ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από Anonymous »

kalimera tha ithela na mou pei kapoios ti gnomi exei gia ti stratonomia...ti leei i ekpaideusi...an einai duskola,an exei adeies...einai ontos polu austira ta pragmat opos legetai;
Anonymous

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από Anonymous »

poly aysthra alla meta einai xalara se sxesh me tous stratiwtes pezikou...
Anonymous

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από Anonymous »

HMOUN K EGW 282 STRATONOMOS.K MONO POU THA SOU PAROUN TO KINHTO 1 BDOMADA EINAI KATI.DIKAS EINAI O VOULGARIS SXHS PZ.KALA GAMHSIA...
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από yandr »

Θα προτιμούσα να εκφράζεσαι καλύτερα.

Τώρα ως πρςο το θέμα, έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο; Γιατί το να σου πάρουν το κινητό δεν είναι και ό, τι χειρότερο μπορεί να συμβεί στον στρατό.

alex

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από alex »

Τι περιλαμβάνει η εκπαίδευση της στρατονομίας;
αρτε

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από αρτε »

yandr έγραψε:Θα προτιμούσα να εκφράζεσαι καλύτερα.

Τώρα ως πρςο το θέμα, έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο; Γιατί το να σου πάρουν το κινητό δεν είναι και ό, τι χειρότερο μπορεί να συμβεί στον στρατό.



στην στρατονομια σε πηγαινουν πολυημερες ασκησεις;
Anonymous

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από Anonymous »

file opws anefera k proigoumenws,stin stratonomia ta zoria einai stin arxh to na sinithiseis tin skliri ekpaidevsh.meta tis prwtes dio-treis vdomades exeis mathei tin trela ekei mesa k eisai enta3ei!
i karditsa einai wraia polh k otan imoun egw ekpaidevomenos file to fai itan iperoxo!
isws to kalitero kommati tis ekpaidevshs itan oti toulaxiston trwgame kala k megales merides :)
exei piesh alla ola sinithizontai!
ase pou meta einai sa na exeis apolithei giati me stratonomo na 3es kaneis den ta vazei..
Anonymous

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ά και ξέχασα να πω ότι στο ΚΕΣΝ το να κάνεις το ηλεκτρόνια ήταν σύνηθες στην εκπαίδευση.και έβλεπες ένα τρελό ηλεκτρόνια να φέρνει γύρους με ελλειπτική τροχιά γύρο από τον λόχο που περπατούσε ή έτρεχε και άλλα πολλά τρελά ηλεκτρόνια να το κυνηγάν έχοντας επίγνωση της φυσικής και κινητικής τους κατάστασης

djnickd

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από djnickd »

file tora ime mesa sto kesn k tha s po pos an thes oli mera na ise trela provlepomenos na tros kampanes gia to tipota na varas prosoxi mexri k stis petres na s gamisoun to ithiko pigene...
Anonymous

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από Anonymous »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! Θα ηθελα να Μπω στο κεντρο εκπαιδευσης της Στρατονομιας στη Καρδιτσα Γιατι ειμαι απο εκει και θα ηθελα να μαθω αν θα μπορω να κοιμαμαι σπιτι μου και αν γινεται να τελειωσω εκει τη θητεια μου
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από yandr »

Το πρώτο φυσικά και όχι. Έλεος παιδιά, μήπως να σας βάζει για ύπνο η μαμά;

Μόνο αν πάρεις κάποια διανυκτέρευση μονάδας μπορείς να κοιμηθείς σπίτι σου.

Το δεύτερο μόνο με καραβύσμα.
Legion
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 938
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 3:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: XARAKIRI
Επικοινωνία:

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από Legion »

JOHN έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ! Θα ηθελα να Μπω στο κεντρο εκπαιδευσης της Στρατονομιας στη Καρδιτσα Γιατι ειμαι απο εκει και θα ηθελα να μαθω αν θα μπορω να κοιμαμαι σπιτι μου και αν γινεται να τελειωσω εκει τη θητεια μου


Τι λε ρεΕικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα μεγαλε μηπως να σας κανουμε και αερα... Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
Jrhellas
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 12, 2008 2:49 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από Jrhellas »

JOHN έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ! Θα ηθελα να Μπω στο κεντρο εκπαιδευσης της Στρατονομιας στη Καρδιτσα Γιατι ειμαι απο εκει και θα ηθελα να μαθω αν θα μπορω να κοιμαμαι σπιτι μου και αν γινεται να τελειωσω εκει τη θητεια μου
Εγινε μεγαλε! Εικόνα

Το κανονιζουμεΕικόνα .

Να πεις στην μανουλα να μην ξεχναει καθε βραδυ την πιπιλα!

Αααα και να μην ξεχασουμεΕικόνα καθε πρωι που θα φευγεις για την μοναδα να σου βαζει pampers γιατι εχω την αισθηση οτι στον στρατο δεν εχουν καλη ποιοτητα και απορροφητικοτηταΕικόνα

Jrhellas
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 12, 2008 2:49 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από Jrhellas »

Και θες να πας και στρατονομος τρομαρα σου! !Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Anonymous

ΚΕΣΝ - Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας (Καρδίτσα)

Δημοσίευση από Anonymous »

Μάγκες καλημέρα,

Παρουσιάζομαι 9/2 στο ΚΕΤΘ και έχω μια ερώτηση. Ο μπατζανάκης μου είναι αδελφικός φίλος του διοικητη στη στρατονομία στο ΓΕΣ (σ/ρχης Πούλος) και λόγο εργασίας μου έχουν πει ότι θα κανονίσουν να με πάρουν στρατονομία αφού τελιώσω την βασική εκπαίδευση για να μπορώ να συνεχίσω να εργάζομαι. Προσωπικά δεν εμπιστεύομαι τους στρατιωτικούς και τα βίσματα, γιατί έχω ακούσει πολλά και διάφορα. Αλλά θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κανείς τι παίζει με την στρατονομία και τι πρέπει να γίνει για να με πάρουν αφού τελιώσω την βασική εκπαίδευση στο ΚΕΤΘ. Ο μπατζανάκης μου λέει κάτσε να παρουσιαστείς και βλέπουμε αλλά το γεγονός ότι δεν θέλει να μου πει ακριβώς τι παίζει με έχει ανησυχήσει.

Ευχαριστώ!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες