Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
DimitrisGR
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 13, 2009 12:47 am
Επικοινωνία:

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από DimitrisGR »

Εγω απο δικη μου εμπειρια απλα θα πώ οτι τους μυθους τους δημιουργεί η σάλτσα/υπερβολή του ατόμου που λέει την ιστορία, η μυθοπλασία του ακρόατη και λογω αμαθειας η προβολή του μετα προς τα έξω ως εξωπραγματικο.Τα σπασμένα χέρια απο διοικητη ανετα μπορει να ειναι:

Σε πορεία... Με εντολη΄του διοικητη που μπορει να την εποπτευει απο τζιπάκι... Θεσεις για καμψεις λάβατε... Πλήρη εξαρτήση... Βάρος... Εφαγε και μια σπροξια απο το διοικητη επειδη δεν εκτέλεσε γρήγορα... Και επειδη δεν έκανε σωστη τη λαβή ή κακια στιγμή με το όπλο πάνω απο τα χέρια κατα την εκτέλεση να εσπασε το χέρι του.

Το είδε ο Γιώργος 7 ατομα παρα πισω και φανηκε να του το έσπασε ο Διοιηκητης.

Δεν πάει να πει οτι του το έσπασε ο διοικητης.

Επίσης... Μια λέξη κλειδι... Ιστόρια που έχω ακούσει ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.

Το Στα ΟΥΚ σε πνήγουν.

Η διαφορα με το Στην εκπαίδευση του σχολειου υποβρυχίων καταστροφών υπάρχει και συγκεκριμένη λαβή που συγκαταλέγεται στις ασκήσεις πανικου κατα την οποία ο μαθητης βυθίζεται απο εκπαιδευτη στη πισινα και αναποφευκτα επειδη η λαβή απελευθερώνει αέρα και τεντώνει προς τα πίσω το σώμα και η εκτέλεση γίνεται σε ανυποψίαστο χρόνο, ειναι φυσιολογικο να πιει νερο, η διαρκεια ειναι Μέχρι να δούν την φυσαλίδες να βγαίνουν απο το στόμα...

Εχει μια διαφορα πιστευω...

Δεν λέμε οτι δεν μπορει να συμβεί...

Αλλο καλο

Στα αλεξίπτωτα σου κόβουν τα αυτια... (και μετα κανεις το pit bull)

Εκ πείρας καποιες φορες δεν εφταιγε ο Ιμαντας αν εκοβες το αυτι σου... Υπαρχει ενημέρωση εκπαιδευση και απο κει και πέρα καποια λάθη υπόκεινται και σε λάθος εκτέλεση του μαθητη στο εκάστοτε σχολειο.

Προσωπικά για μένα η επιχειρισιακή ετοιμοτητα σε εφεδρους και μονιμους στις ειδικών δυναμεων και η νοοτροπια ειναι "Δεν υπάρχει δε μπορω υπάρχει δεν θέλω".

Γι΄αυτο εξάλλου υπάρχει και διαφορα Μεταξυ ορίων &Υπερβολής αυτών.

Οσο για Τρεξιμο και πίεση ο τότε Ανθυπολοχαγός κ. Χουρδάκης να'ναι καλα οπου και να ειναι ο άνθρωπος ειχε τη τιμητική του στο 2ο ΛΟΧΟ ΑΕΤΩΝ στο Μ. Πευκο και σπρωξιές ψιλοέριχνε και πίεση ασκούσε αλλα δεν πήγαμε οπου να΄ναι πήγαμε στο Πευκο όταν ήταν Πευκο και οχι κολέγιο θυλέων.

DimitrisGR
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 13, 2009 12:47 am
Επικοινωνία:

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από DimitrisGR »

Και να πώ και μια κακία και ας φανει υποτιμητικο... Η "παπατζα" συνηθως βγαίνει απο αποτυχόντες στις ειδικές δυνάμεις απο κομπλεξ επειδη δεν τα καταφεραν. Για να δικαιολογίσουν το ανέφικτο. Υπαρχει και αυτο.

Το μεγαλύτερο βέβαια θαρρος δεν ειναι να κανεις αράχνη αλλα να παραδεχτεις οτι αδυνατούσες να το πραγματοποιησεις και ετσι απέτυχες.

Το αίσθημα αυτσυντηρησης και γνώσης ικανοτήτων μερικές φορές αβντι για καταδρομοσήμο και πενεμα χαρίζει τη ζωή και το πόσο θα παραμέινεις αρτημελής.

Μερικές φορές θελει περισσότερα φρυδια αυτο.

fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από fideas emk »

Από Συναδινό άλλο τίποτα Άκη. Αλλά σαν Ταξ!

Στην Ε ΜΚ ήταν περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη Μοίρα. Είχαμε βαρεθεί να τον βλέπουμε! Για καφέ ερχότανε και γιατί είχε καύλα με την 5η όσο με καμία άλλη.

Αυτά που λές τα ακούγαμε από αξιωματικούς ("έπρεπε να είχατε τον κ. Ταξίαρχο όταν ήτανε λοχαγός" κτλ κτλ)

Κανα 2 περιστατικά αστεία με το μουστακαλή:

στο πεδίο βολής ο πιο τσίτα λόχος στην 5η. Ο λοχαγός να καψονάρει επι τόπου όποιον δεν έφερνε 10/10 στα 300 όλη μέρα. Οπότε σκάει τζιπάκι με μουστακαλή μέσα. Προσοχές παντού, φαν, αξιωματικοί, οι πέτρες, οι σ΄τόχοι. Όλοι. Παίρνει ενα ΕΦ-ΝΙ ο εν λόγω λοχαγός με το οποίο ο καταδρομέας αδυνατούσε να πιάσει 10/10. Του λέει ο Συναδινός "αντε ρίξε να δούμε". Για τα συγκεκριμένα είχε φάει ο λόχος πολύ καψόνι... Κάθονται οι φαν του λόχου πισω απο το λοχαγό. Ξεκινάει ρίχνει αυτός βγαίνουν τα αποτελέσματα στο ράκαλ.1/10. Οποτε γυρνάει ο Λευτέρης στο λοχαγό "ξεκίνα παλιομαλάκα...1/10. Αν βάλω οποιονδηποτε καταδρομέα απο δω καλυτερα θα τα πάει" ... Γέλια απο πίσω οι ΚΔ του λοχου καθως τσιμπουσε κάμψεις ο λοχαγός του (γλυκια η εκδίκηση!). Τελικά αποδείχτηκε οτι τους ειχε ξεφυγει το συγκεκριμενο τουφεκι και ηταν αρρύθμιστο...

Το Συναδινό η σειρά μου τον εριχνε για κάμψεις... Εικόνα

πρός το τελος ήμασταν Ρεντινα και σκαει στο τμημα μου ο Συναδινός και λέει "μπραβο κομμαντα καλα τα πατε. Ηθικο; ", "Ακμαιοτατο" του λεμε εμεις οποτε φωναζει αυτός "Συναγερμός! " και τον βλέπουμε ξάπλα να τσιμπάει κάμψεις κοιτόντας μπροστά προς τα μας... Κοιταζόμαστε εμείς "ποιός τον έριξε ρε παιδιά; " οπότε σηκωνεται και λέει στο διμοιρίτη μας "κ. Υπολοχαγέ δε τους μαθατε τι σημαινει 'συναγερμός'; " οπότε το ξαναδωσε και πέσαμε όλοι μαζι για κάμψεις... Εικόνα

Κι ενα τρίτο έτσι για δώρο... Με το οποίο αρχίζω να καταλαβαίνω πώς πρέπει να ήταν ο Ταξ μικρότερος στις μοίρες (οπως τα περιγραφεις δηλαδή) ... Ενα μικρό δείγμα... Ρεντίνα στο τέλος και είμαι στο διοικητήριο (ταξιαρχία) μεσα σε γραφείο.ο ταξ είχε πεταχτεί στα μαγειρία για επιθεώρηση με το δκτη μοίρας ενα αντισυνταγματάρχη. Οπότε ξαφνικά ακούμε από μέσα στα γραφείο στην ταξιαρχία τη φωνή του Συναδινού να έρχεται απτα μαγειρία Ουρλιαχτή "τι ειναι αυτά ρε; Τι μπουρδέλο είναι αυτό που έχεις κάνει εδώ πέρα ρε; Θα ξαναρθω σε μιση ώρα κι αν δεν είναι όλα εντάξει θα σας γαμίσω όλους! Θα σας πάρει ο χάρος! "

Για όσους εχουν περάσει απο Ρεντινα η Ταξιαρχία είναι καμιά 200μ μακριά από τα μαγειρια και ο Ταξ ξέχεζε τον ίδιο τον αντισυνταγματάρχη! Στα τέτοια του συνταγματάρχες και μη! Τι να λέμε... Οπότε γυρνάω σε σειρά και του λεω "την έκανα μάγκες πάω στη φιδοτρυπα -το ΚΨΜ - για κανα μισάωρο γιατι μπορεί να γκρεμισει το κτήριο αυτος τωρα που θαρθει κατα δω"Εικόνα

Καλά που τον ανέφερες... Όντως μύθος ο τύπος. Και μας πηγαινε με 1000 Εικόνα

Anonymous

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Anonymous »

Φαντασου λοιπον να τον ειχες Διοικητη... Στην Ε΄ΜΚ, αγαπημενοι του ολοι οση τρεχανε αντι να περπατανε (εφεδρη &Μονιμοι) και πιστεψε με ηταν πολυ...
udt71
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 24, 2009 3:22 am
Τοποθεσία: Deep Sea
Επικοινωνία:

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από udt71 »

GenerX έγραψε: Ξυπνηστε ενα πρωι βαλτε φορμες και ξεκινηστε για τρεξιμο σε ανωμαλο. Οταν δειτε οτι δεν μπορειτε να παρετε ανασα και γενικα δεν μπορειτε να συνεχισετε αλλο πεστε για καμσεις.60-70 καλα ειναι για αρχη. Μετα καντε και καμια 100 κοιλιακους. Σηκωθειτε. Ξαναπεστε για καμσεις. Καμια 50 καλα ειναι. Ορθιοι... Ανατασεις διατασεις. Καμια 500 καλα ειναι.500 ετσι; Οχι 50. Συνεχιστε το τρεξιμο. Τρεξιμο, οχι περπατημα. Και φυσικα χωρις ξεκουραση αναμεσα. Συνεχιζετε ακαθεκτοι. Θα λετε -ποτε θα τελειωσει-. Αλλα ακομα στην αρχη ειμαστε. Στο ενδειαμεσο σταματατε για καμσεις, κοιλιακους και ανατασεις διατασεις στις επαναληψεις που προαναφεραμε. Οταν πεσετε κατω απο την κουραση πηγαινετε για φαι... Στο ποδι. Ασχετα με το αν προλαβετε να τελειωσετε το πρωινο πηγαινετε στην πισινα τωρα. Για αρχη 2 50αρια ειναι καλα στο 100%. Βγαινετε. Καμσεις, κοιλιακους, ανατασεις διατασεις που απο εδω και περα θα τα γραφω με τα αρχικα κ. Κ. Α. Δ.

ξανα 2 50αρια στην πισινα. Εαν μπορεσετε να φερετε εναν φιλο σας και καθως κολυμπατε να ερθει στην πλατη σας και να τυλιχτει γυρω σας με τετοιο τροπο ωστε να μην μπορειτε να κολυμπησετε. Ξερετε τι γινετε τοτε ετσι; Πηγαινετε καρφι στον πατω. Φυσικα εσεις θα χρειαστειτε οξυγονο πιο γρηγορα απο τον φιλο σας, που κανονικα θα ειναι εκπαιδευτης, γιατι κολυμπουσατε πριν. Ο πονος στο στηθος ειναι αφορητος εεεε; Οταν θα αρχισουν να βγαινουν μπουρμπουληθρες απο το στομα επειδη θα παιρνετε νερο τοτε σας αφηνουν. Φτανεις πανω και ξερνας τα αντερα σου. Μερικοι λυποθυμανε. Σπανια μπορει να πνιγει και καποιος. Σπανια ομως σε αυτη την περιπτωση. Αφου συνελθετε συνεχιζουμε με κ. Κ. Α. Δ. Και ασκησεις στην πισινα. Οπως να δενεις σχοινια και αλλα πολλα οπου και εκει καταπινεις πολυ νερο. Βγαινουμε απο την πισινα και παμε στον στιβο ημερησιας εκπαιδευσης. Πυργοι σχοινια ερπην μονοζυγο αραχνες και αλλα πολλα. Αμεσως μετα κ. Κ. Α. Δ. Κολυμπι ατειλειωτο, τρεξιμο ατελειωτο, εκπαιδευση σε διαφορα αντικειμενα μεχρι το μεσημερι οπου θα ξαναφατε και θα ξεκουραστειτε κανα 2ωρο αν δεν σας σηκωσει καποιος για τρεξιμο και κ. Κ. Α. Δ.

αφου ξεκουραστειτε συνεχιζουμε το απογευμα με στιβο μαχης παλι, αναλογα και την διαθεση των εκπειδευτων, θαλασσια. Τρεξιμο με βαρκες και φυσικα κ. Κ. Α. Δ. Ολα αυτα και αλλα πολλα μεχρι να ερθει το βραδυ. Οπου εχει φαι και υπνο.

γενικα να σας τα πω σε αριθμους προσπαθειστε να βγαλετε σε μια μερα ατελειωτο τρεξιμο. Καμια 35 χιλιομετρα. Γυρω στις 2000 καμσεις.2000 κοιλιακους και περιπου 6000 ανατασεις διατασεις.

ολα αυτα βεβαια μπερδεμενα μεταξυ τους. Εννοειτε οτι ολα αυτα γινοντε καθε μερα για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα. Αντεχετε;

θα φτασετε σε σημειο να τρεχετε και να κοιμαστε. Με οτι και αν ασχολειστε, οπιαδηποτε και αν ειναι η φυσικη σας κατασταση θα φτασετε σε τετοιο σημειο που δεν θα σκεφτεστε τιποτα. Δεν θα σας ενδοιαφερει ουτε πατριδα ουτε τα πιστευω σας γενικα ουτε τιποτα.

τα συμπληρωματα φυσικα Απαγορευονται. Οι εκπαιδευτες ομως παιρνουν κανονικα. Δεν θα μπορειτε να τους φτασετε με τιποτα.

O παραπάνω είναι ενας μεγάλος μύθος. Μύθος για εναν άνθρωπο. Για κάποιον που είναι απο άλλο πλανήτη ίσως είναι και κάτι εύκολο.

Όσοι ασχολείστε με γυμναστική και αθλητισμό γενικότερα, διαβάζοντας το παραπάνω, απλα θα γελάτε.

Ιδίως στο κλείσιμο με τα... Συμπληρώματα που απαγορεύονται για τους εκπαιδευόμενους αλλα οχι για τους άφταστους! Εκπαιδευτές...

Γράψτε και σείς τους μύθους που έχετε ακούσει, ωστε να μη τους πιστεύουν 18χρονοι που θέλουν να υπηρετήσουν σωστά τη θητεία τους

Αυτά που γράφεις φίλε μου δεν ειναι Μύθος γίνονται μαζί με πολλά άλλα (πχ. Δοκάρια) ακόμα Στην ΔΥΚ.
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11204
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Nassos »

Πάντως τους Αμερικανούς τους %^&*, το μόνο σίγουρο, χωρίς να θέλω να τους υποτιμήσω.
Άβαταρ μέλους
Snakeshit
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 749
Εγγραφή: Τετ Δεκ 03, 2008 11:32 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Snakeshit »

Nassos έγραψε:Πάντως τους Αμερικανούς τους %^&*, το μόνο σίγουρο, χωρίς να θέλω να τους υποτιμήσω.
Σε ποια απ'όλες;(τις συνεκπαιδεύσεις). Εγώ πιστεύω σε όλες.
spirosgiapros
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 352
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 07, 2009 2:03 am
Τοποθεσία: Nowhere
Ενδιαφέροντα: Στρατ/κές-Αστ/κές Επιχειρήσεις
Επάγγελμα: Υπαξ/κός ΛΣ
Επικοινωνία:

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από spirosgiapros »

Τζενερ που υπηρετησες;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11204
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Nassos »

Snakesh*t έγραψε:Σε ποια απ'όλες;(τις συνεκπαιδεύσεις). Εγώ πιστεύω σε όλες.


Ναι, σε όλες.

Βάγγος - Λαμία

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Βάγγος - Λαμία »

Υπηρετώ στις Ε. Δ. Απο το 1992 με τον θεσμό των Ο. Π. Υ. Και απο το 1997 με τον θεσμό των Ε. Μ. Θ.Απο όλα αυτά που διάβασα σαφώς δεν υπάρχουν τα Κ. Κ. Α. Δ. Κείμενα και τέτοιες παπ... Γιατί όπως πολύ σωστά είπε ένας προηγούμενος φίλος όλα αυτά βγήκαν απο παιδιά τα οποία αποτύχανε να μείνουμε στις Ε. Δ.

Έχω να σας γράψω άπειρα αλλά ένα θυμάμαι έντονα απο το 1992 ακόμα και τώρα...

Είμασταν πορεία και γυρνώντας δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω πως ένας συνάδελφος Δ/νεας (με εκείνο τον βαθμό παρουσιαζόμαστε τότε) κόντεψε να πνιγεί απο τον υποσιάγωνο...

Πέσανε επάνω του δυο αξ/κοί και του το κόψανε ουσιαστικά το ξηλώσανε και τον σώσανε...

Αυτό το άτομο ρε παιδιά παραιτήθηκε απο την υπηρεσία (είχε το δικαίωμα για δύο (2) μήνες) γιατί λέει μας φερόντουσαν πάρα πολύ σκληρά, ακόμα απορώ που στο διάολο το είδε.

Ναι πέρασα δύσκολα κατα την διάρκεια των διαφόρων εκπαιδεύσεών μου...

Ναι πέρασα δύσκολα κατα την διάρκεια των διαφόρων ασκήσεων μου

Ναι πέρασα δύσκολα κατά την διάρκεια των διαφόρων επιχειρησεών μου (είτε εντός Ελληνικής Επικράτειας είτε στο εξωτερικό)

Αλλά έλεος...

Ειδικές Δυνάμεις είμαστε

Δεν μπορούμε να έχουμε τρέλες απαιτήσεις απο - κατά τα άλλα αξιόλογα σώματα - Υγειονομικού ή Τεχνικού ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο.

Μην ακούτε κανέναν.

Δεν είμαστε αγριάνθρωποι απλά λόγω της φύσεως της δουλειάς είμαστε ποιό απαιτητικοί.

Αυτά...

1998

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από 1998 »

Ο Συναδινος ή Τέρυ όπως τον αποκαλούσαμε ήταν ενας ξεχωριστός αξιωματικός. Όλοι οι φαντάροι τον σέβονταν όσο κανέναν στην Ε'ΜΚ. Έμπαινε νωρίς το πρωί και έφευγε τελευταίος, εργαζόταν και γυμναζόταν μαζί και πιο πολύ από όλους. Αν το καταλάβαινες σε έπιανε πραγματικά στο φιλότιμο με την στάση του. Γι αυτό όλοι βαρούσαν προσοχές από τα 50 μέτρα όπου περνούσε. Παρακολούθούσε και ήξερε τα πάντα για όλους, είχε συναίσθηση της πραγματικότητας και τον ενδιέφερε πρώτα και πάνω απόλα η ασφάλεια των φαντάρων. Το γνωρίζω καλά υπηρετώντας σαν γιατρός στην μοίρα και έχοντας άμεση καθημερινή επαφή μαζί του για πληθώρα θεμάτων. Είναι από τους καλύτερους επαγγελματίες με ηγετικές ικανότητες (σχεδόν επιχειρηματικές) που έχω γνωρίσει και αισθάνομαι περήφανος όπως όλοι που υπηρέτησα υπό την διοίκησή του. Σε εκπάιδευε στο σώμα και στην ψυχή. Γιατί η αποστολή της μοίρας αν ερχόταν ποτέ η ώρα πράγμα που το απευχόταν ο ίδιος θα στηριζόταν Στην Ψυχή και στις ικανότητες. Να πω ένα περιστατικό προς τιμήν αυτού του τίμιου και εξαίρετου αξιωματικού.

Καλοκαίρι νομίζω σε θαλασσία εκπαίδευση Ανχης τότε ο Συναδινός, βγάζει δύο σχετικά νέους Μπροστά, καλά παιδιά αλλά μάλλον κατα λάθος στις ΕΔ.''Ξέρετε ποιος με πήρε τηλέφωνο'' ''Ο Σωματαρχης... Και ξέρετε τι μου ζήτησε... '' αυτό κι αυτό... Και μετα ''Δεν σας είπα να μην με πάρει κανεις... !'' ... Είκοσι... Είκοσι... (μέρες φυλακή ο καθένας δηλαδή).

Δεν έχω συναντήσει πολλούς Συναδινούς, μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού

Και δεν ήταν μόνο αυτό, πάντα έτσι ήταν ο Δίκας... Δίκαιος και εργατικός΄και λιγομίλητος μα πάντα σκεπτικός.

Πως να μην κερδίσει τον σεβασμό σου

297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

udt71 έγραψε: Αυτά που γράφεις φίλε μου δεν ειναι Μύθος γίνονται μαζί με πολλά άλλα (πχ. Δοκάρια) ακόμα Στην ΔΥΚ.


Βαρκοποριες, Κορμοποριες.

Καντε ενα τεστακι στον εαυτο σας πριν πατε ΜΥΚ. Οταν θα ειστε στην μπανιερα και κανετε τνουζ συμαδεψτε με το τηλεφωνο το ανοιχτο στομα ετσι ωστε το νερο να μπαινει μεσα και αρχιστε να λετε την αλφαβητα. Οποιος την τελειωσει ειναι ενα βημα πιο κοντα στην βατραχοπουλαδαΕικόνα

...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 297ΙΜΑΚ την Δευ Ιούλ 26, 2010 6:50 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
vesst
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 16, 2010 2:44 am
Επικοινωνία:

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από vesst »

Οσοι θελουν να πανε στη ΣΥΚ δεν θα πανε απο τη μια μερα στην αλλη οπως γνωριζουμε. Θα ειναι ηδη στελεχη του στρατου και θα εχουν λαβει προγραμμα γυμναστικης 1 μηνα πριν ενταχθουν στο σχολειο. Πολυ απλα δεν θα πινεις αραχτος καφε με την κοπελα και την αλλη θα κανεις ακραια πραγματα, θα εχεις ηδη μια εστω και ελαχιστη γνωση-εμπειρια-φυσικη κατασταση. Το να λεμε τρελα πραγματα που φαινεται ηλιθιο γιατι απλα δεν υπαρχει λογος. Φυσικα οτι φυσικη κατασταση και να εχεις μπορει να φυγεις κλαιγοντας απο τη ΣΥΚ απο την πρωτη μερα.
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Μύθοι περι Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Περιμενω εντυπωσεις απο το παραπαμω τεστακι... Κανεις;vesst; Αληθεια μεχρι ποιο γραμα εχετε φτασει;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες