Απιστία

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από nandy24 »

Signaller έγραψε:
nandy24 έγραψε: Το να θέλεις την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο. Πάει πολύ... Θέλεις να κάνεις σεξ με άλλον; Χωρίσε τον/την και μετά κάνε ότι θέλεις... Δεν σε φταίει σε τίποτα να είναι κεράτας επειδή εσύ βαρέθηκές κάθε μέρα να τρως μακαρονάδα και θέλεις κοτόπουλο φιλέτο. Τέλος πάντον οι πιο πολλοί έχουμε περάσει από το κλαμπ... Θελείς ποικιλία στο menu μείνε εργένης!

Συμφωνώ. Αλλά οι κακομαθημένοι έχουν μάθει να τα έχουν όλα
ε τότε να μην παραπονιούνται αμα το΄'' φάνε'' αυτοί στο τέλος... Χε χε χε μην προκαλείς τη μοίρα σου με λίγα λόγια γιατί ρόδα είναι και γυρίζει

δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Ολοι ειμαστε καλα παιδακια εδω δηλαδη; Μονο εχουμε φαει κερατο; Δεν εχουμε ριξει ποτε; Αυτο το παιχνιδι ολοι το εχουμε παιξει, αγορακια κοριτσακια.
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από nandy24 »

Προσωπικά δεν βρίσκω το λόγο να κερατόσο τον συντροφό μου απο την στιγμή που με ικανοποιεί, εχω φάει το κεράτο και δεν ήταν και το καλύτερο συναίσθημα οποτέ δεν θα ήθελα να προκαλέσω το ίδιο στο άλλους... Το να θεωρείτε η απιστία παιχνίδι είναι χάζο ντεμεκ οφθαλμός αντι οφθαλμου...

Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από Signaller »

Νάντυ το έχεις φιλοσοφήσει βλέπω. Μπράβο Εικόνα
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Παιχνιδι αναμεσα σε δυο ανθρωπους εννοουσα ενω βρισκονται ηδη σχεση κ οι δυο η ο ενας απο τους δυο. Σε καλυψα τωρα; Κ να μην υπαρχουν δικαιολογιες για να κερατωσεις τον συντροφο σου υπαρχουν καποιες στιγμες που δεν μπορεις να ελεγξεις τα θελω σου. Εχεις δει ποτε καποιον η καποια που σε κανει να μην σκεφτεσαι ουτε σχεση, ουτε δεσμο ουτε ερωτα ουτε τιποτα; Να θελεις να ζησεις κατι ακομα, ευκαιρια να γνωρισεις κατι ακομη να ζησεις κατι ακομα! Παντα θα ψαχνουμε το γιατι κ παντα τα "θελω" μας θα μας οδηγουν.
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από nandy24 »

Αυτό δεν είναι απιστία τότε... Λαιμαργία είναι χε χε χε χε χε
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από Signaller »

δημητρης25 έγραψε:Παιχνιδι αναμεσα σε δυο ανθρωπους εννοουσα ενω βρισκονται ηδη σχεση κ οι δυο η ο ενας απο τους δυο. Σε καλυψα τωρα; Κ να μην υπαρχουν δικαιολογιες για να κερατωσεις τον συντροφο σου υπαρχουν καποιες στιγμες που δεν μπορεις να ελεγξεις τα θελω σου. Εχεις δει ποτε καποιον η καποια που σε κανει να μην σκεφτεσαι ουτε σχεση, ουτε δεσμο ουτε ερωτα ουτε τιποτα; Να θελεις να ζησεις κατι ακομα, ευκαιρια να γνωρισεις κατι ακομη να ζησεις κατι ακομα! Παντα θα ψαχνουμε το γιατι κ παντα τα "θελω" μας θα μας οδηγουν.
Ερώτηση. Θα ανεχόσουνα η γυναίκα σου να σε απατήσει ;
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Βλακεια στον εγκεφαλο ειναι. Το ζω για ακομη μια φορα τωρα κ δεν ξερω τι να κανω!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από Signaller »

δημητρης25 έγραψε:Βλακεια στον εγκεφαλο ειναι. Το ζω για ακομη μια φορα τωρα κ δεν ξερω τι να κανω!
Το ζεις ; Δηλαδή
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Ανοχη λες οτι υπαρχει οταν βλεπεις κατι η ζεις με κατι κ δεν κανεις τιποτα! Καποια πραγματα γινονται μας αρεσουν δεν μας αρεσουν, τα γνωριζουμε δεν τα γνωριζουμε. Εχω φαει κερατο με το κιλο κ δεν θα ανεχομουν να ξανα "φαω". Οτι εκανα λαθοι στο παρελθον κ συνεχιζω να κανω δεν με κανει σιγουρα σωστο απεναντι στην σχεση μου! Προσπαθω να αλλαξω ομως.Εικόνα
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από Signaller »

δημητρης25 έγραψε:Ανοχη λες οτι υπαρχει οταν βλεπεις κατι η ζεις με κατι κ δεν κανεις τιποτα! Καποια πραγματα γινονται μας αρεσουν δεν μας αρεσουν, τα γνωριζουμε δεν τα γνωριζουμε. Εχω φαει κερατο με το κιλο κ δεν θα ανεχομουν να ξανα "φαω". Οτι εκανα λαθοι στο παρελθον κ συνεχιζω να κανω δεν με κανει σιγουρα σωστο απεναντι στην σχεση μου! Προσπαθω να αλλαξω ομως.Εικόνα
Α, εσύ είσαι αυτός που κάνει λάθη. ΟΚ τότε... Αφού δεν είσαι αυτός που του κάνουν λάθη πάλι καλά Εικόνα

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από nandy24 »

δημητρης25 έγραψε:Βλακεια στον εγκεφαλο ειναι. Το ζω για ακομη μια φορα τωρα κ δεν ξερω τι να κανω!
μπικές στο πειρασμό δηλαδή και σε βασανίζει; Και για μια/δύο βραδίες που θα σου χαρίσει το άτομο προτιμάς να χαλάσεις αυτό που έχεις; Εντάξει γούστα του καθενός αλλά είναι κρίμα...
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από Signaller »

nandy24 έγραψε: Σε βασανίζει;
Βασανίσου μυστήριο πλάσμα, που θα έλεγε και ο Λε-Πα Εικόνα
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από nandy24 »

δημητρης25 έγραψε:Ανοχη λες οτι υπαρχει οταν βλεπεις κατι η ζεις με κατι κ δεν κανεις τιποτα! Καποια πραγματα γινονται μας αρεσουν δεν μας αρεσουν, τα γνωριζουμε δεν τα γνωριζουμε. Εχω φαει κερατο με το κιλο κ δεν θα ανεχομουν να ξανα "φαω". Οτι εκανα λαθοι στο παρελθον κ συνεχιζω να κανω δεν με κανει σιγουρα σωστο απεναντι στην σχεση μου! Προσπαθω να αλλαξω ομως.Εικόνα
καλή επιτυχία τότε στην αλλάγή! Χε χε χε Εικόνα
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από Signaller »

nandy24 έγραψε: καλή επιτυχία τότε στην αλλάγή! Χε χε χε Εικόνα
Ωχ, η λέξη "Αλλαγή" μου φέρνει κακές αναμνήσεις στο νου Εικόνα
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες