Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Nick geo

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Nick geo »

Αν φτιάξετε ομαδική στο messenger προσθέστε και εμένα !Nick Georgopoulos
Δημήτρης

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Καλησπερα Γιωργο. Μπαίνεις καβυσο έτσι... ;

Broken_Radio
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Απρ 26, 2021 9:54 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Broken_Radio »

Μάγκες το μήνυμά μου για 565 Λαγό αρχειοθετήθηκε σε ξεχωριστό υπο-forum. Όσοι είστε για Έβρο, και συγκεκριμένα για Λαγό στις 17/5, απαντήστε εκεί.
teosigkouIMBACK
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Σεπ 14, 2020 5:29 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από teosigkouIMBACK »

Ρε παιδιά εμένα μου γράφει για ΥΕΑ (υγειονομικό) χωρίς να θέλω. Μπορώ να δηλώσω ότι δεν θέλω να είμαι;
Spirosgesso
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Απρ 21, 2021 12:28 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Spirosgesso »

teosigkouIMBACK έγραψε:Ρε παιδιά εμένα μου γράφει για ΥΕΑ (υγειονομικό) χωρίς να θέλω. Μπορώ να δηλώσω ότι δεν θέλω να είμαι;
Ναι μπορείς νομίζω... Καλό θα ήταν να πάρεις και την στρατολογία σου τηλέφωνο για περισσότερες πληροφορίες.

teosigkouIMBACK
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Σεπ 14, 2020 5:29 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από teosigkouIMBACK »

Spirosgesso έγραψε:
teosigkouIMBACK έγραψε:Ρε παιδιά εμένα μου γράφει για ΥΕΑ (υγειονομικό) χωρίς να θέλω. Μπορώ να δηλώσω ότι δεν θέλω να είμαι;
Ναι μπορείς νομίζω... Καλό θα ήταν να πάρεις και την στρατολογία σου τηλέφωνο για περισσότερες πληροφορίες.



Έγινε, ευχαριστώ.

geo13pao

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από geo13pao »

Σχεδόν σε όλους γράφει για ΥΕΑ. Εμάς στην σειρά μου, την ημέρα της κατάταξης μας είπαν όσοι δεν θελουμε να πάμε ΥΕΑ να συμπληρώσουμε ένα ερωτηματολόγιο με την επιλογή Α για να μας κόψουν από εκεί χωρίς να πρέπει να πάμε για αθλήματα κτλπ
dimitris.per
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Απρ 27, 2021 2:04 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από dimitris.per »

Καλησπερα, μπαινω Γ ΕΣΣΟ στις 18 στην Λαρισα αλλα στο χαρτι μου λεει οτι ειμαι ΥΕΑ Ερευνας Πληροφορικης προσπαθησα να βρω πληροφοριες για το τι ακριβως σημαινει αυτο αλλα το μονο που βρηκα ειναι οτι θα αυξηθει η θυτεια μου κατα 5 μηνες. Αν ισχυει, πως ακυρωνω οτι ειμαι ΥΕΑ και αν το Ακυρωσω θα αλλαξει το στρατοπεδο που θα παρουσιατω; Ευχαριστω.
simones
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Απρ 21, 2021 1:59 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από simones »

Νομίζω ότι αν δηλώσεις όταν σε ρωτήσουν ότι δεν θες ΥΕΑ δε θα σε βάλουν. Αυτό θα γίνει αφού καταταγείς.
Γιωργος

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Γιωργος »

Δημητρη δεν ξερω αν ειναι Καβυσο γιατι δεν το γραφει, αλλα Βογιατζη που εψαξα εκει με βγαζει ναι.
Φραγκίσκος Μ.

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Φραγκίσκος Μ. »

Καλησπέρα παιδιά, μπαίνω 17/05 στο ΚΕΕΔ ειδικές δυνάμεις. Αν είναι κανένας άλλος πείτε, καλή θητεία σε όλους...
Victorr3
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Απρ 28, 2021 6:02 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Victorr3 »

Ξερει κανεις τι ακριβως ειναι το Πυροβολικό (ΥΕΑ);Επισης ξερετε πως μπορω να συνεχισω την θητεια μου στην κυπρο;

Γιώργος

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Γιώργος »

Παιδιά αν κάνατε ομαδική βάλτε και εμένα https://www.facebook.com/Giorgosoik - https://www.facebook.com/Giorgosoik
Ρικου Ρεσουλη

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Ρικου Ρεσουλη »

Μου έχει έρθει το χαρτί για να παρουσιαστώ με την Γ ΕΣΣΟ (ΜΆΙΟ) 19/5 στο 297 Μ/Κ ΤΠ (ΧΙΟΣ). Είναι κάποιος άλλος για εκεί; Εάν είναι κάποιος και εχει φτιάξει η θα φτιάξει κάποια ομαδική στο Fb το όνομα μου είναι Ρίκου Ρεσούλη.
Σταύρος

Κατάταξη 2021 Γ ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Σταύρος »

Ήρθε και το δικό μου χαρτί,18 Μαΐου Μύρινα Λήμνου 290 πυροβολικό. Μετά θέλω να πάω ειδικές δυνάμεις Κύπρου. Από Θεσσαλονίκη είμαι, κάντε καμία ομαδική να βρεθούμε σειρουλες
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης