Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Fenia77
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 03, 2022 10:14 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Fenia77 »

13370 ο τελευταίος... Αντε λιγακι ακομη😬😬Η αγωνια χτύπησε κόκκινο!

Πολλες ισοψηφιες βεβαια. Αλλα κοντοζυγωνουμε...

Καλη επιτυχία σε ολους σας!

Fenia
ΠΑΛΑΙΟΣ

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από ΠΑΛΑΙΟΣ »

@fenia,

Είναι ζόρικη η σχολή, και παιδιά που δεν έχουν αποθέματα ψυχικά, αλλά και στοιχειώδη σωματική επαφή με γυμναστική Ζορίζονται και φεύγουν. Πρέπει να το θέλουν πραγματικά και να είναι έτοιμα να θυσιάσουν τώρα για να μπορέσουν να είναι λίγο καλύτερα μετά

M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

Καλημέρα! Με κάλεσαν απ' την σχολή σήμερα το πρωί, σε 10 μέρες κατάταξη! Η χαρά μου απερίγραπτη, επιτέλους το όνειρο γίνεται πραγματικότητα, είμαι πολύ συγκινημένη...

Yiankap σας ευχαριστώ για όλα, το κουράγιο, την στήριξη και τις πληροφορίες όλο αυτόν τον καιρό. Σύντομα ραντεβού στα Τρίκαλα, με το καλό!

Fenia77 εύχομαι κάθε επιτυχία στην κόρη σας και σύντομα να πετύχει και εκείνη τον στόχο της! Ελπίζω όλα να πάνε καλά και όταν ξαναπάρω κινητό μέσα στην σχολή να δω τα ευχάριστα.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

KELLY

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από KELLY »

Μπράβο συγχαρητήρια! Καλή σταδιοδρομία! Μακάρι μεχρι το Δεκέμβρη να τα καταφέρω κι εγώ.
Fenia77
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 03, 2022 10:14 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Fenia77 »

MP... Το δα απο τη δουλειά και μπηκα κατευθείαν 😱😱😱Μαναρακι μου με ανατριχιασες... Μπραβο ψυχουλα μου κανε το όνειρο σου πραγματικότητα και ΜΗΝ ΚΟΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!

Τα ωραια αρχίζουν τωρα❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια δεν ξερεις τι χαρα μου εδωσες κι ας μη σε ξερω μαναρακι μου

Keep going baby!

Να προσεχεις τον εαυτο σου!

Καλη καταταξη ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️με υγεια υπομονή και επιμονή!

Η μαμα Φενια😊😊😊

Fenia
yiankap
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ Αύγ 03, 2022 6:06 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από yiankap »

Συγχαρητήρια Μ.P.

Θα ήταν Πραγματικά αδικία για τόσα λίγα μόρια να μην γίνονταν τα όνειρά σου πραγματικότητα (τόσο τα δικά σου όσο και άλλων παιδιών που είναι στην ίδια θέση με εσένα και τον γιό μου, την κόρη της Fenia και την Kelly) !

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια ! Ειλικρινά χάρηκα όταν το διάβασα γιατί καταλάβαινα το άγχος και ένιωθα την αγωνία σου! Μέχρι και η γυναίκα μου με ρωτούσε κατά καιρούς "την κοπελιά από το internet την πήραν στη σχολή; " !

Ελπίζω όταν θα έρθετε Τρίκαλα με τους δικούς σου να βρεθούμε από κοντά, να γνωριστούμε κιόλας. Να βρούμε μόνο έναν τρόπο να ανταλλάξουμε τηλέφωνα έως τότε (επίσης θα νοικιάσετε σπίτι ; Αν πέσει κάτι στην αντίληψή μου να σε ενημερώσω;)

Επίσης να σε ενημερώσω ότι πήγα και ψώνισα σήμερα όλα τα ειδικά ψώνια πλην ειδών supermarket (αφρόλουτρα κλπ). Οι τιμές στρατιωτικών ειδών στα Τρίκαλα είναι σε φυσιολογικά επίπεδα και αξίζει να σημειωθεί ότι λόγω της μεγάλης αγοράς μας έκαναν και έκπτωση 25 ?. Δεν αξίζει να κουβαλάς από το νησί πράγματα.

tips :

Καλή αρχή ! Καλή σταδιοδρομία ! Καλή Δύναμη στο ξεκίνημά σου και όπως είπε η Fenia : Μην κολώνεις!

Όσον αφορά στη Fenia και στην Kelly, εύχομαι σύντομα να έχουν και αυτές ευχάριστα νέα! Εδώ θα είμαι και θα παρακολουθώ τα τεκταινόμενα !

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiankap την Πέμ Σεπ 29, 2022 12:13 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ όλους σας για τα καλά σας λόγια! Μου δίνετε αφάνταστη δύναμη!

Yiankap θα φροντίσω να βρω τον γιο σας μέσα να δικτυωθούμε.

Σε πρώτη φάση δεν σκοπεύω να νοικιάσω σπίτι, εκτός και εάν βρεθεί κάποια τρελή ευκαιρία και το πιάσω με τίποτα συμμαθήτριες μου, που ξέρω ότι υπάρχει γενικά σαν τακτική.

Τα περισσότερα ψώνια θα τα παραγγείλω ηλεκτρονικά είναι η αλήθεια, διότι εφόσον θα έρθουμε οδικώς θα είναι εύκολο να τα έχω στις αποσκευές μου.

Για τις αλυσίδες δεν το γνώριζα, εννοείτε αλυσίδες για τα λουκέτα;

Σφυρίχτρα την μεταλλική ή αυτή την πλαστική με την μπιλίτσα;

Τώρα όσον αφορά το σετ καθαρισμού του όπλου, ξέρω ότι το κάθε όπλο έχει διαφορετικό σετ και έχω ακούσει στην ΣΜΥ έχουν G3 και M16. Ξέρετε για ποιο απ' τα δύο να αγοράσω ή μπορεί να βρω και κάποιο πασπαρτού;

KELLY

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από KELLY »

Yiankap ευχαριστώ πολύ, μάλλον, ίσως σίγουρα, για εμενα είναι δύσκολο έφυγε μόνο 1 άτομο στην 1η κλήση από ΣΜΥΑ. Καλή σταδιοδρομία στο γιο σας και σε όλα τα παιδιά που θα καταταχθούν.
Σακης

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Σακης »

Καλησπέρα σε ολουσςΠιστευετε πως η βαση της ΣΣΕ-ΟΠΛΑ θα πεσει απο 14.025 προς 13-13.500;

Φετος για ΣΣΕ εγραψα 11.000 μορια και ξανα δινω και ειμαι σιγουρος οτι θα τα καταφερω αλλα εχω και πολυ αγχος😅

(Εαν παρουν βεβαια τα ιδια ατομα με περσυ αν και φετος νομιζω θα παρουν παραπανω στην ΣΣΕ)

Επισης τα αθληματα λογικα Απριλιο-Μαρτιο θα γινουν ετσι;

Guest13614

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Guest13614 »

Δεν νομιζω οτι αλλαζουν τα μορια αλλα μειωνουν τον συντελεστη ΕΒΕ απο 1,2 σε 1, πραγμα που σημαινει οτι επαναφερονται οι επιλαχοντες στο προσκηνιο. Φετος δεν υπηρχαν επιλαχοντες του 22 επειδη οποιος δεν εφτανε τα 14,2 που ηταν η εβε κοβοταν στο μηχανογραφικο. Αρα για να περασει καποιος ΣΣΕ οπλα δεν εφτανε να γραψει 14,0 κατι που ειναι αλλα 14,2
Κ

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Κ »

Και οι επιλαχοντες και οι κενες θεσεις δεν θα μεινουν κενες
yiankap
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ Αύγ 03, 2022 6:06 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από yiankap »

M.P καλημέρα !

Σήμερα βγήκε το όνομα του γιού μου στο Διαύγεια. Επιτέλους ησυχάσαμε! Άντε και στα δικά σου, που εκτιμώ ότι δεν θα αργήσει καθώς και σε εμάς τα λεγόμενα (10 μέρες) τους τηρήθηκαν επακριβώς. Εκτιμώ ότι Η δικιά σου κατάταξη θα είναι 10 Οκτ ημέρα Δευτέρα.

Όσο για τις ερωτήσεις σου.

Η αλυσίδες μου είπαν ότι τις θέλουν Για να κλειδώνουν κανά ντουλάπι, αν δεν φτάνει το λουκέτο.

Η σφυρίχτρα μια απλή πλαστική κάνει.

Για το σετ πήρα ένα καθαρισμού για το G3 που είναι το βασικό όπλο της υπηρεσίας αλλά δεν θα του το δώσω ακόμα. Εξάλλου οι οπλουργοί μου είπαν ότι ο μεταλλικός οβελός τύπου αλυσίδας που περιέχεται στο σετ είναι κάπως δύσχρηστος και να τον αλλάξω με σχοινοβελό, όπως μας είπε και ο 2ετής που μας έδωσε τη λίστα.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης