180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Μιχαήλ

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Μιχαήλ »

Φίλε μου να σε ρωτήσω εσύ πηγές τι ακριβώς παίζει γιατί παρουσιαζομαι και εγώ την Κυριακή Καπανδρίτι...
Γιαννης8
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τετ Απρ 25, 2018 7:50 pm
Επικοινωνία:

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Γιαννης8 »

Θα πας εκεί θα σε πάνε στον εποπτη και αυτός θα σου πει να πας την Δευτέρα ξανά..20 λεπτά υπόθεση.. από ότι έμαθα Τετάρτη θα γίνει η κλήρωση για το που πάει ο καθένας..
Μιχαήλ

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Μιχαήλ »

Φίλε μου ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες... δλδ θα μπαινοβγαινουμε μέχρι Τετάρτη; έμαθες αν είναι καλά?
Dimi

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Dimi »

Καλημέρα αλάνια!!! Μην αγχώνεστε καθόλου έχει αλλαξει παρα πολύ η κατάσταση συγκριτικά με τα προηγούμενα χρόνια... και κατάλαβα ότι καμια γνώμη δεν μπορεί να σου πει κάτι αν δεν το ζήσεις... θα σας πω απλά ότι όσοι μπορείτε να επιλέξετε πριν την κλήρωση δηλώστε Κύμη... και δεν θα χάσετε... για μια. ηρεμη και καλή θητεία... καλή συνέχεια αλάνια... και υπομονή... θα τελειώσει και αυτό...
...

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από ... »

Αδερφέ θα πας εκεί και θα σε διώξουν για 4 μέρες όπως έκαναν και με εμάς, από τι μου φάνηκε όλα ήταν καλά, μην ακούτε τι λένε, Τετάρτη θα γίνει κλήρωση σε ποιο πυρχια θα πάει ο καθένας μας. Κάθε πυρχια έχει και ένα φυλάκιο η στρατόπεδο δεν ξέρω τι ακριβός είναι. Καπανδριτη είναι η ΠΔ από τι έμαθα τα αλλά είναι Κύμη, ριτσωνα και δεν ξέρω που αλλου έχει Χαϊδάρι νμζ αν δεν κάνω λάθος. Πιστεύω είναι όλα καλά..
KostasHGT
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Οκτ 11, 2017 3:43 pm
Επικοινωνία:

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από KostasHGT »

Σε εμας (σειρα 354) δεν ηταν με κληρωση αλλα ααναλογως την ειδικοτητα που θα παιρναμε μεσα στα χωκ

Πχ διαβιβαστες ριτσωνα

Πυροβολητες κυμη κλπ και μεταθεσεις μετσξυ των πυροβολαρχιων γινανε αρκετα αργοτερα μετα τα σπεν και τα εκε.

Αλλες πυρχιες ειναι βαρναβας που απ οτι εμαθα κλεινει η μεριμνα και μενει το siteμονο

Και το αιγαλεω (ορος αιγαλεω οχι τη περιοχη)

Εγω ημουν ριτσωνα

Τελειως χαλαρα

giannisstratiwtis35

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από giannisstratiwtis35 »

Εχω παρει μετα θεση στην 180 μκ/β στο καπανδριτι. Ξερει κανεις τι παιζει γενικα αν ειναι καλα; Ευχαριστω
Βαγγέλης

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Βαγγέλης »

Πήρα μετάθεση 325 λεκ β χωκ. Ξέρεις κανείς που είναι και τι παίζει εκεί;
ΣΤΡ (ΠΒ)

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από ΣΤΡ (ΠΒ) »

Λοιπόν λίγα λόγια για τα χωκ. Μιλάμε για ότι χειρότερο μπορείς να πας στην Αθήνα. Παραμεθοριο 1000 φορές καλύτερα. Η εμπλοκή εδώ είναι δεδομένη. Το φαγητό είναι κακό έως άθλιο. Γενικά η πιο μαύρη μονάδα στην Αττική. Γνώμη μου αν δεν έχετε βύσμα καθίστε παραμεθωριο αμετάθετο. Η παράνοια πάει σε άλλο επίπεδο εδώ. Έχουν αυτοκτονήσει φαντάροι στη σκοπιά. Τα άτομα είναι ακριβώς για να βγαίνουν οι υπηρεσίες. Ενώ υπάρχουν πολλά άτομα δεν στέλνουν εδώ γιατί θεωρούν ότι επειδή είσαι κοντά στο σπίτι σου δεν χρειάζεται και να βγαίνεις. Αυτά για την Αθήνα. Τώρα για Κύμη έχω ακούσει κάπως καλύτερα αλλά δεν έχω εικόνα. Δεν του συγκινεί απολύτως τίποτα τι αυτοκτονίες τι άρθρα στο Σπάρτακο τι παράπονα τίποτα. Μάγκες καλύτερα στο χειρότερο ξερονησο να βλέπεις τον Τούρκο απέναντι η στον Έβρο να φτυάριζεις χιόνι παρά εδώ. Επισησ Τιμητική άδεια δεν παίζει εδώ στο τέλος για κανένα λόγο γιατί δεν υπάρχουν άτομα που στην παραμεθωριο θα παίρνατε 20 μέρες στο τέλος άνετα εδώ σου δίνουν την δικιά σου και αυτή με το ζορι. Το καλύτερο όμως σας το φυλάω για το τέλος τα ραντάρ που έχουν εδώ στα χωκ εκπέμπουν καρκίνο και κοιμάσαι ακροβως δίπλα τους. Θα λέτε παραμεθωριο και θα στάζει μέλι το στόμα σας. Μακριά από την παράνοια των χωκ. Ήταν είναι και θα είναι η πιο μαύρη μονάδα.
ΣΤΡ (ΠΒ) 2

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από ΣΤΡ (ΠΒ) 2 »

Καλησπερα! Εχει βγει μετάθεση για 180 ΜΚ χωκ Καπανδρίτη στο πεντάμηνο για να έρθω κοντά στον τόπο μου (ΑΘΗΝΑ). Θα ήθελα να μάθω πως πάνε υπηρεσίες πλέον και αν όντως θα μείνω καπανδρίτη ή αν θα παρουσιαστώ εκεί και μετέπειτα θα με ορίσουν η επιλέξω να πάω σε άλλη πυροβολαρχία; Έχει πολλές υπηρεσίες για πόση δύναμη και επίσης με ειδικότητα γραφέας αποθηκάριος τι παίζει μπορεί κάποιος να την αξιοποιήσει;
Πολίτης357

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Πολίτης357 »

357 ήμουν απολύθηκα προσφατα θα προσπαθήσω να σου λυσω τις απορίες σου οσο καλυτερα μπορώ.

Όταν πήρα μετάθεση για την 180 παρουσιαστηκα Καπανδρίτι στην πυροβολαρχία δοιηκησεως(ΠΔ) όπου από εκεί με κληρωση μας στείλανε η στην Α πυροβολαρχια η στην Β πυροβολαρχία. Η Α βρίσκεται σχετικά κοντά στο Αιγάλεω, η Β στον Βαρνάβα που ειναι κοντά Καπανδριτι και οι άλλες δύο ειναι ριτσωνα και Κύμη. Σε εμάς πριν μας εδωσαν 4 μέρες ΤΑΠ προσαρμογής ανεξάρτητα από το πόσες ειχε η δεν ειχε ο καθενας. Στη 358 από ότι θυμάμαι δεν είχαν δωσει.

Τώρα στην Β που λες ότι ξέρεις από γραφιαδικα έπαιρναν όποιον ενδιαφέροταν για αποθηκαριος δεν έχω ιδέα σε εμάς στελέχη την έκαναν αυτή τη δουλειά.

Από υπηρεσίες μέχρι να ερθει η 58 μας πήγε άστα να πάνε δεν χρειάζεται καν να το συζητήσω αλλά όταν ήρθαν έφτιαξε και το καλύτερο που μας πήγαινε ήταν 2-1 μέχρι που και απολυθηκα.

Καπανδρίτι λόγο δύσκολο να μείνεις εκεί εκτος και αν παρεις κανα πόστο. Το πιο πιθανο να γίνει κλήρωση και να πας αλλού. Παντως για μένα μια χαρά ήταν η Β δεν είχα κάνενα παράπονο. Υπηρχαν και μερικοι που στα έκαναν πλανήτες αλλά ενταξει παμρου υοαρχουν σε γενικές γραμμές καλά είναι imo.

Καλος πολιτης σου εύχομαι φιλαράκιΕικόναΕικόνα

Νικολαος Π

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Νικολαος Π »

Σειρα 177 (85Δ ΕΣΣΟ) δεν ξερω για εσας που γραφετε αλλα το να εισαι κοντα στο μερος σου και να κανεις θητεια χωρις σχοινακια και πορειες αν μη τι αλλο ειναι αρσακειαδα. Τοτε που υπηρετουσα εγω πηγαινε καλα η υπηρεσια μεχρι 6/1 ειχε παει. Εχω παρει τιμητικη 20 μερες ειχαμε φτιαξει τα μαγειρια. Καλη θητεια σε ολους
Balero

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Balero »

Καλησπέρα σε όλους , μήπως ξέρουμε τι παίζει στο Αιγάλεω αυτόν το καιρο; Άκουσα ότι έχουν φτιάξει τα πράγματα
ΥΑΑ

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από ΥΑΑ »

Παίδες και 'μένα με ενδιαφέρει να μάθω πως είναι τα πράγματα στο Αιγάλεω. Είμαι παραμεθόριο και με πηγαίνει μια μια, το θέμα είναι ότι στην Αθήνα θα έχω Δ/Ν αξίζει να προσπαθήσω για μετάθεση ή καλύτερα αμετάθετο;
Στρ(πβ)

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Στρ(πβ) »

Μαγκες ξερουμε πως ειναι τα πραγματα στα χωκ;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες