Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
anna

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από anna »

καλησπερα! θελω να ρωτησω αν καποιος εχει μια αλεργια σε κατι οταν θα γινει η καταταξη πρεπει να τους το πουμε; καποιο φαρμακο θα μας επιτρεψουν να το εχουμε; ακομα, υπαρχει περιπτωση να μας διωξουν επειδη δεν το αναφεραμε στις υγειονομικες εξετασεις?
ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

δεν εχεις προβλημα, καλο ειναι να το ξερουν. Ειναι κατι σοβαρο;

anna

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από anna »

οχι απλα αλεργια στα μαλλινα! θα μου επιτεψουν δικη μου κουβερτα η sleeping bag;
anna

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από anna »

ακομα δεν εχουν βγει αποτελεσματα αλλα μαλλον ειμαι μεσα, αυλωνα μαλλον!
anna

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από anna »

μακαρι! ευχαριστω πολυ που απαντησες! το εχω πολυ αγχος!
naoume

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από naoume »

Γνωριζει κανεις να μου πει αν οι εξετασεις ειναι ουρων ή αιματος;
κ κατι ακομη σημερα παλι στο γηπεδο καπνιζαν οι ηδψηββαψη χορτο κ καποια μου σκασανε στην μυτη λετε να εχω προβλημα με εχει φαει το αγχος
qwerty
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 8:22 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από qwerty »

Για ΣΞ, οι εξετάσεις ήταν αίματος και ούρων... Για άλλα Σώματα δεν γνωρίζω. Δε νομίζω όμως να έχεις πρόβλημα [:) ] Καλή επιτυχία!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Greek_Army »

naoume έγραψε:Γνωριζει κανεις να μου πει αν οι εξετασεις ειναι ουρων ή αιματος;
κ κατι ακομη σημερα παλι στο γηπεδο καπνιζαν οι ηδψηββαψη χορτο κ καποια μου σκασανε στην μυτη λετε να εχω προβλημα με εχει φαει το αγχος


έλεος...
p@p@ki

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από p@p@ki »

Διαβασα την προκυρηξη και δεν εγραφε καπιες παθισεις που μου εχουν πει οτι κωβουνε γ'αφτες οπως π. Χ υπατιτιδα που ειναι και συχνο φενομενο, επισεις δεν εγραφε το φισιμα καρδιας για το οπιο ενδιαφερομαι να μαθω επιδη το εχω. Εχω περασει και παρουσιαζομαι 14 απρλιου. Αν υπιρχε καπιο προβλημα δε θα μου το λεγανε στο 414 που καναμε της εξετασεις; Γι'αφτο ρωτισα τι εξετασεις κανουν στο κεντρο μιπως αφινουν καπιες για μετα. Τι να πω δε ξερω...
p@p@ki

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από p@p@ki »

Διαβασα την προκυρηξη και δεν εγραφε καπιες παθισεις που μου εχουν πει οτι κωβουνε γ'αφτες οπως π. Χ υπατιτιδα που ειναι και συχνο φενομενο, επισεις δεν εγραφε το φισιμα καρδιας για το οπιο ενδιαφερομαι να μαθω επιδη το εχω. Εχω περασει και παρουσιαζομαι 14 απρλιου. Αν υπιρχε καπιο προβλημα δε θα μου το λεγανε στο 414 που καναμε της εξετασεις; Γι'αφτο ρωτισα τι εξετασεις κανουν στο κεντρο μιπως αφινουν καπιες για μετα. Τι να πω δε ξερω...
jo

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από jo »

papaki αν υπήρχε πρόβλημα θα το λέγαν, θα σε είχαν κόψει εξ αρχής. Τώρα οι εξετάσεις που θα γίνουν μέσα πιστευω θα ειναι καθαρα για εξαρτησιογόνες ουσίες και αν εχει αλλάξει κάτι στην υγεία μας απο την τελευταια φορα που εξεταστήκαμε!
p@p@ki

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από p@p@ki »

Μακαρη να ειναι ετση jo και σε εφχαριστω για τιν απαντιση! Αλλα αγχονομαι ρε γαμοτο γιατι μου εχουνε πει για περιστατικα και δε ξερω τι γινεται. Δλδ οι μονες εξετασεις που γινοντε στο κεντρο ειναι για ουσιες; Ολα τα υπολιπα τα εχουνε δει απο πριν;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης