Μεταθέσεις αστυνομικών

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
johnny13
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 436
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 13, 2016 2:14 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Ενδιαφέροντα: Ζωγραφικη,βολτες,γυμναστικη και parkour
Επάγγελμα: Μαθητής
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από johnny13 »

Ολοι πανε Αθηνα αναγκαστικα για αρκετα χρονια και μετα μπορουν να φυγουν για επαρχια αλλα μιλαμε για πολλα χρονια απο 6 εως και 10 και αναλογα και την υπηρεσια βεβαια
giorgos10
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 15, 2016 12:14 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από giorgos10 »

Ευχαριστω επισης ανοιγουν θεσεις για δοκιμους για το 2ο ετος αλλου εκτος απο αθηνα;
Άβαταρ μέλους
marsupilami
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2015 12:48 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από marsupilami »

giorgos10 έγραψε:Ευχαριστω επισης ανοιγουν θεσεις για δοκιμους για το 2ο ετος αλλου εκτος απο αθηνα;


ναι συνηθως σε νησια το δηλωνεις εσυ αν θες να πας και μενεις σε ξενοδοχειο Που στο πληρωνει η σχολη μαζι με αλλους σπουδαστες και παιρνουν 500 Ευρω.

giorgos10
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 15, 2016 12:14 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από giorgos10 »

Η πρακτική το καλοκαίρι νομίζω ισχύει ως τις 31/10 και παμε σε νησιά Μετά οι περισσοτεροι πάνε Αθήνα

Υπάρχει κανένα λινκ που να δειχνει που ανοίξανε θέσεις για δοκίμους φέτος τον χειμώνα;

Άβαταρ μέλους
luchy
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 15, 2016 1:00 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από luchy »

giorgos10 έγραψε:Η πρακτική το καλοκαίρι νομίζω ισχύει ως τις 31/10 και παμε σε νησιά Μετά οι περισσοτεροι πάνε Αθήνα

Υπάρχει κανένα λινκ που να δειχνει που ανοίξανε θέσεις για δοκίμους φέτος τον χειμώνα;

ολοι αθηνα πηγανε τον χειμωνα.
teorizo
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Δεκ 20, 2016 10:58 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από teorizo »

Καλησπέρα. Έχασα πριν από 6 μηνες τον πατερα μου (δεν ηταν συναδερφος). Θέλω να ρωτησω εαν εχω την δυνατοτητα απόσπασης ή προσωρινής μετακίνησης στον τοπο συμφερόντων μου. Αν ναι για ποσο καιρο μπορω να κάτσω και τι ακριβός ενεργειες χρειάζεται να κάνω. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
acab1998
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί Μάιος 30, 2017 2:45 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από acab1998 »

Παιδια ενας αποφοιτος απο σαεα που περνει μεταθεση πρωτα κατα κυριο λογο και ποσο χρονο περιπου θελει για να παει στον τοπο συμφεροντων του;
Άβαταρ μέλους
Caveira
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Δευ Μαρ 02, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αρχ/κας(Α.Υ)
Επάγγελμα: αστυνομικος
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από Caveira »

Οπου εχει θεσεις και αναλογα με την σειρα εξοδου θα τοποθετηθει και αναλογα.Τωρα για τοπο συμφεροντων αυτο παιζει. Μπορει να μην πας και ποτε. Εξαρταται απο τα κενα του νομου αν εχεις μορια και σειρα για να πας.

Goon

Re: Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από Goon »

Παιδιά γνωρίζει κάποιος αν για τα μόρια της εργασίας συζύγου παίζει ρόλο ο αριθμός ενσήμων γιατι η σύζυγος είναι ημιαπασχολουμενη, δικαιουμε όλα τα μορια η όχι ;
ThemPap
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Οκτ 11, 2023 7:49 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

Re: Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από ThemPap »

Γνωρίζει κανείς αν ο γάμος τελεστεί πχ. Νοεμβριο του 23 τα μόρια εργασίας συζύγου που δηλώνουμε με τις αιτήσεις για τις τακτικές του '24 μετράνε κανονικά ή πρέπει ο γάμος να έχει τελεστεί πριν τις 1/9/2023;
MpampisDim

Re: Μεταθέσεις αστυνομικών

Δημοσίευση από MpampisDim »

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Υπάρχει περίπτωση νέοεξερχόμενος απο σχολή αστυφυλάκων να μετατεθεί κάπου εκτός Αθήνας; Πχ αν είναι στους καλύτερους αποφοίτους της σχολής υπάρχει περίπτωση να πάει κάπου που θ δηλώσει;
Δηλώνεις τόπους που θα πας; Η όλοι Αθήνα αναγκαστικά για καμία δεκαετία στο περίπου λέμε
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες