ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Εννοειται οτι δεν ειναι καφενειο. Απλα εντοπησα εκεινο το αποσπασμα σε ενα σαιτ και αναρωτηθηκα και εγω τις διαφορες. Ευχαριστω για τις απαντησεις... Ναι φανταζομουν οτι δεν εχει καποιο συγκεκριμενο οριο καμψεων κλπ απλα προσπαθω να βγαλλω απο τωρα ενα προγραμμα και ας εχω πολυυυυυ καιρο μπροστα μου αφου το αποφασισα... Εικόνα
evelpisOYKas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:01 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: ΣΤΡΑΤΟΣ,GO-CART,ΔΙΑΒΑΣΜΑ,
Επάγγελμα: ΜΑΘΗΤΗΣ
Επικοινωνία:

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από evelpisOYKas »

Εγω ρε παιδια ειμαι 16 ετων θελω απο τα 10 μου να παω στην ευελπιδων το εχω αποφασισει και ειμαι αρκετα καλος μαθητης (β΄τετραμηνο 19.8) το προβλημα ειναι οτι παροτι ειμαι γυμνασμενος δεν ειμαι αρκετα. θελω να παω στα σωματα και θελω και μετα ε. δ. γινεται αυτο. ευχαριζτω που με διαβασατε. ενημερωστε με για τη γυμναστικη και για το προγτραμμα της καθημερινοτητασ

Γιαννηςς
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Παρ Απρ 24, 2009 12:53 am
Επικοινωνία:

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από Γιαννηςς »

evelpisOYKas έγραψε: Εγω ρε παιδια ειμαι 16 ετων θελω απο τα 10 μου να παω στην ευελπιδων το εχω αποφασισει και ειμαι αρκετα καλος μαθητης (β΄τετραμηνο 19.8) το προβλημα ειναι οτι παροτι ειμαι γυμνασμενος δεν ειμαι αρκετα. Θελω να παω στα σωματα και θελω και μετα ε. Δ. Γινεται αυτο. Ευχαριζτω που με διαβασατε. Ενημερωστε με για τη γυμναστικη και για το προγτραμμα της καθημερινοτητασ

Αν κοιταξεις απο την αρχη τις συζητησεις θα βρεις αυτο που ζητας
evelpisOYKas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:01 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: ΣΤΡΑΤΟΣ,GO-CART,ΔΙΑΒΑΣΜΑ,
Επάγγελμα: ΜΑΘΗΤΗΣ
Επικοινωνία:

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από evelpisOYKas »

Κοιταξα αφοτου διατυπωσα το ερωτημα παντως ευχαριστω
Anonymous

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Στην σσε κανουν και αλματα με αλεξιπτοτα;

Άβαταρ μέλους
-erased-
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 21, 2008 9:15 pm
Επικοινωνία:

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από -erased- »

Παλιότερα οι 3ετείς σπουδαστές της ΣΣΕ περνούσαν από ΣΧ. ΑΛ. Και πολλοί έπαιρναν πουλάδα. Πλεόν δεν το κάνουν γιατί δεν είναι ασφαλισμένοι και αν τραυματιστούν θα προκύψει πρόβλημα.
Every soldier has two families.Those you raise,and those you raise hell with.
Anonymous

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστω καλιτεχνη... Θελω να ρωτησω και κατι αλλο στην βασικη εκπαιδευση δεν θα εχουμε ακαδημα'ι'κα μαθηματα; Ευχαριστω
Anonymous

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Αν αρρωστησει καποιος κατα την διαρκεια της βασικης εκπαιδευσης τι γινετε;
δεν πιστευω να τον διωχνουν απο την σχολη
19adonis92
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 03, 2009 7:58 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από 19adonis92 »

Φιλε ΣΣΕ. Για κατι απλο ειναι φυσικο πως δεν σε διωχνουν... Δεν γινετε να μην αρρωστησεις για 4 χρονια. Αλλα αν ειναι καποιο απο τα νοσηματα που αναγραφοντε στην προκυριξη τα πραγματα δυσκολευουν
Anonymous

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από Anonymous »

19adonis92 έγραψε:Φιλε ΣΣΕ. Για κατι απλο ειναι φυσικο πως δεν σε διωχνουν... Δεν γινετε να μην αρρωστησεις για 4 χρονια. Αλλα αν ειναι καποιο απο τα νοσηματα που αναγραφοντε στην προκυριξη τα πραγματα δυσκολευουν

ε ναι δεν λεω για κατι σοβαρο για κανενα πυρετο και κρυωμα και τετοια...
Anonymous

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Μηπως ξερει καποιος να μου πει ποτε τελειωνει η βασικη εκπαιδευση στη Σσε-οπλα;

Κωστας

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από Κωστας »

Καλησπερα σε ολους και σε ολες. Θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με την γυμναστικη... Εδω και 5 μηνες τρεχω τον Υμμητο με μονο 2 στασεις. Για αντοχη καλο ειναι; Ακομα επειδη κανω παρκουρ και εχω συνηθησει στις καμψεις/ελξεις αμα με δουν πως αντεχω μου βαζουν περισσοτερες?
MGEN
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 05, 2009 6:14 am
Τοποθεσία: Germany
Επικοινωνία:

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από MGEN »

Κωστας έγραψε:Καλησπερα σε ολους και σε ολες. Θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με την γυμναστικη... Εδω και 5 μηνες τρεχω τον Υμμητο με μονο 2 στασεις. Για αντοχη καλο ειναι; Ακομα επειδη κανω παρκουρ και εχω συνηθησει στις καμψεις/ελξεις αμα με δουν πως αντεχω μου βαζουν περισσοτερες;


Όσα κάνεις είναι υπεραρκετά, αυτοί που εισάγονται στη ΣΣΕ, ΣΝΔ, ΣΙ δεν είναι υπεραθλητές. Επομένως δώσε βάρος στα μαθήματα.
Γιάννης

ΣΣΕ: Εκπαίδευση - Ασκήσεις

Δημοσίευση από Γιάννης »

Καλυσπερα, διάβασα στις προηγούμενες σελίδες ότι η αθλητική εκπαίδευση στη ΣΣΕ περιλαμβάνει και αυτοάμυνα μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι ακριβώς είναι έχει καμιά σχέση με την πυγμαχία (ρωτάω γιατί ασχολούμαι με την πυγμαχία και επίσης είναι πολλή πιθανό να δηλώσω ΣΣΕ ως πρώτη επιλογή). Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες