Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
marios97
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ Αύγ 14, 2013 2:18 am
Επάγγελμα: Μαθητής
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από marios97 »

Ευχαριστω
anaktas
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Παρ Μάιος 31, 2013 10:58 pm
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από anaktas »

marios97 έγραψε:Ευχαριστω


Δεν κάνει τίποτα... Αλλά και σύ ρε φίλε μου τρώγε κάτι... Σαν φτερό στον άνεμο μου περιγράφεις τον εαυτό σουΕικόναΕικόναΕικόνα
Amat victoria curam
marios97
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ Αύγ 14, 2013 2:18 am
Επάγγελμα: Μαθητής
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από marios97 »

anaktas έγραψε:
marios97 έγραψε:Ευχαριστω


Δεν κάνει τίποτα... Αλλά και σύ ρε φίλε μου τρώγε κάτι... Σαν φτερό στον άνεμο μου περιγράφεις τον εαυτό σουΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα Το προσπαθω! Μπορει να παω διατροφολογο αν συνεχιζω να μην βαζω βαρος Εικόνα

anaktas
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Παρ Μάιος 31, 2013 10:58 pm
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από anaktas »

marios97 έγραψε:
anaktas έγραψε:
marios97 έγραψε:Ευχαριστω


Δεν κάνει τίποτα... Αλλά και σύ ρε φίλε μου τρώγε κάτι... Σαν φτερό στον άνεμο μου περιγράφεις τον εαυτό σουΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα Το προσπαθω! Μπορει να παω διατροφολογο αν συνεχιζω να μην βαζω βαρος Εικόνα



Σωστή σκέψη. Καλή τύχη!Εικόνα
Amat victoria curam
Πάνος

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Πάνος »

Γεια σας παιδιά... εγώ που είμαι 1.75 και 90 κιλά; μπορώ να κάνω όμως όλες τις ασκήσεις...
Άβαταρ μέλους
panos2171
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 413
Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2011 2:41 pm
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από panos2171 »

Μπορείς να βγάλεις 1 μίλι σε 7 και κάτι λεπτά?
Άβαταρ μέλους
Ghost_rider
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Δευ Αύγ 26, 2013 3:08 am
Τοποθεσία: χρή θαρσείν
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ghost_rider »

Το μίλι νομίζω αγαπητέ φίλε ότι είναι λιγότερο απο 7 λεπτά... Δεν νομίζω να μετράνε και με τέτοια ακρίβεια που να κόβουν οσους δεν το περνάνε απλά θέλει προπόνηση δεν βγαίνει ετσι για πλάκα...1,6 χιλιόμετρα σε λιγότερο απο 7'...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ο άνθρωπος άλλο ρώτησε και με 1.75 ύψος 90 κιλά δεν θα τον κόψουν.
Άβαταρ μέλους
PanagiotisE
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 05, 2013 12:51 pm
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από PanagiotisE »

Καλησπέρα, έχω δηλώσει ειδικές δυνάμεις αλλά έχω πολλά κιλά. Το ερώτημα (ανόητο ίσως) είναι αν στην αρχή δεν τα καταφέρνω (στα κρεμάσματα κυρίως) με διώχνουν; Δεν έχω θέμα με κάμψεις, κοιλιακούς και τρέξιμο. Θέλω να πάω για την εμπειρία και όχι για τα μόρια ή για να Λέω ότι πήγα ειδικές. Όταν είχατε υπηρετήσει εσείς υπήρχανε άτομα με παραπάνω βάρος που δεν τα κατάφερναν πρώτες μέρες; Παρακαλώ να απαντήσουν όσοι έχουνε υπηρετήσει ειδικές. Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
FAT_FARRANG
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Αύγ 19, 2015 6:11 am
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από FAT_FARRANG »

Χαίρετε! Μπαίνω σε 23 μέρες Θήβα και απο εκεί θέλω να πάω στην 35 ΜΚ στην Κύπρο. Είμαι 1.73 115 κιλά αλλά είμαι αθλητής, πχ μπορώ πολύ εύκολα να κάνω 40 κάμψεις, τρέξιμο επίσης μπορώ! Θα ήθελα σας παρακαλώ όποιος γνωρίζει να μου πεί τι πιθανότητες υπάρχουν να με κόψει ο γιατρός με Ι2-Ι3 και αν μπορώ να ζητήσω εξε΄ταση των σωματικών δυνατοτήτων μου.

Είμαι 26 χρονών και γενικά δείχνω μυώδης (δεν έχω την κλασική μορφολογία του λαπά τύπου, κάθε άλλο). Επίσξς γίνεται να κάνω ένα τέστ κοπώσεως πριν μπώ και να τους το πάω σαν αποδεικτικό;
Πραγματικά ΚΑΙΓΟΜΑΙ να μάθω τι παίζει σας ευχαριστώ εκ των προτέρων μιας και η θητεία εκεί για μένα ήταν κάτι σαν παιδικό όνειρο, ξανά ευχαριστώ!

Υ. Γ. Δήλωσα ειδικές δυνάμεις τον Ιούνιο και με στείλαν Θήβα.

ΔΕΑ_2αμαλ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 469
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 15, 2014 12:52 pm
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΔΕΑ_2αμαλ »

Οι απαντησεις βρισκονται κυριολεκτικα ενα κλικ μακρυα, στην προηγουμενη σελιδα. Δε θα σε κοψουν λογω ΔΜς, αλλα αν εξ οψεως αξιολογησουν πως περισσευουν πολλα πανω σου, θα φυγεις. Και θα χεις και προβληματα εδω που τα λεμε, ειδικα σε κρεμασματα, σχοινια, στιβο μαχης κλπ, που να τραβηξεις 115 κιλα. Κανε την προσπαθεια σου ομως και η μοιρα ο, τι κι α θέλει ας γραφει, που ειπε και ο Σολωμος
Άβαταρ μέλους
FAT_FARRANG
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Αύγ 19, 2015 6:11 am
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από FAT_FARRANG »

Ευχαριστώ (αρκετά καθυστερημένα) για την απάντηση. Σε κάθε περίπτωση έχω μαζέψει οτι Έχω απο αγώνες κτλ κτλ χαρτί καρδιολόγου Κτλ κτλ ελπίζω να βρώ χρόνο να ξαναγράψω σε κανα μήνα για τα αποτελέσματα! Εικόνα

ΝΕΟΣ

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΝΕΟΣ »

Καλησπέρα παιδιά. Είμαι καινούριος εδώ δεν ξέρω αν κάποιος το ανέφερε ξανά αυτό το θέμα. Σε 2 εβδομάδες παρουσιάζομαι στο μεγάλο πεύκο. Ο δείκτης μάζας σώματος (ΔΜΣ) μου είναι υπέρβαρος (είμαι 92 κιλά με 1.75) αλλά είμαι πολλή γυμνασμένος και δεν έχω σχεδόν καθόλου λίπος τα περισσότερα κιλά είναι μύες. Είμαι πυγμάχος, Υπάρχει περίπτωση να με κόψουν απο ειδικές δυνάμεις ;
neo101115
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2015 10:54 pm
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από neo101115 »

Κλαίω με κάτι τύπους που λένε ότι είναι καμιά 20αριά κιλά πάνω απ το ύψος τους αλλά κατά τ άλλα πολύ μυώδεις και χωρίς λίπος... Μάλλον δεν έχετε ιδέα τι θα πεί "χωρίς λίπος". Λίγη αυτογνωσία δεν έβλαψε κανέναν.
Άβαταρ μέλους
Pontios27
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2016 6:33 pm
Τοποθεσία: ΛΟΧΙΑΣ
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Pontios27 »

Καλησπέρα παιδιά είμαι 21 ετών Έχω ύψος 1,91 Βάρος 120 Κιλά Θα με κόψουν Στης ειδικές δυνάμεις ναι όχι δεν θέλω να με κόψουν γιατί έχω και ένα κάλο σωματότυπο Και δουλεύω από μωρό παιδί βαριές δουλείες όχι αστεία
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες