Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2010 10:38 pm
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ »

Κοιταξε να δεις. Απλο ειναι μαθαινεις απο τα λαθη σου, η μαγκια σε ολους μας περισευει αν γινει το κακο, θα τις κανω θα τις δειξω κ. Τ. Λ. Μπορει να την η τον σκοτωσεις η απλως δεν κανεις τιποτα. ΠΡΟΣΕΞΕ οχι απαθεια αλλα ουτε εκδικηση. Πληγωνεσαι αλλα την η τον αγαπας. Λες ρε μηπως εφταιξα καπου και εγω; Κανεις την αυτοκριτικη σου. Θελει τεραστια ψυχραιμια και λογικη! Οι δικηγοροι λενε αν το εχεις ακουσει, σε ενα διαζυγιο φταινε και οι δυο. Σημερα το πο ευκολο πραγμα ειναι να χωρισεις.Που ειναι και της μοδος!Εικόνα

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από Rafale »

Αυτοκριτικη. Χμμμμ ωραια λεξη. Ξερεις ποσοι εχουν τα κοτσια να την κανουν ; Ελαχιστοι. Γιατι μεσα απο κει θα δουν και θα βρουν αληθειες που Θα πονεσουν. Καλα το τι Λενε οι δικηγοροι δεν ειναι παντα και το ισχυον. Υπαρχουν και κατι γυναικες που δεν ειχαν δωσει ποτε δικαιωμα αλλα ο αλλος το ειχε στο αιμα του το τσιλιμπουρδισμα. Η και το αντιθετο για τη γυναικα. Ειναι να τοχεις και στο αιμα σου
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από Rafale »

Οταν επερχεται ο χωρισμος και εχεις φαει και ξενερωμα απο ολο αυτο τι να εκδικηθεις; Θα ηταν το λιγοτερο αστειο. Απλα δε θελεις να εχεις επαφες και προχωρας
hetfield
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Δεκ 08, 2008 6:25 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από hetfield »

Η γυναικα πρεπει να καθεται στα αυγα της και να τηγανιζει και καμια πατατα οχι ολο ξαπλα και Φαιη Σκορδα. Και να αφισει τους χωρισμους, εκτος ομως αν ο Αντρας τη διωξει.
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

hetfield έγραψε:Η γυναικα πρεπει να καθεται στα αυγα της και να τηγανιζει και καμια πατατα οχι ολο ξαπλα και Φαιη Σκορδα. Και να αφισει τους χωρισμους, εκτος ομως αν ο Αντρας τη διωξει.


χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχααχχαχα

Εικόνα
hetfield
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Δεκ 08, 2008 6:25 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από hetfield »

NIKH.21 έγραψε:
hetfield έγραψε:Η γυναικα πρεπει να καθεται στα αυγα της και να τηγανιζει και καμια πατατα οχι ολο ξαπλα και Φαιη Σκορδα. Και να αφισει τους χωρισμους, εκτος ομως αν ο Αντρας τη διωξει.


χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχααχχαχα

Εικόνα
Εαν συμφωνεις θα προκοψεις στη ζωη σου. Εσυ θα ασχολεισε με οικιακες δουλεις (παιδια, μαγειρεμα, καθαρισμα κτλ.) και ο συζυγος θα δουλευει και θα φερνει λευτα στο σπιτι.
Αυτο ειναι το σωστο η γυναικα πρεπει να εχει παντα ολες τις ανεσεις και να μην δουλευει.
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

Εχω τη δουλεια μου, εχω το αμαξακι μου. Εχω τους φιλους μου. Οπως πολλα κοριτσια βεβαια. Και εσυ μου λες να παντρευτω΄; Δεκτο. Αλλα να ειμαι ολοι μερα σπιτι με τα παιδια. Δεκτο. Ο ανδρας τι θα κανει αυτη την απορια λυσε μου. Γιατι δουλευουν ενα 8ωρο και τι΄; Ειναι κουρασμενοσ; Δηλ. Η γυναικα δεν κουραζεται;
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

Συνηθως ομως οι γυναικες εκδικουνται.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από tsiripobina »

hetfield έγραψε:Η γυναικα πρεπει να καθεται στα αυγα της και να τηγανιζει και καμια πατατα οχι ολο ξαπλα και Φαιη Σκορδα. Και να αφισει τους χωρισμους, εκτος ομως αν ο Αντρας τη διωξει.


Δε καταλαβαινω που κολλαει αυτο με το θεμα αλλα δε συμφωνω. Ναι μια γυναικα πρεπει ιδιως οταν κανει παιδια να ασχοληθει κυριως με το σπιτι και την οικογενεια αλλα ως εκει. Οσο για το χωρισμο, γιατι αν δε τη διωξει ο αντρας και αυτη κακοπερναει (και δεν εννοω να ζηταει λουσα κτλ) πρεπει να κατσει να περιμενει ποτε θα τη διωξει ο "αφεντης"; Ε οχι!
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

tsiripobina έγραψε:
hetfield έγραψε:Η γυναικα πρεπει να καθεται στα αυγα της και να τηγανιζει και καμια πατατα οχι ολο ξαπλα και Φαιη Σκορδα. Και να αφισει τους χωρισμους, εκτος ομως αν ο Αντρας τη διωξει.


Δε καταλαβαινω που κολλαει αυτο με το θεμα αλλα δε συμφωνω. Ναι μια γυναικα πρεπει ιδιως οταν κανει παιδια να ασχοληθει κυριως με το σπιτι και την οικογενεια αλλα ως εκει. Οσο για το χωρισμο, γιατι αν δε τη διωξει ο αντρας και αυτη κακοπερναει (και δεν εννοω να ζηταει λουσα κτλ) πρεπει να κατσει να περιμενει ποτε θα τη διωξει ο "αφεντης"; Ε οχι!


Εικόνα
Εικόνα

Εικόνα
hetfield
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Δεκ 08, 2008 6:25 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από hetfield »

NIKH.21 έγραψε:
tsiripobina έγραψε:
hetfield έγραψε:Η γυναικα πρεπει να καθεται στα αυγα της και να τηγανιζει και καμια πατατα οχι ολο ξαπλα και Φαιη Σκορδα. Και να αφισει τους χωρισμους, εκτος ομως αν ο Αντρας τη διωξει.


Δε καταλαβαινω που κολλαει αυτο με το θεμα αλλα δε συμφωνω. Ναι μια γυναικα πρεπει ιδιως οταν κανει παιδια να ασχοληθει κυριως με το σπιτι και την οικογενεια αλλα ως εκει. Οσο για το χωρισμο, γιατι αν δε τη διωξει ο αντρας και αυτη κακοπερναει (και δεν εννοω να ζηταει λουσα κτλ) πρεπει να κατσει να περιμενει ποτε θα τη διωξει ο "αφεντης"; Ε οχι!


Εικόνα
Εικόνα

Εικόνα
Απο σεβασμο για αυτα που της προσφερει ο αντρας πρεπει να ειναι υπακουη, αν ομως δεν σεβεται ο αντρας δεν πρεπει να τη διωξει. Μονο αν τονε κερατωσει τοτε εξω απο το σπιτι.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Γι'αυτο υπαρχει η ισοτητα πλεον. Για να ξεκουραζει η γυναικα τον αντρα και να μη δουλευει σαν το σκυλι αλλα και για να μην ειναι αναγκασμενη να κανει οτι θελει Αντρας. Και στο κατω κατω αν ο αντρας χωρισει τη γυναικα για χψ λογους, χωρις η γυναικα να εχει μια δουλεια, μια οικονομικη ανεση τι γινεται; Κοιμαται στα παγκακια;
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από NIKH.21 »

tsiripobina έγραψε:Γι'αυτο υπαρχει η ισοτητα πλεον. Για να ξεκουραζει η γυναικα τον αντρα και να μη δουλευει σαν το σκυλι αλλα και για να μην ειναι αναγκασμενη να κανει οτι θελει Αντρας. Και στο κατω κατω αν ο αντρας χωρισει τη γυναικα για χψ λογους, χωρις η γυναικα να εχει μια δουλεια, μια οικονομικη ανεση τι γινεται; Κοιμαται στα παγκακια;


σωστηηηηηηηηηηηηη
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Εκδίκηση. Γυναικεία η Ανδρική υπόθεση;

Δημοσίευση από Rafale »

το θεμα μας ειναι η εκδικηση. Ας μην ξεφευγουμε

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες