Συναντήσεις - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Πέτρος

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από Πέτρος »

15/11 κ δω. Κανονιστε να κανουμε ενα τσιγαρο
st

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από st »

Καλησπέρα,
15/11 και 'γω.
Φαντάζομαι τα ακτοπλοϊκά τα καλύπτει ο στρατός, έτσι;
Στέφανος

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από Στέφανος »

Καλησπέρα, εγώ παρουσιάζομαι στις 13/11. Ξέρουμε τι γίνεται με τα κινητά και τα sleeping bag;
Sprcrash

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από Sprcrash »

12/11 καμια ιδεα για τα δρομολογια των πλοιων ακομα δεν υπαρχει τιποτα
mike

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από mike »

Οντως φιλε τα δρομολογια για τα καραβια δεν εχουν βγει πουθενα. Κ εγω εβγαλα για αεροπλανο 12/11 το πρωι απο αθηνα. Κ το αεροδρομιο ευτυχως ειναι πολυ κοντα στο στρατοπεδο που παρουσιαζομαστε
konstantinos13
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Οκτ 29, 2018 10:25 pm
Τοποθεσία: Πολίτης
Επικοινωνία:

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από konstantinos13 »

Καλησπέρα,

12/11 παρουσιάζομαι εγώ.

KP

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από KP »

Καλημέρα σε όλους,

Είναι κανένας ΣΤ ΕΣΣΟ 2018 για το συγκεκριμένο στρατόπεδο;
Επιπλέον γνωρίζει κάποιος που να έχει υπηρετήσει πρόσφατα να μας πει πληροφορίες;

Ευχαριστώ
konstantinos13
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Οκτ 29, 2018 10:25 pm
Τοποθεσία: Πολίτης
Επικοινωνία:

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από konstantinos13 »

Έψαξα κάποια δρομολόγια με πλοίο αλλά δυστυχώς δεν βολεύουν οι ώρες. Οπότε αεροπλάνο αναγκαστικά...
Άβαταρ μέλους
S0T0S
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 02, 2018 5:30 pm
Επικοινωνία:

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από S0T0S »

Καλησπέρα σας,

παρουσιάζομαι κ εγώ στην Σάμο 14/11.

από τι είδα με πλοίο δεν βολεύει γιατί φτάνει στις 3 τα μεσάνυχτα (Σάμος Βαθύ μάλλον) κ μετά δεν θα έχω που να πάω. Οπότε μάλλον με αεροπλανάκι. Επίσης ρώτησα στο Α. Τ της πόλης μου για την κατάσταση επιβίβασης, κ μου είπαν πως δεν μπορούν να μου δώσουν τίποτα, αλλά μου είπαν πως όταν πάω για τα εισιτήρια μπορεί να μου κάνουν καμία έκπτωση Ή μπορεί στο μέλλον να μου επιστρέψουν το ποσό. Ξέρει κανένας τίποτα για το θέμα αυτό ;

Ευχαριστώ

thodoris

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από thodoris »

Καλησπέρα! Και γώ από 12/11 στο 298! Το μόνο που έχω ακούσει είναι για μίνι ψαξιματακι για κινητό! Μην το κουβαλατε πάνω σας την ώρα που θα μπείτε!
Εεσσο

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από Εεσσο »

Καλησπέρα φίλτατοι. Επειδή και εγώ σαν εσάς είχα ερωτήσεις κλπ (ε εσσο εδώ) ας σας πω και εγώ τι παίζει. Κινητό sleeping bag είναι καθιερωμένα πια. Αφήστε το κινητό στις τσέπες σας δεν προκειτε να σας ψάξει κανείς και δεν λέει κανένας τίποτα. Μην σας ψαρωσουν με την υπεύθυνη δήλωση που υπογράφετε, απλά μην κάνετε μλκιες και βγάζετε φωτογραφίες εγκαταστάσεις και οχήματα μπροστά σε στελέχη. Από την δεύτερη μέρα όλοι ειμασταν με κινητό κανονικά και μπροστά σε όλα τα στελέχη.

Όσο για sleeping bag μην κάνει κανένας το λάθος και δεν φέρει. Το νησί έχει κρύο και υγρασία και είναι ΑΠΑΡΑΊΤΗΤΟ. Δεν προκειτε κάνεις να ασχοληθεί. Το μόνο που ψάχνουν είναι επικίνδυνα πράγματα πχ μαχαίρια κλπ κλπ. Και ένα σεντονακι να στρώνετε πάνω από τις στρατιωτικές κουβέρτες.

Θα ξανατσεκαρω ερωτήσεις ότι μπορώ να απαντήσω θα προσπαθησω να το κάνω. Σας περιμένουμε με ανυπομονησία.

Σπύρος

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από Σπύρος »

Μίλησα με το στρατόπεδο. Παρουσιάζομαι 12 και με άφησαν να πάω 13 λόγο δρομολογίων !
Άβαταρ μέλους
S0T0S
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 02, 2018 5:30 pm
Επικοινωνία:

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από S0T0S »

Αγαπητέ φίλτατε Εεσσο, να είσαι καλά για τις χρήσιμες πληροφορίες. Ισοθερμικά χρειάζονται ή παλεύεται το κρύο κ με τα ρούχα του στρατού; Αν σου είναι εύκολο γράψε μας τα ποιο σημαντικά πράγματα που θα πρέπει να έχουμε μαζί μας.

Υ. Γ το "Σας περιμένουμε με ανυπομονησία" μου φάνηκε λίγο απειλητικό Εικόνα.

Andreas

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - 298 Μ/Κ ΤΠ (Σάμος)

Δημοσίευση από Andreas »

Και εγω 12/11 παρουσιαζομαι. Ξερει κανεις πως παμε απο αεροδρομιο στο στρατοπεδο;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης