Μετάταξη από ΕΠΟΠ στο Λιμενικό

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Spyrosb
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 31, 2010 4:50 am
Επικοινωνία:

Μετάταξη από ΕΠΟΠ στο Λιμενικό

Δημοσίευση από Spyrosb »

Καλησπερα παιδια... Μπορει καποιος που γνωριζει να μου πει αν μπορω απο ΕΠ. ΟΠ του Π. Ν να παω λιμενικο; Γινεται σαν μεταταξη η πρεπει να βγει προκηρυξη και να την κανω; Αν γινεται με προκηρυξη πρεπει να ειναι μετα τν 7ετια απο ΕΠ. ΟΠ;
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Μετάταξη από ΕΠΟΠ στο Λιμενικό

Δημοσίευση από greko_27 »

Spyrosb έγραψε:Καλησπερα παιδια... Μπορει καποιος που γνωριζει να μου πει αν μπορω απο ΕΠ. ΟΠ του Π. Ν να παω λιμενικο; Γινεται σαν μεταταξη η πρεπει να βγει προκηρυξη και να την κανω; Αν γινεται με προκηρυξη πρεπει να ειναι μετα τν 7ετια απο ΕΠ. ΟΠ;
OXI δεν εχεις το δικαιωμα να πας με μεταταξη... Πρεπει να βγει προκυρηξη και να εχεις συπληρωσει τουλαχιστον 5 χρονια ως ΕΠΟΠ...

Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Μετάταξη από ΕΠΟΠ στο Λιμενικό

Δημοσίευση από greko_27 »

greko_27 έγραψε:
Spyrosb έγραψε:Καλησπερα παιδια... Μπορει καποιος που γνωριζει να μου πει αν μπορω απο ΕΠ. ΟΠ του Π. Ν να παω λιμενικο; Γινεται σαν μεταταξη η πρεπει να βγει προκηρυξη και να την κανω; Αν γινεται με προκηρυξη πρεπει να ειναι μετα τν 7ετια απο ΕΠ. ΟΠ;
OXI δεν εχεις το δικαιωμα να πας με μεταταξη... Πρεπει να βγει προκυρηξη και να εχεις συπληρωσει τουλαχιστον 5 χρονια ως ΕΠΟΠ...

δε γνωριζω ομως εαν πρεπει να εχεις ηδη παραιτηθει μετα την 5ετια απο ΕΠΟΠ εαν θελεις να κανεις τα χαρτια σου για το λιμενικο... Καλυτερα να διαβασεις καμια παλαιοτερη προκυρηξη... Θα την βρεις μεσω google

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος greko_27 την Τρί Φεβ 23, 2010 6:30 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες