Χωρισμός

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Χωρισμός

Δημοσίευση από Rafale »

mak έγραψε: cristi αφηερωμενο απο τον κιαμο δε την παλευω δε την παλευω...

μακ; Μη χωνεσαι παντου. Εισαι σε λαθος θεμα

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Χωρισμός

Δημοσίευση από tsiripobina »

Και ενταξει, χωριζεις... Λες "θα προχωρησω!' και ας ξερεις βαθεια μεσα σου πως ειναι δυσκολο. Τι γινεται ομως οταν βρισκεστε με αυτο το ατομο στην ιδια Πολη, στην ιδια περιοχη; Ποσο ευκολο ειναι;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Χωρισμός

Δημοσίευση από Greek_Army »

Να κάνεις σχέση από διαφορετική πόλη τότεΕικόνα
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Χωρισμός

Δημοσίευση από tsiripobina »

Εως τωρα κατα τυχη βεβαια ηταν απο διαφορετικες πολεις...
αλλα αν βρισκεσαι στην ιδια; Και βασικα στην ιδια περιοχη γιατι η Αθηνα ας πουμε ειναι μεγαλη...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Χωρισμός

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ε όλα μια συνήθεια είναι. Στην αρχή θα πονέσεις μετά θα το ξεπεράσεις δεν υπάρχει φάρμακο
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Χωρισμός

Δημοσίευση από Rafale »

tsiripobina έγραψε:Και ενταξει, χωριζεις... Λες "θα προχωρησω!' και ας ξερεις βαθεια μεσα σου πως ειναι δυσκολο. Τι γινεται ομως οταν βρισκεστε με αυτο το ατομο στην ιδια Πολη, στην ιδια περιοχη; Ποσο ευκολο ειναι;
το ξερω τσιρι. Ειναι δυσκολο και ιδιως στην ιδια πολη και περιοχη. Παντου ειναι δυσκολο οταν κλεινεις ενα κεφαλαιο μιας σχεσης. Και σε διαφορετικη πολη να ειναι παλι το ιδιο ειναι ο χωρισμος ειναι χωρισμος ποναει και παντα θα ποναει. Πιστευω πως το ξεπερνας με το καιρο. Ο χρονος ειναι το γιατρικο. Μερα μερα που περναει θα ειναι και ενα συν υπερ σου.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Χωρισμός

Δημοσίευση από Rafale »

ΓΜΑΚ έγραψε:Να κάνεις σχέση από διαφορετική πόλη τότεΕικόνα
τι της λες βρε της κοπελιας;Εικόνα

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Χωρισμός

Δημοσίευση από tsiripobina »

Γιατι βρε; Οταν γνωριζω καποιον θα τον ρωταω τοπο διαμονης και καταγωγης Και αν ειναι πανω απο 80χλμ τοτε ισως προχωρησω σε σχεση Εικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Χωρισμός

Δημοσίευση από Rafale »

Αστον βρε. Βρισκεται εις παραληρημαΕικόνα
Ηλιας

Χωρισμός

Δημοσίευση από Ηλιας »

Εγω παιδεια πριν μια εβδομαδα χωρησα με την κοπελα μου που ειμασταν μαζι 2 χρονια. Μου ειπαι οτι μαγαπαει ακομι και μου το εδειχνε γτ και τιν μερα του χωρισμου και 2 φορες που βρετηικαμε με αγγαλιαζε με φιλουσε... Απλα μου λεει οτι δεν πιστευει οτι μπορω να κανω πραξει αυτα που τις ελεγα οτι τιν αγαπαω πολυ και σια... Ειχα ενα προβλιμα οικογενειακο και δεν ειμουν καλα τον τελευταιο καιρο και κριωσαμε λιγο μεταξει μας...
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Χωρισμός

Δημοσίευση από tsiripobina »

Εαν σε αγαπουσε θα στεκοταν διπλα σου σε αυτο το οικογενειακο προβλημα που ειχες και δε θα σκεφτοταν τον εαυτο της, οτι την παραμελεις κτλ. Και επισης αν σ'αγαπουσε θα σου ελεγε πριν σε χωρισει οτι νιωθει παραμελημενη μηπως και μπορεις να κανεις εσυ κατι γιαυτο και οχι ενω σε χωριζε. Τωρα για το οτι βρεθηκατε και ηταν ολο αγκαλιες και φιλια, μετα απο 2 χρονια σχεσης δε γινεται ιδιως τοσο συντομα να ειναι τυπικη μαζι σου. Τι θα κανει; Θα σε χαιρετησει με χειραψια; Δε θελω να σε στεναχωρησω αλλα ηταν αλλος ο λογος που σε χωρισε, ισως αυτο το κενο που αφησες εσυ στη σχεση να το καλυψε καποιος αλλος; Δε μπορω να ξερω... Αλλα σαν δικαιολογια για χωρισμο δεν ισχυει! Δεν υπαρχει περιπτωση να τα ξαναβρειτε; Υπομονη παντως, ο χρονος γιατρευει (λενε)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tsiripobina την Πέμ Απρ 08, 2010 2:49 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηλιας

Χωρισμός

Δημοσίευση από Ηλιας »

Διλαδι λες πως δεν υπαρχει περιπτωση να τα ξαναβρουμε; Εγω εκανα λαθος γιατι δεν σιζιτισα μαζι της το προβλημα μου, και ετσι αυτη νομιζε πως εχω με την σχεση μας προβλημα... Νομιζω πως ειναι ανασφαλεις, γιατι μου ειπαι προχθες οτι καταλαβενει οτι εχω αλαξει αλλα δεν με πιστευει οτι μπορω να κρατησω καιρω την συμπεριφορα μου και οτι μπορει να ξαναβρεθουμε μετα απο ενα η δυο μηνες στην ιδια κατασταση... Δεν μπορει να βασιστει επανο μου... Μου ειπαι. και οτι δεν υπαρχει αλλος ειμαι σηγουρος... Δεν υπαρχει περιπτωση... Μου το ειπαι και αυτη κιολας...
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Χωρισμός

Δημοσίευση από Rafale »

Ηλιας έγραψε:Διλαδι λες πως δεν υπαρχει περιπτωση να τα ξαναβρουμε; Εγω εκανα λαθος γιατι δεν σιζιτισα μαζι της το προβλημα μου, και ετσι αυτη νομιζε πως εχω με την σχεση μας προβλημα... Νομιζω πως ειναι ανασφαλεις, γιατι μου ειπαι προχθες οτι καταλαβενει οτι εχω αλαξει αλλα δεν με πιστευει οτι μπορω να κρατησω καιρω την συμπεριφορα μου και οτι μπορει να ξαναβρεθουμε μετα απο ενα η δυο μηνες στην ιδια κατασταση... Δεν μπορει να βασιστει επανο μου... Μου ειπαι. Και οτι δεν υπαρχει αλλος ειμαι σηγουρος... Δεν υπαρχει περιπτωση... Μου το ειπαι και αυτη κιολας...
το θεμα ηλια δεν ειναι αν τα βρειτε ξανα. Για να φτασετε ς αυτο το σημειο εκανες λαθος που δεν της ανοιξες την καρδια σου να της πεις για το προβλημα που αντιμετωπιζεις. Μετα απο σχεση 2 χρονια Αναρωτιεμαι γιατι προτιμησες να κλειστεις στον εαυτο σου και στο προβλημα σου. Η κοπελα δηλ τι ρολο επαιζε 2 χρονια στη ζωη σου; Κακως. Κακιστα. Αλλα πιστευω οτι δεν ηταν μονο αυτο το λαθος. Πιστευω οτι και μεσα στη σχεση αυτη εκανες και αλλα λαθη. Τα θεμελια στη σχεση κλονιζοτανε καθε φορα που εκεινη διαπιστωνε τα σκαμπανεβασματα στο χαρακτηρα σου. Υπαρχει αδιεξοδο στη σχεση αν δεν προσπαθησεις τουλαχιστο να διορθωσεις μερικα πραγματα στο χαρακτηρα σου. Επρεπε τοτε να τα ειχες κανει. Ετσι πιστευω οτι ειναι δυσκολο να συνεχισει η σχεση. Η κοπελα φαινεται οτι κουραστηκε απο τη σχεση και απο σενα. Και αν συνεχισει ξανα μαζι σου πρεπει να παρει μερικα σηματα οτι εχεις διορθωσει καποια πραγματα σε σενα. Ετσι ομως οπως εισαι δεν νομιζω να συνεχισει. Μιληστε επι της ουσιας τωρα πια για την πορεια Σας και οχι στο ποδι.

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Χωρισμός

Δημοσίευση από tsiripobina »

Ηλιας έγραψε:Διλαδι λες πως δεν υπαρχει περιπτωση να τα ξαναβρουμε; Εγω εκανα λαθος γιατι δεν σιζιτισα μαζι της το προβλημα μου, και ετσι αυτη νομιζε πως εχω με την σχεση μας προβλημα... Νομιζω πως ειναι ανασφαλεις, γιατι μου ειπαι προχθες οτι καταλαβενει οτι εχω αλαξει αλλα δεν με πιστευει οτι μπορω να κρατησω καιρω την συμπεριφορα μου και οτι μπορει να ξαναβρεθουμε μετα απο ενα η δυο μηνες στην ιδια κατασταση... Δεν μπορει να βασιστει επανο μου... Μου ειπαι. Και οτι δεν υπαρχει αλλος ειμαι σηγουρος... Δεν υπαρχει περιπτωση... Μου το ειπαι και αυτη κιολας...


Οχι βρε, εχω "; ", ρωταω αν υπαρχει περιπτωση να τα ξαναβρειτε ή οχι.
Εκανες εσυ λαθος και κλειστηκες στον εαυτο σου, δεκτο! Αλλα εκεινη εφοσον ειδε την αλλαγη του χαρακτηρα σου δε σε πλησιασε να σε ρωτησει τι εχεις; Σε πλησιασε μονο γα να σου πει πως δε παει αλλο; Οσο για τον αλλον που λες οτι στο ειπε η ιδια οτι δεν υπαρχει, ενταξει δε λενε κ ολοι την αληθεια (αλλα μπορει οντως να μην υπαρχει αλλος). Ισως να κουραστηκε απο τη συμπεριφορα σου που πραγματικα δε μπορω να υποθεσω πως μπορει να ηταν ωστε να σε χωρισει Εικόνα
Ηλιας

Χωρισμός

Δημοσίευση από Ηλιας »

Μου ειχαι ρωτησει αν εχω καποιο προβλιμα και τις ειχα πει οτι εχω ενα οικογενειακο προβλιμα αλλα δεν με απασχολει... Ομως δεν ειμουν και στην καλητερη κατασταση και αυτοι νομιζε πως τελικα εχω προβλιμα με τη σχεση μας... Πες μου σε παρακαλω μια δυο συμβουλες... Πως μπορω ξανα να την κερδισω... Δυο φορες που βρεθηκαμε παντος μου ειπαι πως δεν υπαρχουν ελπιδες, και πως αν θελω να την παιρνω τηλεφονο να το κανω, αυτη δεν μπορει να το κανει... Και μου ειπαι οτι καταλαβε οτι προσπαθω να αλαξω αλλα δεν πιστευει οτι μπορω να μεινω για καιρω ετσι και φοβαται μην ξαναβρεθουμε στην κατασταση αυτη και ξαναπληγωθει... Μου ειπαι ομως και οτι δεν ειναι ερωτευμενει μαζι μου πλεον... Αυτο μου το ειχαι πει και τα χρηστουγεννα αλλα τοτε μου ειχαι πει οτι δεν την πειραζει γιατι μαγαπαει...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες