Νεολαία και εκλογές

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από GenerX »

Επίσης για το άλλο κόμμα που δε ξέρει η μάνα του γιαυτό. Υποστηρίζεις ενα κόμμα που το ξέρει η μάνα του. Και δεδομένου οτι είσαι 20 και το υποστηρίζεις τόσο σθεναρά, δείχνει οτι είσαι στρατολογημένος απτον πατέρα σου. Έστω βαθειά επηρεασμένος, αφου το προηγούμενο το κόβω βαρύ, αλλα οχι και απίθανο. Αυτα τα κόμματα είναι πολύ γνωστά. ΠΑΣΟΚ-ΝΔ. Είναι πολύ γνωστά επειδή τσάκισαν τον τόπο και τον Έλληνα.

Μας κατάντησαν ουραγούς στην Ευρώπη, να ζούμε με τα δανεικά τους όποτε έρχονται για διακοπές.

Οπότε, ασε τα κόμματα που δε τα ξέρει η μάνα τους στην ησυχία τους. Δε σε πειράξανε ποτέ και σίγουρα δεν είναι υπεύθυνα για το μαύρο χάλι της κοινωνίας μας.

"Το θέμα είναι ποιος προσφέρει έστω και ένα κοκκαλάκι πιο πολύ στον λαό. "

λες στο άλλο topic.

Μάθε να έχεις ιδανικά πρώτα και να είσαι υπερ του ρομαντισμού σε θεωρητικό επίπεδο, διότι το ζήτημα είναι οτι αυτά εκλείπουν ενω εσυ έχεις αναγάγει την αξιοκρατία και τη δικαιοσύνη, την αξιοπρέπεια και την τιμή Σε κοκκαλάκι που έδινε το ΠΑΣΟΚ (κατα την άποψή σου), ενω η ΝΔ δε δίνει.

Μάθε να μη θεωρείς λοιπόν τον εαυτό σου σκύλο ωστε να βολεύεσαι με κοκκαλάκια που τυχαίνει να πέφτουν απο τα στόματα λαίμαργων εξουσιαστών. Είσαι άνθρωπος και ο άνθρωπος πάντα πολεμάει για το καλύτερο. Οχι για το λιγότερο χειρότερο.

MIRAGE2000-5MK2
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Δευ Μάιος 04, 2009 8:42 pm
Επικοινωνία:

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από MIRAGE2000-5MK2 »

GenerX έγραψε: Είσαι μικρός ακόμα. Όταν μεγαλώσεις, θα καταλάβεις οτι οι ιδεολογίες δε καλουπώνονται απο κανένα κόμμα και οτι δεν αντιπροσωπεύει κανένα κόμμα κανέναν απολύτως στο 100%

Όποιος νομίζει οτι 20-30 κόμματα αντιπροσωπεύουν κάθε δημοκρατική και ελεύθερη γενικότερα σκέψη, είναι κλειστόμυαλος και πολυ καλά να πάθει.

Κάνεις ότι μπορείς για να δείς τον Τσίπρα όμως. Μόνος σου τον αναφέρεις, μόνος σου τον βρίζεις, μόνος σου τον καταδικάζεις, αρα είναι σίγουρα στο υποσυνείδητό σου και βγαίνει στο συνειδητό. Ο λόγος που γίνεται αυτο σίγουρα δε με ενδιαφέρει, γιαυτό βρες τα με τον εαυτό σου και μετα ελα ξανα για συζήτηση.

Μα συμφωνώ για τα καλούπια μαζί σου αλλά κάπου πρέπει να ψηφίζουμε για να βγάλουμε ένα κόμμα κυβέρνηυση φίλε μου, δεν κυβερνάμε όλοι αλλά 300. Όσο για τον Τσίπρα τον αναφέρω διότι τον μισώ όσο δεν φαντάζεσαι. Άσε υποσυνείδητα. Μια χαρά τα έχω με τον εαυτό μου και εσύ κοίτα να πάρεις πρώτα πτυχίο ψυχολόγου και μετά βγες και σε κανα παράθυρο μαζί με τον άλλον γυαλάκια τον μαιντανό να ψυχολογείτε σαν φωτεινοι παντογνώστες. Σε όποια συζήτηση θέλω μιλάω χωρίς την άδεια σου διότι είμαι πολίτης αυτής της χώρας όπως και εσύ. Εσύ να κοιτάς τον δικό σου εαυτό και ο καθένας τον δικό του.

MIRAGE2000-5MK2
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Δευ Μάιος 04, 2009 8:42 pm
Επικοινωνία:

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από MIRAGE2000-5MK2 »

GenerX έγραψε:Επίσης για το άλλο κόμμα που δε ξέρει η μάνα του γιαυτό. Υποστηρίζεις ενα κόμμα που το ξέρει η μάνα του. Και δεδομένου οτι είσαι 20 και το υποστηρίζεις τόσο σθεναρά, δείχνει οτι είσαι στρατολογημένος απτον πατέρα σου. Έστω βαθειά επηρεασμένος, αφου το προηγούμενο το κόβω βαρύ, αλλα οχι και απίθανο. Αυτα τα κόμματα είναι πολύ γνωστά. ΠΑΣΟΚ-ΝΔ. Είναι πολύ γνωστά επειδή τσάκισαν τον τόπο και τον Έλληνα.

Μας κατάντησαν ουραγούς στην Ευρώπη, να ζούμε με τα δανεικά τους όποτε έρχονται για διακοπές.

Οπότε, ασε τα κόμματα που δε τα ξέρει η μάνα τους στην ησυχία τους. Δε σε πειράξανε ποτέ και σίγουρα δεν είναι υπεύθυνα για το μαύρο χάλι της κοινωνίας μας.

"Το θέμα είναι ποιος προσφέρει έστω και ένα κοκκαλάκι πιο πολύ στον λαό. "

λες στο άλλο topic.

Μάθε να έχεις ιδανικά πρώτα και να είσαι υπερ του ρομαντισμού σε θεωρητικό επίπεδο, διότι το ζήτημα είναι οτι αυτά εκλείπουν ενω εσυ έχεις αναγάγει την αξιοκρατία και τη δικαιοσύνη, την αξιοπρέπεια και την τιμή Σε κοκκαλάκι που έδινε το ΠΑΣΟΚ (κατα την άποψή σου), ενω η ΝΔ δε δίνει.

Μάθε να μη θεωρείς λοιπόν τον εαυτό σου σκύλο ωστε να βολεύεσαι με κοκκαλάκια που τυχαίνει να πέφτουν απο τα στόματα λαίμαργων εξουσιαστών. Είσαι άνθρωπος και ο άνθρωπος πάντα πολεμάει για το καλύτερο. Οχι για το λιγότερο χειρότερο.

1) Δεν είμαι σε πολιτική νεολαία.

2) Κανένας δεν μου είπε και δεν με στρατολόγησε.

3) Είμαι ρεαλιστής. Οι ρομαντικοί πεθαίνουν και δεν πετυχαίνουν το παραμικρό με κατά μέτωπο επίθεση στο σύστημα.

4) Φαντάσου την ελληνική γεωργία χωρίς χρήματα Ευρώπης.

5) Φαντάσου τους γειτονες (ΌΛΟΥΣ) μας εντός ΕΕ και εμείς απ έξω.

6) Εχω ιδανικά ελευθερίας, δημοκρατίας, αξιοκρατίας αλλά στον σωστό τόπο και χρόνο αληθινές αλλαγές όχι "επαναστάσεις".

7) Ναι είμαι σκύλος όπως όλοι γιατί πάντα ο λαός διαχρονικά σκύλος είναι και τρώει κόκκαλα. Οι επαναστάτες καταλήγουν βασιλιάδες μην το ξεχνάς. Είμαι όμως σκύλος που δαγκώνει και δηλώνω την παρουσία μου όταν πρέπει και όχι με δήθεν πορείες για να με δουν ότι τάχα δήθεν να εδώ είμαι και σας πιέζω με ψηφίσματα διαμαρτυρίας και μολότωφ.

8) Το διεθνές περιβάλλον είναι ευμετάβλητο και η χώρα χρειάζεται ρεαλιστικές λύσεις και όχι χαζομάρες. Η πολιτική είναι ψυχρή.

Anonymous

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από Anonymous »

Που παμε ρε! Που παμε! πως θα κανεις κυβερνηση με 19%...

αληθεια μιραζε γιατι μισεις τον τσιπρα;

GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από GenerX »

Εμείς σκύλοι δεν είμαστε. Τουλάχιστον εγω δε θεωρώ τον εαυτό μου σκυλάκι κι ούτε μαρέσουν τα κοκκαλάκια που μου πετάνε χορτασμένοι ιδεολογικοί νάνοι. Αν δεν υπήρχε ο ρομαντισμός φίλε mirage, τώρα πιθανόν να μην έγραφες στο διαδίκτυο.

20 χρονών παιδί και τάσσεσαι κατα των ιδανικών σε σχέση με την πραγματικότητα. Έτσι δε πάει μπροστά τίποτα.

Να φανταστώ οι Κύπριοι ήταν μ* που ψήφισαν οχι στο Ανάν έτσι; Αν πήγαιναν ψυχρά όπως λες, ναι θα ψηφίζανε στο σχέδιο. Το οποίο δε ξέρουμε που θα οδηγούσε, αλλα το οτι ο λαός ψήφισε και δε πήρε ψυχρά μια απόφαση ο Παπαδόπουλος, δείχνει μια υγεία. Επιτέλους ψήφισε και ενας λαός για την πάρτη του και οχι ενα πρόσωπο. Παρόλο που προσωπικά δε μου άρεσε η εικόνα του ηγέτη μιας χώρας όταν δάκρυζε.

Η πολιτική φυσικά και οφείλει να είναι ψυχρή. Δεν έχει καμία σχέση αυτό με τα ιδανικά όμως. Χωρίς ιδανικά ο άνθρωπος δε θα είχε φτάσει σε αυτο το σημείο που είναι τώρα.

ΥΓ.

3) Είμαι ρεαλιστής. Οι ρομαντικοί πεθαίνουν και δεν πετυχαίνουν το παραμικρό με κατά μέτωπο επίθεση στο σύστημα.

Ο ανθρώπινος πολιτισμός αναπτύχθηκε βάσει των ρομαντικών. Η Δημοκρατία π. Χ. Δεν είναι ενα ψυχρό σύστημα με σκέτους κανόνες. Μιλάμε για το πιο ρομαντικό πολίτευμα.

Καθόλου ρεαλιστής δεν είσαι. Απλα ματαιόδοξος, μίζερος και ηττοπαθής. Το επιβεβαιώνεις θεωρώντας οτι μπορείς να γλύφεις μόνο κόκκαλα απο τα αποφάγια αφεντικών.

Να, ορίστε.

7) Ναι είμαι σκύλος όπως όλοι γιατί πάντα ο λαός διαχρονικά σκύλος είναι και τρώει κόκκαλα. Οι επαναστάτες καταλήγουν βασιλιάδες μην το ξεχνάς. Είμαι όμως σκύλος που δαγκώνει και δηλώνω την παρουσία μου όταν πρέπει και όχι με δήθεν πορείες για να με δουν ότι τάχα δήθεν να εδώ είμαι και σας πιέζω με ψηφίσματα διαμαρτυρίας και μολότωφ.

Κατάντια...

BabisOsougias
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Παρ Ιαν 23, 2009 11:29 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από BabisOsougias »

Εχουμε ξεφυγει. Τελοσπαντων. Εγω συμφωνω και με τους 2 (gener και mirage). Ειμαι λοιπον ρεαλιστης, αλλα αυτο ποτε δεν σημαινει οτι θα πολεμησω για τις αξιες μου (ειτε σας φαινονται παρωχημενες ειτε οχι) για να τις πραγματωσω. Αυτο ομως ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ (οπως συχνα γινεται σημερα με μεγαλη μεριδα των νεων) οτι στην παραμικρη αναποδια μελαγχολω και τα σπαω και και και... Ειμαι προσγειωμενος και ξερω οτι δεν θα εχουν ολοι οι αγωνες μου Ουτε οτι θα εχω θετικο αποτελεσμα σε οτιδηποτε θα κανω. Αυτο νομιζω εννοει o mirage λεγοντας οτι ειναι ρεαλιστης. Αλλοιμονο αν ο νεος δεν ειχε αξιες. Αυτα

Anonymous

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από Anonymous »

yersinia pestis έγραψε:Που παμε ρε! Που παμε! πως θα κανεις κυβερνηση με 19%...

αληθεια μιραζε γιατι μισεις τον τσιπρα;

Ναι ρε Mirage... , γιατί τον μισείς; Για γέλια είναι ο ανθρωπος. Εκτός πραγματικότητας

MIRAGE2000-5MK2
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Δευ Μάιος 04, 2009 8:42 pm
Επικοινωνία:

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από MIRAGE2000-5MK2 »

BabisOsougias έγραψε: Εχουμε ξεφυγει. Τελοσπαντων. Εγω συμφωνω και με τους 2 (gener και mirage). Ειμαι λοιπον ρεαλιστης, αλλα αυτο ποτε δεν σημαινει οτι θα πολεμησω για τις αξιες μου (ειτε σας φαινονται παρωχημενες ειτε οχι) για να τις πραγματωσω. Αυτο ομως ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ (οπως συχνα γινεται σημερα με μεγαλη μεριδα των νεων) οτι στην παραμικρη αναποδια μελαγχολω και τα σπαω και και και... Ειμαι προσγειωμενος και ξερω οτι δεν θα εχουν ολοι οι αγωνες μου Ουτε οτι θα εχω θετικο αποτελεσμα σε οτιδηποτε θα κανω. Αυτο νομιζω εννοει o mirage λεγοντας οτι ειναι ρεαλιστης. Αλλοιμονο αν ο νεος δεν ειχε αξιες. Αυτα

Με κάλυψες.Εικόνα. Συμφωνώ απόλυτα

Anonymous

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από Anonymous »

Πρεπει να τα βρειτε οι πασοκ με τον τσιπρα.

ηδη βλεπουν οτι αυτοδυναμια δεν υπαρχει και συζητανε συμμαχιες.

λαος νδ Παραδειγμα

πασοκ συριζα ισως

Anonymous

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από Anonymous »

yersinia pestis έγραψε: Πρεπει να τα βρειτε οι πασοκ με τον τσιπρα.

ηδη βλεπουν οτι αυτοδυναμια δεν υπαρχει και συζητανε συμμαχιες.

λαος νδ Παραδειγμα

πασοκ συριζα ισως

Μακριά ο συριζα από κυβέρνηση. Εθνικούς μειοδότες και προστάτες των κουκουλοφόρων δεν θέλουμε σε κυβέρνηση. Αρκετά

MIRAGE2000-5MK2
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Δευ Μάιος 04, 2009 8:42 pm
Επικοινωνία:

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από MIRAGE2000-5MK2 »

sniper έγραψε:
yersinia pestis έγραψε: Πρεπει να τα βρειτε οι πασοκ με τον τσιπρα.

ηδη βλεπουν οτι αυτοδυναμια δεν υπαρχει και συζητανε συμμαχιες.

λαος νδ Παραδειγμα

πασοκ συριζα ισως

Μακριά ο συριζα από κυβέρνηση. Εθνικούς μειοδότες και προστάτες των κουκουλοφόρων δεν θέλουμε σε κυβέρνηση. Αρκετά

Συμφωνώ και επαυξάνω sniper.Εικόνα

MIRAGE2000-5MK2
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Δευ Μάιος 04, 2009 8:42 pm
Επικοινωνία:

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από MIRAGE2000-5MK2 »

1) Δεν τον θεωρείς αλλά είσαι Σκυλάκι Όπως όλοι μας.

2) Δεν είμαι κατά του ρομαντισμού αλλά κατά του "ρομαντισμού" που καλύπτει τις μολότωφ και τους δήθεν επαναστάτες

3) Το επιχείρημα με τους αληθινά και ουσιαστικά ρομαντικά Κύπριους που εσύ τους χαρακτηρίζεις μλκες μην το συγκρίνεις με τους δήθεν ψευδοεπαναστάτες κωλόπαιδα που καίνε και ρειμάζουν. Αυτά τα κωλόπαιδα Δεν έχουν σχέση με έναν λαό που είπε ένα ουσιαστικό όχι στον σωστό τόπο και χρόνο. Όλα τα άλλα Τον ψευδοαριστερών είναι οι μ@@@κακιες . Ο Λαμπράκης ήταν αριστερός και αληθινός αγωνιστής πατριώτης όχι αυτά τα κωλόπαιδα "ρομαντικοί".

4) Για κατάντια εσύ δεν θα μιλάς σε γιο αξιωματικού του πολεμικού ναυτικού που μεγάλωσε με εθνικά ιδανικά. Κομμένη. Εγώ φίλε μου μεγάλωσα με πλύση εγκεφάλου ότι ραγιάς δεν είμαι, τον Τούρκο και τους προδότες τους φτύνω και προτιμάω 10 δευτερόλεπτα ελεύθερος Έλλην και μετά με κεφάλι μου πάνω σε παλούκι παρά να τρέχω σε πορείες ανίδεων ανθρώπων. Όλα είναι μια παράσταση. Το χρήμα κυβερνάει και οι πολυεθνικές. Τα μεγάλα αφεντικά. Ουσιαστική επανάσταση δεν θα γίνει ποτέ και δεν έγινε ποτέ. Όποια χώρα το επιχειρήσει να ξεφύγει από αυτούς θα καταστραφεί. ΄Όμως πρέπει ατομικά να είμαστε έτοιμοι για την ώρα της θυσίας μας, των ουσιαστικών "όχι" μας σε εδαφικές παραχωρήσεις. Από εκεί και πέρα αν εσύ νομίζεις ότι όλες οι επαναστάσεις των λαών ήταν αληθινές ή ακόμα έστω και μια από αυτές είσαι γελασμένος. Ξύπνα γιατί εσύ είσαι το πρόβατο και όχι εγώ. Με πορείες, με επιχειρήματα ότι με 1400 (το Διπλάσιο απο 700 απευθείας κάτσε ρεαλιστικότατη πρόταση) Ευρώ βασικός μισθός σε κάθε υπάλληλο εταιρεία στέκεται στην Ελλάδα και άλλα τέτοια ετοιμαστείτε να γίνετε περισσότερο σκύλάκια από μένα εσείς. Έναν από τους αναρχικούς έξω από τη συνεδρίαση της λέσχης Μπίλντεμπερκ δεν είδα. Γιατί άραγε; Για Το Μακεδονικό χωρίς να ουρλιάζουν αλλά καθιστική διαμαρτυρία έξω από την αμερικάνικη πρεσβεία δεν είδα. Γιατί άραγε; Μόνο για μετανάστες, για εργαζόμενους κτλ. Αν νομίζεις ότι εγώ και ο πατέρας μου είμαστε τα σκυλάκια σε λυπάμαι. Η δικιά μου οικογένεια έχει προσφέρει πάρα πολλά σε αίμα είτε σε εθνικούς αγώνες, είτε σε αγώνες για δημοκρατία που τους κυνηγούσαν οι χουντικοί. Όλα αυτά τα αναρχικοφασιστόμουττα δεν ξέρουν τι πάει να πει αληθινή θυσία για το έθνος. Είναι υπηρέτες. Επαναστάσεις ουσιαστικές στον σωστό τόπο και χρόνο. Μολότωφ στα κεφάλια αυτών που τις πετάνε. Ζήτω η αληθινή δημοκρατία φιλάρα

MIRAGE2000-5MK2
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Δευ Μάιος 04, 2009 8:42 pm
Επικοινωνία:

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από MIRAGE2000-5MK2 »

Μήπως εγκρίνεις και την "επανάσταση" του 1917; Περνούσε ο λαός καλά μετά; Είχε δημοκρατία; Είχε ελευθερία έκφρασης; Ουσιαστικά τσάρο άλλαξαν. Δεν μου λες στην Γαλλία το 1789 έγινε επανάσταση, στις 14 Ιουλίου έκαναν και την άλωση της Βαστίλλης. Όλα μια χαρά. Ο λαός εκτονώθηκε. Σκότωσε και τον όντως κακό βασιλιά. Μετά από λίγο ποιοι κυβέρνησαν, πως κυβένησαν οι πρωην επαναστάτες; Στην Ελλάδα κερδίσαμε με το 1821 ελευθερία και ορθώς κάναμε επανάσταση και κρίμα που δεν ζήσαμε τότε. Μετά; Ποιοι από τους αγωνιστές κυβέρνησαν; Ο Κολοκοτρώνης; Δεν νομίζω. Ο Μακρυγιάννης; Δεν νομίζω. Τα πουλημένα τομάρια που σκότωσαν και τον Καποδίστρια που πρόσφερε ουσιαστικά μέχρι την δολοφονία του. Φίλε μου επαναστάσεις στον σωστό τόπο και χρόνο. Καμία δεν τα αλλάζει 100%. Ο λαός πάλι σκυλάκι θα είναι αλλά όπως λέω και εγώ σκυλάκι που θα δαγκώνει που και που και όχι και γατούλα ήσυχη στο τζάκι. Ρεαλισμός. Ούτε υπερεαλισμός και ξεπούλημα τύπου Μητσοτάκη αλλά ούτε και αναρχία - ψευδοεπανάσταση. Το έθνος μόνο έτσι επιβιώνει. Η ιστορία γράφεται με ρεαλισμό και γενναίες αποφάσεις (όταν πρέπει) Και όχι με μολότωφ ψευδοαναρχικοφασιστόμουτρων.
Anonymous

Νεολαία και εκλογές

Δημοσίευση από Anonymous »

Ολες οι μεγάλες επαναστάσεις των τελευταίων 150 χρόνων είναι προσχεδιασμένες από τα παγκόσμια λαμόγια. Η επανάσταση των Μπολσεβίκων, η άνοδος του χίτλερ και των ναζί, ποιός χρηματοδότησε το Γ ΡΑΙΧ γνωρίζετε; Από που προήλθε ξαφνικά πακτωλός χρημάτων για ύπερπαραγωγή όπλων; Με ποιών τις ευλογίες ιδρύθηκε το ΝΑΤΟ και η Σοβιετική Ενωση; Γιατί προτίμησαν να διαλύσουν την Σ. Ε. Και να δημιουργήσουν την παγκοσμιοποίηση στηριγμένη στα δυτικά πρότυπα και στην δυτική "δημοκρατία"; Ποιοί είναι αυτοί οι πανίσχυροι που υπερφαλλάγκισαν και διέλυσαν όλες τις Μασονικές στοές ενώ χρησιμοποιούν πλέον μικρότερες αλλά αποτελεσματικότερες οργανώσεις τύπου Bildeberg και Skull N Bones κτλ; Είναι αυτοί που έχουν χωρίσει τους λαούς σε κόμματα, παρατάξεις, ομάδες, Προοδευτικούς Και συντηρητικούς, δυτικούς και Ρωσόφιλους και πολλά άλλα βάζοντας μας να διαλέγουμε σε ποιό μαντρί θα ανήκουμε... Για να μην μας φάει ο λύκος. Το μεγαλύτερο ψέμα και Παραπλάνηση Ήταν Η ταινία των ΙΛΟΥΜΙΝΑΤΙ. Η μεγαλύτερη αλήθεια είναι ότι ζουν και βασιλεύουν βάζοντας κάτι Αξιοθρήνητους Βλάκες σε ρόλο πλανητάρχη (Μπους) στέλντοντας το μήνυμα ποιοί είναι τα αφεντικά. Εμείς εδώ ασχολούμαστε με τον Κωστίκα τον Γιωρίκα, τον Ζαχόπουλο και τον... Λαζόπουλο
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες