Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Ανταλλάξτε απόψεις και διασταυρώστε τα ξίφη σας με επιχειρήματα
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Αντιγόνη
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 08, 2011 11:12 am
Τοποθεσία: -
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Αντιγόνη »

Περιττό να πω πως οι στατιστικές δεν ήταν και δεν αφορούσαν μόνο τους έλληνες αλλα και τις ελληνίδες
Αντιγόνη
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 08, 2011 11:12 am
Τοποθεσία: -
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Αντιγόνη »

kampf έγραψε: Εδω θα τα χωσω ασχημα. Η Ελληνιδες εχουν γινει μακραν οι πιο κομπλεξικες, ψιλομυτες και wannabe γυναικες μπορει κ ολης της Ευρωπης. Η Ελληνικη κοινωνια εχει σαπισει λογο του χρηματος. Το να βρεις γυναικα που θα σε αγαπαει για το τι ψυχη εχεις ειναι σπανιοτατο. Ολες εχουν μαθει απτις μαναδες τους να ψαχνουν το χρημα. Για να σε προσεξει πρεπει να εισαι στολισμενος απο πανω μεχρι κατω με μαρκες. Λειτουργουν σαν φλιπερακια, για να τις ανοιξεις την καρδια ή ακομα χειροτερα τα ποδια πρεπει να σκασεις λεφτα. Αξιες 0. Ολη μερα το μαλλι, το νυχι και το ντυσιμο. Ουσια 0. Μπλαζε υφος της σεξοβομβας, και στησιμο αλα Μονροε. Καρακατινια και κιτσαρια σε ολο της το μεγαλειο. Σεμνοτητα, μετριοφροσυνη ουτε στο ελαχιστο. Καταντια
Σαν ελληνιδα που ζει στο εξωτερικο και με αγορι απο την ρωσια θα σου πω οτι κανεις λαθος Πρωτον εγω απο οταν εφυγα απο την ελλαδα αρχισα να βλεπω την μανια της δυτικης αλλα και ανατολικης ευρωπαικης κοινωνειας με το μακιγιαζ, τα ψευτικα νυχια και τις πλαστικες επεμβασεις Η κολλητη μου που ειναι απο την σερβια για παραδειγμα αν δεν παλουκωθει στο μπανιο μιση ωρα για να βαφτει δεν μπορει να βγει εξω Και οσο για τις ρωσιδες ειναι οι χειροτερες, δεν ειναι τυχαιο αλλωστε το οτι ειναι μια απο τις χωρες στην ευρωπη που λαμβανουν τις υψηλοτερες θεσεις σε ποσοστο πλαστικων επεμβασεων Αλλωστε το επιβεβαιωνουν και οι ρωσοι που με την μανια τους απο την μια να παντρευτουν κοπελα ορθοδοξη κτλπ προτιμουν τα τελευταια 10 χρονια σερβες, ελληνιδες και καμια φορα ρουμανες Παντως εγω την τελευταια 10ετια εχω δει περισσοτερες ελληνιδες παντρεμενες με ξενους και κυριως με ιταλους, σερβους, σουηδους... Παραδειγμα. Η νονα μου παντρεμενη με σουηδο, η αδερφη μου που εχει σχεση με σουηδο, γνωριζω προσωπικα φιλη μου που ειναι επισης παντρεμενη με σουηδο και εχω και εδω στην αγγλια κοπελα γνωριμη ελληνοσουηδεζα απο σουηδο μπαμπα Οσο για το σερβος ουτε που το συζηταω. Και εσεις τα βλεπετε, το ιδιο και με τους ιταλους και τις ελληνιδες, αφου δεν υπαρχει τιποτα πιο συνιθισμενο σε οσο εχει να κανει με αναμειξη ελληνων με αλλες χωρες Εγω τουλαχιστον που το αγορι μου και μελλων συζυγος μου δεν ειναι ελληνας πιστευω οτι ειναι κατι το συνιθησμενο, απο οτι ειδα απο την οικογενεια του και στην ρωσια που πηγα πολλες φορες Οι ελληνες νταξει εννοειτε πως ειναι καλοι και παπουτσι απο τον τοπο σου, σε μενα περισσοτερο ετυχε γιατι αλλαξα χωρα τον συναντησα καταλαθος στο πανεπιστημιο ψαχνοντας πληροφοριες για κατι Α και εγω θα συμφωνησω στο γεγονος οτι πολλες ελληνιδες ειναι ετσι οπως τα λες αλλα οχι η πλειοψηφια, αν το λες αυτο δεν εχεις παει στο εξωτερικο εγω σουηδια π. Χ αηδιασα με το ποση μανια εχουν με τα χρηματα και την σνομπαρια των γυναικων γενικα οποτε στην ευρωπη να λες παλι καλα που βρισκονται στις τελευταιες θεσεις Και για το αλβανοι/αλβανιδες που ειπε καποιος εγω ναι εχω βρει πολλες ελληνιδες και σαν εφηβη που τα ειχαν με αλβανους, εγω συγγνωμη πειτε με και ρατσιστρια αλλα ποτε δεν θα εβγαινα με αλβανο.[;) ]
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Signaller »

Καλό θα είναι, κατά τη γνώμη μου, κάτι που συμβαίνει στην προσωπική μας ζωή να μην το θεωρούμε ότι είναι και κανόνας γενικότερος
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από greko_27 »

Καλα πηγαινετε πρωτα στη βραζιλια,'η στην αργεντινη, ή στην βενεζουελα, ή στην κολομβια... Εκει να δειτε γυναικαρες... Ουτε στα ονειρα σας εχετε γ@@@@@σει τετοιες γυναικες... Οι νεοελληνιδες να μην μιλανε... Φτιαξτε πρωτα τους κ@@@ους σας και την κυταρριτιδα και μετα να μιλατεΕικόνα
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Signaller »

greko_27 έγραψε:Καλα πηγαινετε πρωτα στη βραζιλια,'η στην αργεντινη, ή στην βενεζουελα, ή στην κολομβια... Εκει να δειτε γυναικαρες... Ουτε στα ονειρα σας εχετε γ@@@@@σει τετοιες γυναικες... Οι νεοελληνιδες να μην μιλανε... Φτιαξτε πρωτα τους κ@@@ους σας και την κυταρριτιδα και μετα να μιλατεΕικόνα
Σωστός (σε αυτό που λες για τις χώρες αυτές) και πολύ "ζεστές γυναίκες" είναι από εκείνα τα μέρη

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Sasuke
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 28, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Sasuke »

Όσοι Έλληνες ή Ελληνίδες τα φτιάχνουν με λασποαίματους αλλοδαπούς πρέπει να καταδικάζονται σε ισόβια για εσχάτη προδοσία κατά του έθνους. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ασέβεια προς τους προγόνους μας απο το να βρωμίζουμε το αίμα μας. Είναι η ανωμαλία διάφορων ψυχάκιδων που σε άλλες εποχές θα είχαν καταλήξει στον καιάδα. Μιλάμε για την μέγιστη προδοσία.
ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΕΛΛΑΣ!!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Greek_Army »

Sasuke έγραψε:Όσοι Έλληνες ή Ελληνίδες τα φτιάχνουν με λασποαίματους αλλοδαπούς πρέπει να καταδικάζονται σε ισόβια για εσχάτη προδοσία κατά του έθνους. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ασέβεια προς τους προγόνους μας απο το να βρωμίζουμε το αίμα μας. Είναι η ανωμαλία διάφορων ψυχάκιδων που σε άλλες εποχές θα είχαν καταλήξει στον καιάδα. Μιλάμε για την μέγιστη προδοσία.


Δηλαδή εγώ σε διακοπές που έχω έρθει σε επαφή με τουρίστριες θα πρέπει να καταδικαστώ μέγιστε σασούκε; Εγώ να ξέρεις πάντως ψηφίζω καρατζαφέρη
...
Sasuke
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 28, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Sasuke »

Greek_Army έγραψε:
Sasuke έγραψε:Όσοι Έλληνες ή Ελληνίδες τα φτιάχνουν με λασποαίματους αλλοδαπούς πρέπει να καταδικάζονται σε ισόβια για εσχάτη προδοσία κατά του έθνους. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ασέβεια προς τους προγόνους μας απο το να βρωμίζουμε το αίμα μας. Είναι η ανωμαλία διάφορων ψυχάκιδων που σε άλλες εποχές θα είχαν καταλήξει στον καιάδα. Μιλάμε για την μέγιστη προδοσία.


Δηλαδή εγώ σε διακοπές που έχω έρθει σε επαφή με τουρίστριες θα πρέπει να καταδικαστώ μέγιστε σασούκε; Εγώ να ξέρεις πάντως ψηφίζω καρατζαφέρη
...

Καταρχάς μιλούσα κυρίως για αυτούς που παντρεύονται αλλοεθνείς. Τώρα βέβαια για μια "ξεπέτα" σαφώς δεν μπορείς να καταδικαστείς, εδώ το πρόβλημα είναι ήθικο, προς την ίδια την φυλή σου. Χαρακτηριστικό των εθνικοσοσιαλιστικών κρατών (Αρχαία Σπάρτη, Χιτλερική Γερμανία) είναι πέρα απο την καθαρότητα του έθνους η πειθαρχεία. Δεν νοείτω σε αυτές τις χώρες να παραβείς τους νόμους όχι βέβαια γιατί η τιμωρία θα ήταν βαριά αλλά επειδή υπήρχε στους πολίτες τους συνείδηση της σημασίας της ευνομίας και της τάξης.

Θα ήθελα να επισημάνω δε την σημασία της προστασίας της φυλής μας απο τους ημίαιμους. Όσοι έχουν μόνο ένα γονέα Έλληνα θα πρέπει να φύγουν άμεσα απο την χώρα, για να μην μολύνουν με το αίμα τους τους υπόλοιπους, κάποιοι ίσως να το θεωρήσουν υπερβολή αλλά μόνο έτσι θα εξασφαλίσουμε την απόλυτη καθαρότητα.

ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΕΛΛΑΣ!!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Greek_Army »

AΦού οι ελληνίδες το παίζουνε δύσκολες. Τι να κάνουμε;
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Signaller »

Greek_Army έγραψε:IΤαλίδες και Ισπανίδες
Για τις ιταλίδες συμφωνώ. Για τις ισπανίδες θεωρώ ότι είναι περισσότερο μύθος το ότι είναι ωραίες.
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από dn24 »

greko_27 έγραψε:Καλα πηγαινετε πρωτα στη βραζιλια,'η στην αργεντινη, ή στην βενεζουελα, ή στην κολομβια... Εκει να δειτε γυναικαρες... Ουτε στα ονειρα σας εχετε γ@@@@@σει τετοιες γυναικες... Οι νεοελληνιδες να μην μιλανε... Φτιαξτε πρωτα τους κ@@@ους σας και την κυταρριτιδα και μετα να μιλατεΕικόνα
σωστοτατος, για τις γυναικες της νοτιου Αμερικης, συμφωνω απολυτα μαζι σου. Κ για τις Ελληνιδες συμφωνω. Εχει παραγινει το κακο με τους Κ@@@ους οπως λες. Κ εχουν κ πονηρια στο υπερτατο βαθμο και εγωισμο η σχετικη πλεοψηφια. Αυτο ως προς τα αρνητικα. Γιατι ως προς τα θετικα, παπουτσι απο το τοπο σου κ ας ειναι μπαλωμενο...

...
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Mobius
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 22, 2009 11:50 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Mobius »

Greek_Army έγραψε:
Sasuke έγραψε:Όσοι Έλληνες ή Ελληνίδες τα φτιάχνουν με λασποαίματους αλλοδαπούς πρέπει να καταδικάζονται σε ισόβια για εσχάτη προδοσία κατά του έθνους. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ασέβεια προς τους προγόνους μας απο το να βρωμίζουμε το αίμα μας. Είναι η ανωμαλία διάφορων ψυχάκιδων που σε άλλες εποχές θα είχαν καταλήξει στον καιάδα. Μιλάμε για την μέγιστη προδοσία.


Δηλαδή εγώ σε διακοπές που έχω έρθει σε επαφή με τουρίστριες θα πρέπει να καταδικαστώ μέγιστε σασούκε; Εγώ να ξέρεις πάντως ψηφίζω καρατζαφέρη
...

Καταρχάς μιλούσα κυρίως για αυτούς που παντρεύονται αλλοεθνείς. Τώρα βέβαια για μια "ξεπέτα" σαφώς δεν μπορείς να καταδικαστείς, εδώ το πρόβλημα είναι ήθικο, προς την ίδια την φυλή σου. Χαρακτηριστικό των εθνικοσοσιαλιστικών κρατών (Αρχαία Σπάρτη, Χιτλερική Γερμανία) είναι πέρα απο την καθαρότητα του έθνους η πειθαρχεία. Δεν νοείτω σε αυτές τις χώρες να παραβείς τους νόμους όχι βέβαια γιατί η τιμωρία θα ήταν βαριά αλλά επειδή υπήρχε στους πολίτες τους συνείδηση της σημασίας της ευνομίας και της τάξης.

Θα ήθελα να επισημάνω δε την σημασία της προστασίας της φυλής μας απο τους ημίαιμους. Όσοι έχουν μόνο ένα γονέα Έλληνα θα πρέπει να φύγουν άμεσα απο την χώρα, για να μην μολύνουν με το αίμα τους τους υπόλοιπους, κάποιοι ίσως να το θεωρήσουν υπερβολή αλλά μόνο έτσι θα εξασφαλίσουμε την απόλυτη καθαρότητα.Κόψε τις μαλακίες. Δηλαδή εγώ που έχω πατέρα γερμανό και ελληνίδα μάνα πρέπει να φύγω από την χωρα; Τι ξύλο που θες.Εικόνα

12θεϊστής

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από 12θεϊστής »

Nosotromos έγραψε:Ξεχνάτε και ένα άλλο "μπλοκ" αυτό του "μέση ανατολή - βόρεια Αφρική". Μην τα πολυλογώ πολύ εύκολα βρίσκεις πανέμορφες κοπέλες που σου κάθονται και σούζα!:)
Το μπλοκ της μέσης Ανατολής είναι το αγαπημένο μου. Τις θεωρώ πανέμορφες και κυρίως γυναίκες. Απο κεί και πέρα όλες οι χώρες βγάζουν καλό πράμα. Ο Έλληνας δύσκολα κολλάει με Ρωσίδες, Γερμανίδες, Αγγλίδες και Γαλλίδες. Υπερβολικά ανεξάρτητες. Για ξεπέτες πολύ εύκολα αλλά για να ζήσεις άστα να πάνε.

REPAINER
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 397
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 7:24 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από REPAINER »

Αλλοδαπες παιρνουν ολα τα ληγουρια. Επειδη τις κανουν οτι γουσταρουν συνηθως, ψωμολυσανε στις πατριδες τους και ερχονται εδω να βρουν ληγουρια μπας, και λαδωσει το αντερακι τους (κυριως απο το ανατολικο μπλοκ)

μερικοι χαλιουνται που οι ελληνιδες δεν ειναι ζωα και εχουν προωπικοτητα σε γενικες γραμμες

και κατι τελευταιο. Οι τσοντες που εθιζονται τα ληγουρια δεν κανουν καλο.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης