Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Deathdiver
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 6:22 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Deathdiver »

konstantina έγραψε:Μα πως; Τι κανεις καθε μερα. Πες με και εμενα.Εικόνα


Προσπαθησε να κανεις οσες περισσοτερες μπορεις σε καθημερινη βαση και πολλα μα πολλα σετακια...

Θα δεις οτι μερα με την μερα θα μπορεις 1 παραπανω και παλι 1 παραπανω και παει λεγοντας... Εικόνα

Εγω τωρα κανω 12 και προσπαθω για 13η

Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hyper »

Μαθετε να κανετε σωστες ελξεις μονο για να μην βρεθειτε προ εκπληξεως οταν μπειτε ειδικες δυναμεις, ανοιχτη λαβη οι παλαμες να κοιτανε εξω και οχι προς εμας το πιγουνι να περναει το σιδερο στο ανεβασμα και στο κατεβασμα τα χερια να τεντωνουν τερμα κατω κ μετα ξανα πανω. Διοτι ελξη με ελξη εχει διαφορα οποτε μαθετε σωστα απο τωρα
konstantina
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 8:44 pm
Τοποθεσία: politis
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από konstantina »

Ξερεις τι κανω καθε μερα. πεθαινα στην αρχη τωρα το συνηθιζω, εχω 2 χρονια μπροστα μ για να στρωθω. Τρεχω καθε μερα 4χλμ. Μετα 70 κοιλιακους 5 κιλα βαρακια 70 ανεβοκατεβασματα.15 καμψεις (ΜΗΝ γελας εχει ενα μηνα που ξεκινησα) εχω παντως πολλη αντοχη. γιατι κ με το ποδηλατο και με τα ποδια τν ημερα κανω καμια 30 χλμ Εικόνα. Και κολυμβηση. Ελξεις να κανω δν μπορω. Αλλα αν λες οτι με υπομονη... Και προσπαθεια.9α τα καταφερω ελπιζω [;) ]
konstantina
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 8:44 pm
Τοποθεσία: politis
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από konstantina »

Αυτες κανω. Αλλα μονο 3 Εικόνα Εικόνα
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hyper »

konstantina έγραψε:Αυτες κανω. Αλλα μονο 3 Εικόνα Εικόνα
Εισαι γυναικα κ σε καλο δρομο, μην περιμενεις να φτασεις ποτε επιδοσεις ανδρα σε δυναμη ειναι εκ φυσεως αδυνατο κοιτα την προσωπικη σου προοδο χωρις συγκρισεις με ανδρες.. Σε αντοχη θα περνας πολλους αν συνεχισεις
konstantina
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 8:44 pm
Τοποθεσία: politis
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από konstantina »

Αν ειναι δυνατον. Ειναι εναντια στην φυση να παρω ως μετρο συγκρισης εναν αντρα. Ειπαμε οχι κ ετσι.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Deathdiver
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 6:22 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Deathdiver »

konstantina έγραψε:Ξερεις τι κανω καθε μερα. Πεθαινα στην αρχη τωρα το συνηθιζω, εχω 2 χρονια μπροστα μ για να στρωθω. Τρεχω καθε μερα 4χλμ. Μετα 70 κοιλιακους 5 κιλα βαρακια 70 ανεβοκατεβασματα.15 καμψεις (ΜΗΝ γελας εχει ενα μηνα που ξεκινησα) εχω παντως πολλη αντοχη. Γιατι κ με το ποδηλατο και με τα ποδια τν ημερα κανω καμια 30 χλμ Εικόνα. Και κολυμβηση. Ελξεις να κανω δν μπορω. Αλλα αν λες οτι με υπομονη... Και προσπαθεια.9α τα καταφερω ελπιζω [;) ]


Κοιταξε να δεις ολα θελουν δουλεια και υπομονη... Με τα βαρακια υπαρχουν διαφορες ασκησεις για να κανεις αλλα επικεντρωσου σε κοιλιακους καμψεις ελξεις τρεξιμο και τετοια. Επισης μην κανεις το λαθος που κανουν τα κοριτσια στην ηλικια σου που λενε οχι δεν θα φαω αυτο γιατι θα παρω 10 θερμιδες παραπανω. Η εντονη σωματικη ασκηση χρειαζεται φαγητο. Εγω καμψεις κανω 40-45 αλλα εχω κατι σημαθητες που δεν μπορουν να κανουν ουτε 10 οποτε μην ανησυχεις δεν προκειται να γελασωΕικόναΕικόνα Πιο πισω εχουμε μια συζητηση με τον 297ΙΜΑΚ δες λιγο τι εχω γραψει εκει και οτι αποριες εχεις πες μου...

Άβαταρ μέλους
Deathdiver
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 6:22 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Deathdiver »

Hyper έγραψε:Μαθετε να κανετε σωστες ελξεις μονο για να μην βρεθειτε προ εκπληξεως οταν μπειτε ειδικες δυναμεις, ανοιχτη λαβη οι παλαμες να κοιτανε εξω και οχι προς εμας το πιγουνι να περναει το σιδερο στο ανεβασμα και στο κατεβασμα τα χερια να τεντωνουν τερμα κατω κ μετα ξανα πανω. Διοτι ελξη με ελξη εχει διαφορα οποτε μαθετε σωστα απο τωρα


Με τις ελξεις που οι παλαμες κοιτανε προς τα μεσα γυμναζεις δικεφαλο δηλαδη τα μπρατσα και λιγοτερο πλατη ενω με αυτες που λες εσυ περισσοτερο πλατη... Με τις παλαμες προς τα μεσα κανω 12 και ετσι πως λες εσυ κανω 10...

konstantina
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 8:44 pm
Τοποθεσία: politis
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από konstantina »

Χμ deathdiver ενδιαφερουσα η συζητηση. Μια χαρα τρωω δοηα το θεω, και οντως μην το παραχεσουμε στην γυμναστικη. Αλλιως θα παμε ΕΔ και θα βαριομαστε Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Deathdiver
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 6:22 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Deathdiver »

konstantina έγραψε:Χμ deathdiver ενδιαφερουσα η συζητηση. Μια χαρα τρωω δοηα το θεω, και οντως μην το παραχεσουμε στην γυμναστικη. Αλλιως θα παμε ΕΔ και θα βαριομαστε Εικόνα Εικόνα


Να παμε ΕΔ και να βαρεθουμε δεν παιζει... Εικόνα

konstantina
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 8:44 pm
Τοποθεσία: politis
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από konstantina »

Που λεει ο λογος ντε. Εγω το καλοκαιρι εκανα 12 χλμ πορεια με 25 κιλα πανω μου και ακουω φανταρακια να κλαινε πινοντας καφε στο ΚΨΜ, μην χεσω... Την κανω. Τα λεμε.
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hyper »

Προσεξτε το καψιμο των μυων Και την υπερκοπωση, πολλοι αθλητες απτην βιασυνη τους να φτασουν στα επιθυμιτα αποτελεσματα με την υπερπροπονηση οδηγουντε Σε αντιθετα αποτελεσματα με αποτελεσμα να χανουν χρονο για να αναρρωνουν να ξεκουραζοντε για Να επανελθουν ...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Hyper την Παρ Αύγ 27, 2010 9:11 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Deathdiver
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 6:22 pm
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Deathdiver »

Hyper έγραψε:Προσεξτε το καψιμο των μυων Και την υπερκοπωση, πολλοι αθλητες απτην βιασυνη τους να φτασουν στα επιθυμιτα αποτελεσματα με την υπερπροπονηση οδηγουντε Σε αντιθετα αποτελεσματα με αποτελεσμα να χανουν χρονο για να αναρρωνουν να ξεκουραζοντε για Να επανελθουν...


Κοιτα ολα με το μετρο... Οταν ξεκουραζομαστε ξεκουραζομαστε και οταν γυμναζομαστε γυμναζομαστε...

310LELE

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 310LELE »

Να εχεις γερα νευρα τιποτα αλλο...
Άβαταρ μέλους
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Αύγ 17, 2010 2:15 am
Επικοινωνία:

Προετοιμασία για Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ »

Μην αγχωνεσται

ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΩΦΩΝ
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης