Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ελευθερία

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Δημοσίευση από Ελευθερία »

trakas Καλημέρα! Μπορεί να ισχύει αυτό που λες γιατί και το κατάλληλοι ακατάλληλοι μεσημερι τα ειχαν βγάλει! Αλλά μην τους πολυ πιστεύεις κιολλάς. Έχε το νου σου που και που!
xristi

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Δημοσίευση από xristi »

Δυστυχως αυτο πρεπει να γινεται. Μιλουσε ο Μπαμπας μου την προηγουμενη εβδομαδα με καποιον και του εθιπε οτι οτι έκανε η κορη μου χαρτια και τετοια και του λεει; Επρεπε να μου το πεις νωρίτερα να ανεβαζαμε τα μορια, γιατι ετσι λεει δουλευουν Τα βυσματα τωρα, ανεβαζουν τα μορια που εχει κανεις. Τι να πω, ελπιζω να ειναι αξιοκρατικα και τιμια ολα, και να ειναι ραδιοαρβυλα. υ. Σ. Ειναι νδ αυτος που το ειπε αυτο

ALEX1990
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 201
Εγγραφή: Δευ Ιαν 25, 2010 5:05 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Δημοσίευση από ALEX1990 »

Παιδιαααααααααααααα κανα νεο; Τωρα ξυπνησα! Εικόνα Με εχει φαει η αγωνια!

Εικόνα
Evi...
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 01, 2009 6:33 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Δημοσίευση από Evi... »

Παιδιαααααααα καλημερα... Δεν εχω κλεισει ματι και ειμαι μπροστα σε ενα λαπτοπ. Πω πω κοντευω να σκασω απο το ανχος μου!Εικόνα
kat

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Δημοσίευση από kat »

Κανενα νεο αλεξ. Ειμαι μπροστα στον υπολογιστη απο τις 7 αλλα... Τιποτα ακομη! θα σκασω αν δεν βγουν γρηγορα! Καλη επιτυχια σε οοοοοοοοοοοοοολα τα παιδια!

takis2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 642
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 29, 2009 7:23 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Δημοσίευση από takis2 »

xristi έγραψε:Δυστυχως αυτο πρεπει να γινεται. Μιλουσε ο Μπαμπας μου την προηγουμενη εβδομαδα με καποιον και του εθιπε οτι οτι έκανε η κορη μου χαρτια και τετοια και του λεει; Επρεπε να μου το πεις νωρίτερα να ανεβαζαμε τα μορια, γιατι ετσι λεει δουλευουν Τα βυσματα τωρα, ανεβαζουν τα μορια που εχει κανεις. Τι να πω, ελπιζω να ειναι αξιοκρατικα και τιμια ολα, και να ειναι ραδιοαρβυλα.υ. Σ. Ειναι νδ αυτος που το ειπε αυτο


αυτο δε γινεται τοσο ευκολα. Αυτον να του πεις για την επομενη να σου ανεβασει τα μορια. Τοτε θα σου πει οτι χασατε την ευκαιρια και θα λειτουργησουν αξιοκρατικα πλεον... Ασε, απο βισματα ειδα πολλα μεχρι τωρα! Κατοπην εορτης χρονια πολλα σου ειπαν.
γιαννης

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Δημοσίευση από γιαννης »

Πως τα βλεπω; Ενα λινκ αν γινεται... Πλζζ
επ.οπ

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Δημοσίευση από επ.οπ »

Ελευθερία έγραψε:trakas Καλημέρα! Μπορεί να ισχύει αυτό που λες γιατί και το κατάλληλοι ακατάλληλοι μεσημερι τα ειχαν βγάλει! Αλλά μην τους πολυ πιστεύεις κιολλάς. Έχε το νου σου που και που!
καλημερα Ελευθερια!
γιαννης

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Δημοσίευση από γιαννης »

Ευχαριστω... Ναι σαι καλα...
Ελευθερία

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Δημοσίευση από Ελευθερία »

Βρε παιδιά συγνώμη γιατί θα το πάθω το καρδιακό! Βγήκαν τα αποτελέσματα; Και αν ναι που ακριβως λέέι αυτά που γράφετε; Γιατί στο haf δεν έχει αναρτθεί τίποτα απολύτος!
lefterisg
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 428
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 03, 2009 12:14 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Δημοσίευση από lefterisg »

Καλά το haf.gr πρέπει να έχει πέσει! Δεν μπαίνει...
Ελευθερία

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Αεροπορίας (2009)

Δημοσίευση από Ελευθερία »

Σας παρακαλώ στείλτε μου το link να μπω να δω και εγώ έχω πολυ αγωνία!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες