Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από Rafale »

Συμφωνω απολυτα μαζι σου. Ακριβως ετσι ειναι
KAITH
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: αλεξ/πολη-βολος
Επάγγελμα: ανεργη
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από KAITH »

osst έγραψε:Η αληθινή φιλία μεταξύ άνδρα-γυναίκας, αναπτύσεται μόνο αφού γίνει πρώτα, ενδόμυχα, η Ερωτική απόρριψη. Μόνο αν δεν σου αρέσει η άλλη, μόνο τότε εξετάζεις το ενδεχόμενο να την κάνεις φίλη σου. Αν είναι κούκλα, πώς να την δείς μόνο σαν φίλη. Αλλά και να την κάνεις φίλη, θα τρώγεσαι με τα ρούχα σου όταν θα είσαι δίπλα της και κάποια στιγμή θα σπάσεις.


μιλαμε ελυσες τον γριφο τωραΕικόνα γι'αυτο ρε συ δεν εχει στεριωσει καμια φιλια μου με αντραΕικόνα
καποια στιγμη ολοι σπαγανε... ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα Εικόνα

Εικόνα

διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
osst
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 3:50 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από osst »

@Καιτη Δεν ξέρω γιατί σπάγανε, αλλά όσους περισσότερους άντρες φίλους έχεις τόσο περισσότερο να ανησυχείς. Μάλιστα η γυναίκα θέλει το φλέρτ-μέχρι ενός ορίου- Ακόμη και για να αυτοεπιβεβαιώνεται. Οτι μετράει. Ο φίλος ότι και να σου πεί φίλος είναι, ψυχικό κάνει

KAITH
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: αλεξ/πολη-βολος
Επάγγελμα: ανεργη
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από KAITH »

Εμενα παντως μ'αρεσε αυτο που εγραψες οτι αν ειναι η αλλη κουκλα πως να την δεις μονο σαν φιλη!Εικόνα οποτε κι εγω την ψωνισα τωραΕικόναειμαι θεα αχαχαχαχαχα
και γιατι παρακαλω ν'ανησυχω αν εχω αντρες φιλους; Να χαιρομαι πρεπει! Παει να πει οτι μετραω οπως λες... Εικόνα
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
osst
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 3:50 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από osst »

Δέν θέλω να μπαίνω στα προσωπικά των άλλων αλλά αν έχεις φίλους και σε φλερτάρουν που και που, να αισθάνεσαι θεά. Αν όχι, ξέρω`γω, μήπως πρέπει να πηγαίνεις πιο συχνά... Κομμωτήριο χα, χα, χα (πλάκα κάνω).
KAITH
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: αλεξ/πολη-βολος
Επάγγελμα: ανεργη
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από KAITH »

Αχαχαχαχα καλο καλο... Ναι απο κοπλιμεντα αλλο τιποτα. Πλεον δεν εχω φιλους αντρες μονο γνωστους... Εχω εναν και καλο! Τον οποιο παντρευτηκα Εικόνα

Εικόνα

διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από Rafale »

Οταν μαθουμε να ξεχωριζουμε τον μαιδανο απο τον ανηθο ισως τοτε οριοθετησουμε που αρχιζει η φιλια και που ο ερωτας
diofantis
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τρί Μαρ 02, 2010 5:27 pm
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από diofantis »

Ενα απο τα αιωνια αναπαντητα ερωτηματα (διπλα σε αυτα τα παραδοξα Ζηνωνα χαχαχα).

Εγω ξερω οτι ο καλυτερος φιλος φιλος ενος ανδρα ειναι η γυναικα... Μετα τον σκυλο, χαχαχαχαχαχα.

Πλακα κανω μην μου ορμηξεται οι γυναικες.

Εχω και εγω μια δυο καλες φιλες. Αλλα καποια βραδυα με ποτο και καταλληλες συνθηκες μπορει και να γινοταν το κατι παραπανω, το στιγμιαιο λαθος.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από Rafale »

diofantis έγραψε:Ενα απο τα αιωνια αναπαντητα ερωτηματα (διπλα σε αυτα τα παραδοξα Ζηνωνα χαχαχα).

Εγω ξερω οτι ο καλυτερος φιλος φιλος ενος ανδρα ειναι η γυναικα... Μετα τον σκυλο, χαχαχαχαχαχα.

Πλακα κανω μην μου ορμηξεται οι γυναικες.

Εχω και εγω μια δυο καλες φιλες. Αλλα καποια βραδυα με ποτο και καταλληλες συνθηκες μπορει και να γινοταν το κατι παραπανω, το στιγμιαιο λαθος.
εχεις δυο φιλες καλες οπως λες αλλα με ποτο γινονται ερωτικες φιλες. Μαλλον και συ ανηκεις ς αυτους που δεν μπορουν να ξεχωρισουν το μαιδανο απο τον ανηθο και μαλλον εγω θα ξεχασω αυτα που ξερω εδω περα

diofantis
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τρί Μαρ 02, 2010 5:27 pm
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από diofantis »

cristi έγραψε: εχεις δυο φιλες καλες οπως λες αλλα με ποτο γινονται ερωτικες φιλες. Μαλλον και συ ανηκεις ς αυτους που δεν μπορουν να ξεχωρισουν το μαιδανο απο τον ανηθο και μαλλον εγω θα ξεχασω αυτα που ξερω εδω περα



χαχαχαχαχαχαχ,
παντα ειχα προβλημα να τα ξεχωρισω αυτα τα δυο.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Θεωρω πως φιλο/η αντιθετου φυλου κανουμε καποιον που ειναι ο κυριος τελειος/η κυρια τελεια και λογω οτι φοβομαστε μη τον/την χασουμε μπαινοντας σε μια σχεση διαλεγουμε να τον κρατησουμε για παντα διπλα μας με αυτο το τροπο.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από Greek_Army »

Κανείς δεν είναι τέλειος. Και όποιος το ισχυρίζεται. Ας ρίξει κανά κουβά νερό. Για να γυρίσει στην πραγματικότητα
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Αντε παλι! Δε μιλαω τελειος για ολο το κοσμο, μιλαω για αυτοππου θεωρει ιδανικο ο καθε ανθρωπος. Κ ο καθενας θεωρει ιδανικο κατι διαφορετικο
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες