Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ιορδάνης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Ιορδάνης »

Ξέχασα να σημειώσω ότι (φάντασμα) για βυσματικες μιλάμε τώρα έτσι;
Peter2002
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2020 7:35 pm
Επικοινωνία:

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Peter2002 »

Να ρωτήσω κατι ρε μάγκες, καταρχάς καλησπέρα. Εγώ το Σάββατο φεύγω ζε άδεια. Επειδή δεν γνωρίζω πολλά πάνω στο πως δουλεύουν οι μεταθέσεις αμα η μετάθεση μου έρθει ενώ είμαι σε άδεια τι γίνεται;
Αρης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Αρης »

Ας ελπίσουμε σε αυτό που είπε ο Στάθης μακάρι να έρθουν σήμερα οτιδήποτε νέο έχετε σας παρακαλώ να το αναφέρετε εάν θέλετε και μπορείτε ευχαριστώ πολύ για την κατανόησή σας παιδια
Νικολας

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Νικολας »

Λοχία εχεις ακούσει κάτι για το πότε έρχεται για την σειρά μας Δ Εσσο οι μεταθέσεις;
Peter2002
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2020 7:35 pm
Επικοινωνία:

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Peter2002 »

Οχι για αυτό ρωτάω. Αύριο φεύγω σε άδεια για 5 μέρες. Τι γίνεται αν έρθουν όμως σήμερα οι μεταθέσεις; Πάω κανονικά ατην άδεια και μετα οταν γυρίσω φεύγω ή με καλούν πίσω ή δεν φεύγω καν σε άδεια; Τι γίνεται; Γενικά όταν έρθει η μετάθεση φεύγω απευθείας ή φεύγω μετα από καμιά βδομάδα;
Φάντασμα

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Φάντασμα »

1Ο γραφείο είμαι σειρουλες όταν βγουν να ΣτΕ σίγουροι ότι θα το μάθετε Εικόνα
Φάντασμα

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Φάντασμα »

Οχι ρε οι βυσματικες (δηλαδή οι έκτακτες) βγαίνουν όποτε πεσει το τηλέφωνο! Για τις προκαθορισμενες μιλάω εγώ
Βαγγέλης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Βαγγέλης »

Οκ ευχαριστουμε φάντασμα να είσαι καλά και προσωπικά ευχαριστώ για την βοήθεια σου (πάντως δεν νομίζεις να βγουν σήμερα έτσι; )
Χαρης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Χαρης »

Γεια σας παιδιά εγώ προσωπικά νομίζω ότι και βύσμα να βάλεις για την δ εσσο θα έρθουν μαζί με τις άλλες δεν νομίζω να έρχεται μόνον για εσένα διότι κάτι είπαν πως οι βυσματικες βγαίνουν σήμερα αν κάνω κάπου λάθος διαψευστε μεε
Στάθης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Στάθης »

Και εγώ 1ο γραφείο οπότε μην ανησυχείτε μόλις βγουν θα πέσει σύρμα απλά από ο, τι έχω καταλάβει έχουν αργήσει τα φύλλα πορείας ...
Peter2002
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2020 7:35 pm
Επικοινωνία:

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Peter2002 »

Ρε παιδιά ξέρω γίνομαι κουραστικός αλλα μπορεί να μου απαντήσει κάποιος. Αύριο φεύγω σε άδεια 5 ημερών, αν σήμερα βγούν οι μεταθέσεις ακυρώνεται η άδεια μου ή παω κανονικά και οταν επιστρέψω θα μαζέψω υπογραφές και θα φύγω μετα από κάτι μέρες;
Χρήστος

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Χρήστος »

Άρα τώρα αναμένουμε από Δευτέρα;
Νικολας

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Νικολας »

Στάθη συγγνώμη για την ενόχληση, πιστεύεις δηλαδή από την άλλη εβδομάδα; Λογικά;
Καραγκιόζης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Καραγκιόζης »

Έχουμε κανένα νέο για μεταθέσεις της Δ' παιδιά;
Φάντασμα

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Φάντασμα »

Ακόμα τίποτα. Αναμένουμε από μέρα σε μέρα. Όποιοι χειρίζονται το ΠΥΡΣΕΙΑ από εδώ μέσα να ξέρετε οτι θα έρθει από ΓΕΣ/Β3!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες