Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Gluttonous

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Gluttonous »

Όπως και να έχει θα πάρει σίγουρα μια 500αρα μέχρι το τέλος του χρόνου. Το λένε πολλά άτομα μέσα από το υπουργείο προστασίας του Πολίτη
Markus

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Markus »

Δεν έχει γραφτεί κάτι από κανένα σαιτ, δεν υπάρχει στον προϋπολογισμό. Και εγώ ακούσει από τρίτους να λένε για ΕΦ, θα ήθελα, αν ανέβαινε το όριο ηλικίας ιδανικά, αλλά δεν νομίζω για φέτος τουλάχιστον.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα, να ρωτήσω αν γνωρίζετε για της ειδικές κατηγορίες και για το πού θα διοριστούν.; Και αν με τα βασικά πτυχίο αγγλικά β2 έχεις ελπίδες να σε καλέσουν...
Attorney

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Attorney »

Παιδιά ένα εχώ να σας πω οσοι είστε :D κάτω από 1,70 μην το δοκιμάσετε καθόλου μεγάλο κόμπλεξ από ότι μου είπαν από το ΑΣΕΠ δηλαδή 1,69 κόβεσαι :D :D :D
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έχουν όλοι ελπίδες όσοι είναι καλά προπονημένοι και έχουν ένα καλό απολυτήριο από 16,5 και πάνω έτσι ώστε να υπάρχει μια καλή σειρά στην κατάσταση αρχικά. Το τσιπάκι θα πεταξει έξω παρά πολλούς
NikosChania5
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 16, 2024 10:27 pm
Τοποθεσία: Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από NikosChania5 »

Καλησπέρα σας. Προσπαθώ να κάνω την αίτηση μέσω Α. Σ. Ε. Π. Στο νούμερο 7. Ποια θέση από τις 120 διαλέγω; Οι περισσότερες είναι ίδιες. Επίσης ποιο παράβολο πρέπει να πληρώσω; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1019
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από niasimas »

NikosChania5 έγραψε: Σάβ Μαρ 16, 2024 10:39 pm Καλησπέρα σας. Προσπαθώ να κάνω την αίτηση μέσω Α. Σ. Ε. Π. Στο νούμερο 7. Ποια θέση από τις 120 διαλέγω; Οι περισσότερες είναι ίδιες. Επίσης ποιο παράβολο πρέπει να πληρώσω; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Και τις 120 μπορείς να δηλώσεις, με σειρά προτίμησης, όποια θέλεις. Ανάλογα αν έχεις εμπειρία ή οχι, βλέπεις και πόσες θέσεις έχει και διαλέγεις. Για το παράβολο, θα μπεις στην υπηρεσία e-paravolo, θα πατήσεις για φορέα, ΑΣΕΠ, κατηγορία, υποβολή αίτησης συμμετοχής, τύπος παραβόλου: Συμμετοχή σε διαδικασίες διορισμου-πρόσληψης, με σειρά προτεραιότητας/γραπτό διαγωνισμό/ΕΕΠ και τιμή 3 ευρώ.
NikosChania5
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 16, 2024 10:27 pm
Τοποθεσία: Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από NikosChania5 »

Ευχαριστώ για την απάντηση.
Πώς ξέρω ποιες από τις θέσεις είναι για την περιοχή που θέλω; Χανιά.
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1019
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από niasimas »

NikosChania5 έγραψε: Κυρ Μαρ 17, 2024 12:20 am Ευχαριστώ για την απάντηση.
Πώς ξέρω ποιες από τις θέσεις είναι για την περιοχή που θέλω; Χανιά.
Γράφει στην προκήρυξη, στις στήλες, εκεί που λέει φορέας/υπηρεσία, λέει και τους δήμους. Στους ΔΕ, για πχ, έχει 35 θέσεις για Χανιά,18 με εμπειρία,17 χωρίς. Για ΤΕ και ΠΕ, από μία θέση, με εμπειρία.
Attorney

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Attorney »

Παιδιά μην αγχώνεστε για τα αθλήματα σας το λέω είναι τις πλάκας ένα μέτρια γυμνασμένος τα βγάζει άντρα αυτά
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημέρα σας. Την βεβαίωση για το ύψος πότε πρέπει να την βγάλουμε?
kreator999

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από kreator999 »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Μαρ 17, 2024 12:30 pm Καλημέρα σας. Την βεβαίωση για το ύψος πότε πρέπει να την βγάλουμε;
Πάνε εσύ βγαλτην τώρα να την έχεις και αν δεν χρειαστεί κράτα την για καμιά άλλη προκήρυξη
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά για τους κωδικούς θέσεων εννοείται έχει όριο όχι για τις θέσεις μετρημένες σαν θέσεις σωστα ; Χαζομάρα αλλά κοιτάμε κ το παραμικρό εδώ
Attorney

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Attorney »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Μαρ 17, 2024 12:30 pm Καλημέρα σας. Την βεβαίωση για το ύψος πότε πρέπει να την βγάλουμε;
Την βγάζεις από των ορθοπαιδικό και την ανεβάζεις στο μητρώο να φαίνεται και η λέξεις να είναι όπως ακριβώς λέει η προκήρυξη
unknown23
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2023 9:02 pm
Τοποθεσία: ΤΡΙΚΑΛΑ
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από unknown23 »

Παιδια καλησπερα. Οσοι σας λενε οτι τα αθληματα ειναι της πλακας μη γελιεστε. Κι ουτε οι "μετρια" γυμνασμενοι τα βγαζουν τοσο ανετα οσο ακουγεται. Θελει αρκετα καλη προετοιμασια τουλαχιστον ενα διμηνο πριν. Αναλογα δλς και τη φυσικη κατασταση. Ενα διμηνο εννοω για καποιον που γενικα "κρατιεται" καπως καλα. Οσοι δεν εχουν καποια επαφη τα τελευταια χρονια ή γενικοτερα δεν εχουν αθληθει ποτε σοβαρα θα ειναι μανικι. Εχω δει παιδια και 17 και 18 χρονων πολυ γυμνασμενα να μη βγαζουν το 1000αρι ή το μηκος. Οποτε μην κοροιδευετε τον κοσμο. Ειναι δυσκολα.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες