Κυνήγι και ψάρεμα

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Maschinengewehr 42
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 15, 2010 6:14 pm
Επικοινωνία:

Κυνήγι και ψάρεμα

Δημοσίευση από Maschinengewehr 42 »

Παιδια σας αρεσει το κυνηγι η το ψαρεμα; Εγω τρελαινομαι με το κυνηγι και τη σκοποβολη. Αν και ειμαι 14 χρονων ολη μου η οικογενεια: Θειοι πατερας παππουδες προπαπουδες ασχολουνται και εγω επιασα οπλο πρωτη φορα στα 7 μου. Συνολικα πρεπει να εχουμε μια καραμπινα δυο δικαννα και μαλιστα ενα κοκορατο που εφτιαξε ο παππους μου ενα μονοκαννο κοκορατο 2 αεροβολα και ενα glock 19c για σκοποβολη. Ομως επειδη δεν ανοιξα το τοπικ για να δουμε ποιος εχει περισσοτερα ουτε για την βιογραφια μου θελω να μου πειτε ασχολειστε;
ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Κυνήγι και ψάρεμα

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Εγω και με τα δυο συγκεκριμενα το χειμωνα κυνηγυ και το καλοκαιρι οχι ψαρεμα αλα ψαροντουφεκο εχω τρελα με αυτα τα δυο

Maschinengewehr 42
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 15, 2010 6:14 pm
Επικοινωνία:

Κυνήγι και ψάρεμα

Δημοσίευση από Maschinengewehr 42 »

Καλα και το ψαροντουφεκο εχει πολλη φαση αλλα εκει που παω εγω δεν εχει πολυ μεγαλα ψαρια. Ειχα πετυχει ενα που στη μασκα φαινοταν τεραστιο και οταν το εβγαλα απο το νερο ηταν πολυ μικροτερο αποτι φαινοταν και ειχε διαλυθει. Τι κυνηγας πουλια η γουρουνια. Εγω το βαριεμαι το γουρουνοκυνηγι γιατι καθεσαι ολη μερα στο καρτερι και πολλες φορες δεν περναει τιποτα.

ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Κυνήγι και ψάρεμα

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Πουλια. Με το ψαροντουφεκο πηγαινω και για χταποδια και ψαρια βαιβαια αλα ποιο καλα ειναι ωραιο Να βγαζεις χταποδια ηδη εχω βγαλει 2 αυτον τον καιρο. Αλα παντως και με τα δυο εχω τρελα κια ειναι ωραια και τα δυο.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης