Airsoft (fields, όπλα, ιματισμός κλπ.)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ORGANWSH EISBOLEAS
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Δεκ 15, 2010 2:46 pm
Τοποθεσία: 1
Επικοινωνία:

Airsoft (fields, όπλα, ιματισμός κλπ.)

Δημοσίευση από ORGANWSH EISBOLEAS »

Καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση ασχολουμαι με τα αιρ σοφτ γαν εδω και καιρο εχς μια απορια ομως υπαρχουναι κατι ειδικα εφε που μοιαζουν σαν αλληθινες σφαιρες. Η ερωτηση μου ειναι οτι τα αυτες οι σφαιρες (ειδικα εφε) κανοθν για ολα τα αιρ σοφτ γανΕικόνα
kostas

Airsoft (fields, όπλα, ιματισμός κλπ.)

Δημοσίευση από kostas »

Γεια σας ανακαλυψα τωρα τελευταια το airsoft και ειμαι ιδιετερα χαρουμενος που μπορω επιτελους να λαμβανω μερος σε παιχνιδια... Αυτο ομως που τηελω να ρωτησω ειναι αν επιτρεπεται η εισαγωγη οπλων airsoft. Βρηκα ενα σιτε απο ιαπωνια που κανει αποστολη στην ελλαδα και εχει το sniper Που με ενδιαφερει σε ιδιετερα χαμηλη τιμη. Για την ακριβεια το οπλο μαζι με διποδα διοπτρα μπιλιες αεριο ερχεται μαζι με τα μεταφορικα στην μιση τιμη απ'οτι βρισκς εδς μονο το οπλο, και αναρωτιεμαι αν θα εχω κανενα προβλημα με το τελωνειο η αν χρειαζομαι καποια ειδικη αδεια... Παρακαλω οποις ξερει ας βοηθισει...
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Airsoft (fields, όπλα, ιματισμός κλπ.)

Δημοσίευση από Nassos »

Αγορά airsoft εκτός Ε. Ε

Καλύτερα ρώτησε εκεί μιας και πολλά μέλη αγοράζουν πολύ συχνά όπλα airsoft από Ασιατικές χώρες.
kostas

Airsoft (fields, όπλα, ιματισμός κλπ.)

Δημοσίευση από kostas »

Σε ευχαριςτω παρα πολυ ναςςο για την βοηθεια ςου... α; ν και εχω απολυθει εδω και 6 χρονια πεφτω να τςιμπιςω για παρτυ ςου...respect!
ΚΡΗΤΙΚΟΣ

Airsoft (fields, όπλα, ιματισμός κλπ.)

Δημοσίευση από ΚΡΗΤΙΚΟΣ »

Ρε παιδια να σας ρωτησω κατι η clasic army σαν ετερια λεει ΤΠτ

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Airsoft (fields, όπλα, ιματισμός κλπ.)

Δημοσίευση από Nassos »

Οι παίκτες που ασχολούνται με το airsoft τη κατατάσσουν στις κορυφαίες του χώρου, αν και απ'ότι είδα έχει τσιμπημένες τιμές.
ΓΙΑΓΚΟΣ Ι. ΠΤΕΡΑΡΧΟ

Airsoft (fields, όπλα, ιματισμός κλπ.)

Δημοσίευση από ΓΙΑΓΚΟΣ Ι. ΠΤΕΡΑΡΧΟ »

Πηρα barret και m14 ειναι καλα και τι εξωπλισμο απο 1000εβρο μεχρι 4000 χωρις τσιγκουνιεσ
Γιώργος

Airsoft (fields, όπλα, ιματισμός κλπ.)

Δημοσίευση από Γιώργος »

Για σας παιδια ειμαι 16 χρονων και θελω να αγορασω ενα οπλο airsoft για κυριο λογο αν μπει κανεις στο σπιτι μου να του την αναψω αλλα να μην τον αφισω νεκρο αλλα να του δοσω να καταλαβει γιατι οι εποχες αγριεψανΕικόναΕικόναΕικόνα και θελω να κοιμαμαι ηρεμος το βραδυ...
αν και προτιμω απο μοντελο το G36
τι εχετε να μου πρωτινετε?
nivox bourliotis

Airsoft (fields, όπλα, ιματισμός κλπ.)

Δημοσίευση από nivox bourliotis »

ta airsoft ιν για 18 ετων κ ανω κανονικα αμμα θελεις ενα οπλο για κλεφτες υπαρχουν σπρει τα airsoft ειναι μονο για παιχνιδια με διαφορα σεναρια κ οχι για αλλο πραγμα εσυ αμμα θελεις ομως καποιο οπλο μπορεις να παρεις καποιο πιστολι απο τον τραζερα στην αλεξανδρουπολη γραψε τραζερας κ μπες εχει πιστολι μ9 αλλα μπορει να τραβματισει ι να δοσι ενα μαθημα σε καποιον σε ωρα αναγκεις παντα εγς ειμαι 14 ετων φενεται κ απο τα ορθωγραφικα κ εχω airsoft παιζω με τα παιδια τις ηλικιας μου ι με τιν σιγκαταθεση του πατερα μου σε ενα σηλλογο αυτα ειχα να σου πω αν θες ακους εμενα κ τους αλλους δικια σου η επιλογη

nivox bourliotis με λένε στο facebook, αμα θέλεις κάνε με add

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες