Το τέλος του κόσμου το 2012;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Μαγδαλένα
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 10:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Μαγδαλένα »

Σε ευχαριστουμε !
Anonymous

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Anonymous »

Απο ολους τους πιθανοτερους αντιχριστους[παρα πολλοι] ο μαιτρεγιας πρεπει να ειναι ο ποιο γραφικος. Οι αντιχριστοι των προφητειων ειναι παρα πολλοι και καθε εποχη ειχε τους δικους της.

Αληθεια πιστευει καποιος στην αρπαγη που λεει η αποκ.

Jimmy
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 319
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 24, 2009 7:24 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Jimmy »

Μαγδαλένα έγραψε:Αυτν το μαγο τον Chris angel αν δεν κανω λαθος, τον εχετε δει; Τι ρολο βαραει αυτος;
Αν δεν τον εχετε δει μπειτε youtube και δειτε βιντεακια του. Αυτος ο ανθρωπος κανει πραγματα που εχει κανει και ο Χριστος. Εχει περπατησει πανω σε νερο και εχει μετατρεψει το νερο σε κρασι. Δεν λεω βεβαια οτι ειναι ο Χριστος, ουτε και ο αντιχριστος. Επισης δεν πιστευω οτι ολα αυτα τα βιντεο ειναι μονταρισμενα.

Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Επίσης μπορείς να σκεφτείς ότι αν εν έτει 2009 υπάρχει κόσμος που πιστεύει ότι αυτά που κάνει είναι αληθινά, τότε αυτό είναι ένα πολύ καλό παράδειγμα για να αναλογιστούμε κάποια πράγματα.
Jimmy
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 319
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 24, 2009 7:24 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Jimmy »

Αυτο ηταν ειρωνια;
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από illy »

Νάσο πολύ καλό υλικόΕικόνα Ωραία πηγή!!!

Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Καθόλου ειρωνία. Μια δική μου διαπίστωση εξέφρασα. Γιατί θα έπρεπε να εκληφθεί ως ειρωνία;
Jimmy
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 319
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 24, 2009 7:24 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Jimmy »

Markos_Hdi έγραψε:Καθόλου ειρωνία. Μια δική μου διαπίστωση εξέφρασα. Γιατί θα έπρεπε να εκληφθεί ως ειρωνία;
Οκ φιλε μου σορρυ μαλλον καταλαβα εγω λαθος...

Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Nάσο το 2ο βαρέθηκα να το διαβάσω, αλλά το πρώτο τι να πω. Τα εκλαμβάνεις ως σοβαρά αυτά ειλικρινά; Είναι εντελώς μα εντελώς γενικόλογα εκτός από κανα 2 που λες ότι είναι έτσι.

Όπως και στις 3άδες και στις 4άδες που δίνουνε οι διάφορες σελίδες για στοιχήματα δηλαδή.

Μαγδαλένα
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 10:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Μαγδαλένα »

Γιατι δηλαδη ρε μαρκο να μην ειναι αληθινα αυτα π κανει; Πρεπει να στν φερουμε σπιτι ς για να το πιστεψεις;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Nassos »

Markos_Hdi έγραψε:Nάσο το 2ο βαρέθηκα να το διαβάσω, αλλά το πρώτο τι να πω. Τα εκλαμβάνεις ως σοβαρά αυτά ειλικρινά; Είναι εντελώς μα εντελώς γενικόλογα εκτός από κανα 2 που λες ότι είναι έτσι.

Όπως και στις 3άδες και στις 4άδες που δίνουνε οι διάφορες σελίδες για στοιχήματα δηλαδή.



Κάποια ναι τα εκλαμβάνω σοβαρα. Και δεν είμαι θρήσκος, ούτε καν σταυρό δεν φοράω

Άλλωστε η Άψινθος επαληθεύτηκε το 1986 με την έκρηξη στο Τσερνομπίλ (που στα Ουκρανικά σημαίνει Άψινθος! ). Εικόνα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από illy »

Nassos έγραψε:
Κάποια ναι τα εκλαμβάνω σοβαρα. Και δεν είμαι θρήσκος, ούτε καν σταυρό δεν φοράω

Άλλωστε η Άψινθος επαληθεύτηκε το 1986 με την έκρηξη στο Τσερνομπίλ (που στα Ουκρανικά σημαίνει Άψινθος! ). Εικόνα
Δεν το ηξερα οτι σημαινει αυτο Νασο!!! Παντως πολυ καλες οι πηγες, θα τις διαβασω επισταμενως
Anonymous

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Anonymous »

Ο κοπερφιλντ κανει μεγαλυτερα θαυματα ειναι πανω απο τον χριστο; υπαρχει και οσαιμον μαγος που αιωρουταν σαν γιογκι και Η γνωστη κοντρα με τον πετρο.

Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Μαγδαλένα έγραψε:Γιατι δηλαδη ρε μαρκο να μην ειναι αληθινα αυτα π κανει; Πρεπει να στν φερουμε σπιτι ς για να το πιστεψεις;
Mα δεν είπα εγώ ότι είναι αληθινά. Το αντίθετο ακριβώς πιστεύω. Αυτό που είπα και μάλλον δεν το διάβασες αρκετά, είναι ότι από την στιγμή που το 2009 υπάρχουνε άνθρωποι που πιστεύουνε ακόμα ότι αυτά μπορεί να είναι αληθινά, τότε μπορούμε αυτόματα να μπούμε σε κάποια σειρά σκέψεων.

Μαγδαλένα
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 10:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Μαγδαλένα »

Μα δεν ς λεω οτι λες οτι ειναι αληθινα, ς λεω οτι λες οτι δεν ειναι... Κ σε Ρωταω εγω, γιατι να μην ειναι;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης