφαγη στο δεικτη μαζας σωματος και εισαι και ειδικη κατηγορια...dum spiro spero... Μην αγχωνεσαι...

Το μεγαλύτερο πρόβλημα τησ Ελλάδας είναι ότι είναι γεμάτη από εμάσ τουσ Έλληνεσ...
λουκας-3-

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από λουκας-3- »

Ποσο λετε να παει η αξιωματικων αστυνομιας με το 10%;
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από supermario »

λουκας-3- έγραψε:Ποσο λετε να παει η αξιωματικων αστυνομιας με το 10%;
δεν ξερουμε. Εκτιμησεις κανουμε. Υπολογιζε κανα 100 μορια πανω απο το 90%.

Το μεγαλύτερο πρόβλημα τησ Ελλάδας είναι ότι είναι γεμάτη από εμάσ τουσ Έλληνεσ...
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από supermario »

Ρε παιδια κανα αλλο9 νεο κανενας σχετικα με την βαση της σχολης;
Το μεγαλύτερο πρόβλημα τησ Ελλάδας είναι ότι είναι γεμάτη από εμάσ τουσ Έλληνεσ...
onoffon
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 27, 2010 10:29 pm
Τοποθεσία: .NET
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από onoffon »

supermario έγραψε:Ρε παιδια κανα αλλο9 νεο κανενας σχετικα με την βαση της σχολης;
Ενα παιδι που ειδα σε ενα αλλο φορουμ που λεει εχει γνωστο στο υπουργιου ειπε θα ειναι γυρω στο 18.800. Μπορει και λιγοτερο! Ρε μην ανχωνεσε εισαι στανταρ μεσα! Και αμα περασω κ εγω αστυφυλακας θα ειμαστε και συναδελφοι ΕικόναΑσχετο αμα μου ριχνεις κατι γαλονακια αχαχ
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από supermario »

onoffon έγραψε:
supermario έγραψε:Ρε παιδια κανα αλλο9 νεο κανενας σχετικα με την βαση της σχολης;
Ενα παιδι που ειδα σε ενα αλλο φορουμ που λεει εχει γνωστο στο υπουργιου ειπε θα ειναι γυρω στο 18.800. Μπορει και λιγοτερο! Ρε μην ανχωνεσε εισαι στανταρ μεσα! Και αμα περασω κ εγω αστυφυλακας θα ειμαστε και συναδελφοι ΕικόναΑσχετο αμα μου ριχνεις κατι γαλονακια αχαχ


ελα ρε ονφρον... Θα γυρναμε τους δρομους παρεα για περιπολιεσΕικόναδεν ειμαι απο αυτους τους κομπλεξικους που ξερουν μονο να διαταζουν... Να σου πω ρε ονοφρον ποσταρεις την αναλογη ιστοσελιδα για να δω τι αλλες πληροφοριες κυκλοφορουν;
Το μεγαλύτερο πρόβλημα τησ Ελλάδας είναι ότι είναι γεμάτη από εμάσ τουσ Έλληνεσ...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΑΕΑ (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Βάση 18.676 και πηρε 100 ατομα ...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες