Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από D.Y.K »

Μάλλον εσύ μου κάνεις πλάκα ΝΙΚΗ...
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι φαντάζομαι πως θα ήτανε όχι μόνο με Ρούχα της Βικτόρια, αλλά και με όλη την χειμερινή και καλοκαιρινή κολεξιόν όλων των Μόδιστρων, όλων των εποχών!Εικόνα
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

Και τις απο αποκριες να ντυθει τζειν και εσυ ο ταρζανΕικόναΕικόνα
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

Τον κολλητο μου τον ξερω 15 χρονια περιπου ποτε δεν ξεφυγαμε απο την καταστασηΕικόνααρα υπαρχει για μενα φιλια αναμεσα σε γυναικα και ανδρα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από D.Y.K »

Που θα πάει; Κάποια στιγμή θα γνωριστείτε και εσείς! Εικόνα
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

D.Y.K έγραψε:Που θα πάει; Κάποια στιγμή θα γνωριστείτε και εσείς!Εικόνα

καλα ρε δυκ δεν εχεις φιλη;
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από tsiripobina »

ΝΟΜΙΖΩ το εχω ξαναπει μεσα στο θεμα. Πιστευω πως η φιλια μεταξυ γυναικας - αντρα προκυπτει επειδη στην ουσια ειναι αυτο που επιθυμουν αλλα φοβουνται μη το χασουν. Για τις γυναικες ενας φιλος ειναι αυτος που θελουν να πουν τα μυστικα τους, τα παραπονα τους, να γκρινιαξουν, να αφεθουν χωρις να τις νοιαζει η εμφανιση τους, να κανουν χαβαλε, να σχολιασουν γυναικες - αντρες "πονηρα" κτλ κτλ που συχνα με το συντροφο μας δε μπορουμε να τα κανουμε αυτα. Ο λογος που δε κανουμε σχεση με το "φιλο" μας ειναι γιατι περναμε τοοοσο καλα που μονο το σεξ λειπει αλλα δε το λογαριαζεις εφοσον εχεις εναν ανθρωπο να περνας πραγματικα καλα. Θεωρω πως ααααααααν υπαρχουν φιλιες μεταξυ αντιθετων φυλλων ειναι διοτι φοβουνται να ρισκαρουν μη χαλασει αυτο που εχουν, που στην ουσια ΝΑΙ θεωρω πως ειναι ερωτας. Αργα η γρηγορα ομως θα εκδηλωθει...

επισης να προσθεσω πως η Χρηστιδου με τον Onirama ηταν πρωτα κολλητοι φιλοι... Ειχαν αλλους δεσμους κατα καιρους αλλα τελικα ειναι μαζι και ερωτευμενοι...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tsiripobina την Τρί Ιουν 01, 2010 5:54 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από D.Y.K »

NIKH.21 έγραψε:
D.Y.K έγραψε:Που θα πάει; Κάποια στιγμή θα γνωριστείτε και εσείς!Εικόνα

καλα ρε δυκ δεν εχεις φιλη;


Πολλές!
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

tsiripobina έγραψε:ΝΟΜΙΖΩ το εχω ξαναπει μεσα στο θεμα. Πιστευω πως η φιλια μεταξυ γυναικας - αντρα προκυπτει επειδη στην ουσια ειναι αυτο που επιθυμουν αλλα φοβουνται μη το χασουν. Για τις γυναικες ενας φιλος ειναι αυτος που θελουν να πουν τα μυστικα τους, τα παραπονα τους, να γκρινιαξουν, να αφεθουν χωρις να τις νοιαζει η εμφανιση τους, να κανουν χαβαλε, να σχολιασουν γυναικες - αντρες "πονηρα" κτλ κτλ που συχνα με το συντροφο μας δε μπορουμε να τα κανουμε αυτα. Ο λογος που δε κανουμε σχεση με το "φιλο" μας ειναι γιατι περναμε τοοοσο καλα που μονο το σεξ λειπει αλλα δε το λογαριαζεις εφοσον εχεις εναν ανθρωπο να περνας πραγματικα καλα. Θεωρω πως ααααααααν υπαρχουν φιλιες μεταξυ αντιθετων φυλλων ειναι διοτι φοβουνται να ρισκαρουν μη χαλασει αυτο που εχουν, που στην ουσια ΝΑΙ θεωρω πως ειναι ερωτας. Αργα η γρηγορα ομως θα εκδηλωθει...

επισης να προσθεσω πως η Χρηστιδου με τον Onirama ηταν πρωτα κολλητοι φιλοι... Ειχαν αλλους δεσμους κατα καιρους αλλα τελικα ειναι μαζι και ερωτευμενοι...

οχι δα η τελευταια προταση δεν μου αρεσε καθολου. Αργα η γρηγορα θα εκδηλωθειΕικόναΕικόναΕικόνα
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

D.Y.K έγραψε:
NIKH.21 έγραψε:
D.Y.K έγραψε:Που θα πάει; Κάποια στιγμή θα γνωριστείτε και εσείς!Εικόνα

καλα ρε δυκ δεν εχεις φιλη;


Πολλές!

καλο και το χαρεμι εχει πλακαΕικόνα
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Εγω απλα λεω την γνωμη μου. Και ξαναλεω, για εσενα μπορεις να πεις οτι θες... Μιας και γνωριζεις. Αλλα τα συναισθηματα του φιλου σου ή αν περασε ποτε καποια τετοια σκεψη απο το μυαλο του δε μπορεις να ξερεις
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από D.Y.K »

Λοιπόν πέρα απο την πλάκα όμως τώρα πραγματικά ΝΙΚΗ21 δεν μπορείς να γνωρίζεις τι αισθάνεται και πως σκέφτεται ο φίλος σου... Μην ξεχνάς ότι εμείς σκεφτόμαστε και πράτουμε εντελώς διαφορετικά σε σχέση με εσάς... Δεν είμαι της άποψης ότι δεν μπορεί να υπάρξει φιλία μεταξύ τους αλλά σίγουρα είναι πολύ δύσκολο να επιτευχθεί η απόλυτη αρμονία... Επίπροσθέτως πιστεύω ότι πάντοτε υπάρχει μια δόση φλέρτ στο όλο θέμα!
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από Rafale »

tsiripobina έγραψε:ΝΟΜΙΖΩ το εχω ξαναπει μεσα στο θεμα. Πιστευω πως η φιλια μεταξυ γυναικας - αντρα προκυπτει επειδη στην ουσια ειναι αυτο που επιθυμουν αλλα φοβουνται μη το χασουν. Για τις γυναικες ενας φιλος ειναι αυτος που θελουν να πουν τα μυστικα τους, τα παραπονα τους, να γκρινιαξουν, να αφεθουν χωρις να τις νοιαζει η εμφανιση τους, να κανουν χαβαλε, να σχολιασουν γυναικες - αντρες "πονηρα" κτλ κτλ που συχνα με το συντροφο μας δε μπορουμε να τα κανουμε αυτα. Ο λογος που δε κανουμε σχεση με το "φιλο" μας ειναι γιατι περναμε τοοοσο καλα που μονο το σεξ λειπει αλλα δε το λογαριαζεις εφοσον εχεις εναν ανθρωπο να περνας πραγματικα καλα. Θεωρω πως ααααααααν υπαρχουν φιλιες μεταξυ αντιθετων φυλλων ειναι διοτι φοβουνται να ρισκαρουν μη χαλασει αυτο που εχουν, που στην ουσια ΝΑΙ θεωρω πως ειναι ερωτας. Αργα η γρηγορα ομως θα εκδηλωθει...

επισης να προσθεσω πως η Χρηστιδου με τον Onirama ηταν πρωτα κολλητοι φιλοι... Ειχαν αλλους δεσμους κατα καιρους αλλα τελικα ειναι μαζι και ερωτευμενοι...
συμφωνω με τα παραπανω. Υπαρχουν πολλες τετοιες περιπτωσεις που ξεκινουν απο φιλια και καταληγουν σε ερωτα. Προσωπικα πιστευω ομως οτι ποτε στην πραγματικοτητα δεν ηταν φιλοι. Υπηρχε υποβοσκουσα ερωτικη σχεση και οχι φιλια. Ξερεις υπαρχουν ανθρωποι που τα εχουν μπερδεμενα αυτα στο μυαλο τους. Φιλια και ερωτας

NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

Χαχαχαχαχαχαχαχα ω ρε φωτιες που μου αναψατε τωραΕικόνα
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Πηγαινε πιασε το φιλο σου και πες "Με γουσταρεις ε; Αφου δε σε γουσταρω εγω και καποιος απο τους δυο πρεπει να αισθανεται κατι παραπανω για τον αλλο αρα εισαι εσυ" Εικόνα
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας. Υπάρχει;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

tsiripobina έγραψε:Πηγαινε πιασε το φιλο σου και πες "Με γουσταρεις ε; Αφου δε σε γουσταρω εγω και καποιος απο τους δυο πρεπει να αισθανεται κατι παραπανω για τον αλλο αρα εισαι εσυ" Εικόνα

χαχαχαχαχαΕικόναμονο που ο φιλος μου δεν του αρεσουν οι γυναικες και τοσο. Κατλαβες τι θελω να πω; Αρα πιστευω στην φιλια ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες