Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από greko_27 »

Μακ... Ο θρυνος στο μπασκετ μου θυμιζει την κακασχημη γκομενα του σχολειου που καθοταν στη γωνια και δεν την εδινε κανεις σημασια... Οποτε τι καθεσαι και ασχολεισε;Εικόνα... Εγω λεω να κανουνε τον γκαγκατση προεδρο στην ευρωλιγκα μηπως και δουνε ευρωπαικο τιτλοΕικόνα ...
mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από mak »

greko_27 έγραψε:Μακ... Ο θρυνος στο μπασκετ μου θυμιζει την κακασχημη γκομενα του σχολειου που καθοταν στη γωνια και δεν την εδινε κανεις σημασια... Οποτε τι καθεσαι και ασχολεισε;Εικόνα... Εγω λεω να κανουνε τον γκαγκατση προεδρο στην ευρωλιγκα μηπως και δουνε ευρωπαικο τιτλοΕικόνα ...
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από Greek_Army »

greko_27 έγραψε:Μακ... Ο θρυνος στο μπασκετ μου θυμιζει την κακασχημη γκομενα του σχολειου που καθοταν στη γωνια και δεν την εδινε κανεις σημασια... Οποτε τι καθεσαι και ασχολεισε;Εικόνα... Εγω λεω να κανουνε τον γκαγκατση προεδρο στην ευρωλιγκα μηπως και δουνε ευρωπαικο τιτλοΕικόνα ...


από ευρωπαικές ομάδες μόνο ο ολυμπιακός έπαιξε με την μεγάλη ομάδα του σικάγο. Και δεν ήτανε φιλικό. Έτσι για να μην ξεχνιόμαστε

Υ. Γ εμένα πάντως θα με χαλούσε να έχανα σε 2 συνεχόμενους ημιτελικούς ευρωπαικού από την "κακάσχμη γκόμενα" Εικόνα
...
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από greko_27 »

Greek_Army έγραψε:
greko_27 έγραψε:Μακ... Ο θρυνος στο μπασκετ μου θυμιζει την κακασχημη γκομενα του σχολειου που καθοταν στη γωνια και δεν την εδινε κανεις σημασια... Οποτε τι καθεσαι και ασχολεισε;Εικόνα... Εγω λεω να κανουνε τον γκαγκατση προεδρο στην ευρωλιγκα μηπως και δουνε ευρωπαικο τιτλοΕικόνα ...


από ευρωπαικές ομάδες μόνο ο ολυμπιακός έπαιξε με την μεγάλη ομάδα του σικάγο. Και δεν ήτανε φιλικό. Έτσι για να μην ξεχνιόμαστε

Υ. Γ εμένα πάντως θα με χαλούσε να έχανα σε 2 συνεχόμενους ημιτελικούς ευρωπαικού από την "κακάσχμη γκόμενα" Εικόνα
...

Και εσεις φαγατε παστελια απο τον ΠΑΟ σε ιμιτελικο ευρωπαικο. Το ξεχασες; ... και για την ιστορια για να μην ξεχνιομαστε ο ΠΑΟ εχει και ενα παγκοσμιο τιτλο... Απλως στο μπασκετ χωρις παραγκα φαινοντε πλεον ποιες ειναι οι δυνατοτητες σας... Αααα και κατι τελευταιο... Εχουμε μεσο ορο 18000 εισητηρια στην ευρωλιγκα και εας εχουμε παρει και 5 ευρωπαικα... Και ειμαστε λυσσασμενοι και για το 6 αστερακι... Εσεις που εχεται μονο ενα το τηγανι το ΣΕΦ γιατι δεν το γεμιζεται; ΕικόναΕικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από Greek_Army »

greko_27 έγραψε:
Greek_Army έγραψε:
greko_27 έγραψε:Μακ... Ο θρυνος στο μπασκετ μου θυμιζει την κακασχημη γκομενα του σχολειου που καθοταν στη γωνια και δεν την εδινε κανεις σημασια... Οποτε τι καθεσαι και ασχολεισε;Εικόνα... Εγω λεω να κανουνε τον γκαγκατση προεδρο στην ευρωλιγκα μηπως και δουνε ευρωπαικο τιτλοΕικόνα ...


από ευρωπαικές ομάδες μόνο ο ολυμπιακός έπαιξε με την μεγάλη ομάδα του σικάγο. Και δεν ήτανε φιλικό. Έτσι για να μην ξεχνιόμαστε

Υ. Γ εμένα πάντως θα με χαλούσε να έχανα σε 2 συνεχόμενους ημιτελικούς ευρωπαικού από την "κακάσχμη γκόμενα" Εικόνα
...

Και εσεις φαγατε παστελια απο τον ΠΑΟ σε ιμιτελικο ευρωπαικο. Το ξεχασες; ... Και για την ιστορια για να μην ξεχνιομαστε ο ΠΑΟ εχει και ενα παγκοσμιο τιτλο... Απλως στο μπασκετ χωρις παραγκα φαινοντε πλεον ποιες ειναι οι δυνατοτητες σας... Αααα και κατι τελευταιο... Εχουμε μεσο ορο 18000 εισητηρια στην ευρωλιγκα και εας εχουμε παρει και 5 ευρωπαικα... Και ειμαστε λυσσασμενοι και για το 6 αστερακι... Εσεις που εχεται μονο ενα το τηγανι το ΣΕΦ γιατι δεν το γεμιζεται;ΕικόναΕικόνα


εγώ δεν ξεχνάω τίποτα. Στο βερόλινο έχασα και είχα πάει. Δηλαδή ο ολυμπιακός δεν παίζει να είναι καλύτερος σε κανένα άθλημα. Παντού υπάρχει παράγκα. Οκ
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11245
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από yandr »

greko_27 έγραψε:
Και εσεις φαγατε παστελια απο τον ΠΑΟ σε ιμιτελικο ευρωπαικο.


Εγώ το θυμάμαι.

¨Όποιον βρει στο δρόμο του ο ΠΑΟ θα τον ποδοποατήσει".
Τάδε έφη ο πανύψηλος πρόεδρος του Παναθηναϊκού πριν πάρει τα @@ του στο Τλε-Αβίβ.

Ουπς, λάθος ημιτελικός.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από greko_27 »

yandr έγραψε:
greko_27 έγραψε:
Και εσεις φαγατε παστελια απο τον ΠΑΟ σε ιμιτελικο ευρωπαικο.


Εγώ το θυμάμαι.

¨Όποιον βρει στο δρόμο του ο ΠΑΟ θα τον ποδοποατήσει".
Τάδε έφη ο πανύψηλος πρόεδρος του Παναθηναϊκού πριν πάρει τα @@ του στο Τλε-Αβίβ.

Ουπς, λάθος ημιτελικός.Εικόνα


Πολυ κλαμα τα γαυρακια... Και ο παο τιτλους... Εικόνα... Αντε τωρα και δωρο dvd για τους βιασμους σας στην ευρωπη... Φτιαξτε και κανα χαρτινο κυπελλο για να γεμισεται το μουσειο σας... Και αφηστε τον παο να γεμιζει τα ραφια με ευρωπαικες κουπεςΕικόνα... οπως ελεγε ενας γαυρος: Το μπασκετ ειναι γυναικειο αθλημα... ΕικόναΕικόναΕικόνα

υγ. Στην ιστορια μετρανε οι τιτλοι και οχι οι ιμιτελικοι... Οταν παρεται τον 2ο ευρωπαικο αντε ψηστε και κανα αρνακι για να το χαρειτεΕικόναΕικόνα
...
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11245
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από yandr »

Εξαιρετικά αφιερωμένο στον πρέσβη



Λογικά είναι το απόλυτο ρεκόρ της Α1 Μπάσκετ ανδρών.

Και με τον ποσειδώνα να παίζαμε δεν θα επιτυγχάναμε τέτοιο αποτέλεσμα.

Καλοφάγωτο.(πέρνα και από το ποδόσφαιρο να μας πεις για τον Νιόμπλια)

Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από greko_27 »

Μιλας και για το ελληνικο πρωταθλημα; ...yandr σεβασμος στον 5αστερο βιαστης σας... Εικόναεχεται πολυ γελιο τελικα προβατα... Μιλατε και για μπασκετ;Εικόνα...12 χρονια αλησμονητος βιασμος και μεσα στο τηγανι (ΣΕΦ) ...
ΥΓ:Eιστε πολυ μικρη ομαδα στο μπασκετ και χωρις παραγκες τιτλους δεν βλεπεται... Οσο για ευρωπη το μεγαλυτερο γελιο το ριχνουμε οταν παιζετε ευρωλιγκα... Φταστε πρωτα τους τιτλους της παναθας και μετα να μιλας... respect στον βιαστη σαςΕικόνα
Εικόνα
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από Signaller »

greko_27 έγραψε:Μιλας και για το ελληνικο πρωταθλημα; ...yandr σεβασμος στον 5αστερο βιαστης σας... Εικόναεχεται πολυ γελιο τελικα προβατα... Μιλατε και για μπασκετ;Εικόνα...12 χρονια αλησμονητος βιασμος και μεσα στο τηγανι (ΣΕΦ) ...
ΥΓ:Eιστε πολυ μικρη ομαδα στο μπασκετ και χωρις παραγκες τιτλους δεν βλεπεται... Οσο για ευρωπη το μεγαλυτερο γελιο το ριχνουμε οταν παιζετε ευρωλιγκα... Φταστε πρωτα τους τιτλους της παναθας και μετα να μιλας... respect στον βιαστη σαςΕικόνα
Εικόνα
Το λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς είναι ανάλογο του επιπέδου σου.

Και που σου απαντάμε πολύ σου είναι

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11245
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από yandr »

Signaller έγραψε:Το λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς είναι ανάλογο του επιπέδου σου.

Και που σου απαντάμε πολύ σου είναι

Δυστυχώς θα συμφωνήσω μαζί σου.

Το επίπεδό του είναι τυπικό για μεγάλη μερίδα του ελληνικού λαού.

Τρομακτικά χαμηλό Εικόνα
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από greko_27 »

yandr έγραψε:
Signaller έγραψε:Το λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς είναι ανάλογο του επιπέδου σου.

Και που σου απαντάμε πολύ σου είναι

Δυστυχώς θα συμφωνήσω μαζί σου.

Το επίπεδό του είναι τυπικό για μεγάλη μερίδα του ελληνικού λαού.

Τρομακτικά χαμηλό Εικόνα


που να ηξερες οτι καθε μηνα με πληρωνεται... ΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από greko_27 »

Signaller έγραψε:
Το λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς είναι ανάλογο του επιπέδου σου.Και που σου απαντάμε πολύ σου είναι



Οταν μιλαμε οπαδικα δεν υπαρχει επιπεδο... Εκτος και εαν εισαι απο τους τυπους που πανε στα επισημα για να δουνε αγωνα... Εγω γουσταρω θυρα 13 φωνες, συνθηματα... Στο γηπεδο παω για να ξεδωσω (χωρις ακροτητες και βια) οχι να καθομαι σαν φλωρος και ουτε να παιρνω μαζι μου την γκομενα, την γυναικα... Οπως θελεις πες την... Οσο για το επιπεδο για να με φτασεις θελεις πολλα ψωμια ακομη σε μορφωση, σε κουλτουρα κτλ... Οταν βγεις εκτος ελλαδος μικρε ελληναρα τοτε ελα να συζητησουμε... Για πολιτικα, κοινωνικα ζητηματα και οτι αλλο θελεις... Εικόνα

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11245
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από yandr »

greko_27 έγραψε:Στο γηπεδο παω για να ξεδωσω

Τα 'πες όλα με αυτή τη φράση...
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Ευρωλίγκα 2010 - 2011

Δημοσίευση από Signaller »

greko_27 έγραψε:
Signaller έγραψε:
Το λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς είναι ανάλογο του επιπέδου σου. Και που σου απαντάμε πολύ σου είναι



Οταν μιλαμε οπαδικα δεν υπαρχει επιπεδο... Εκτος και εαν εισαι απο τους τυπους που πανε στα επισημα για να δουνε αγωνα... Εγω γουσταρω θυρα 13 φωνες, συνθηματα... Στο γηπεδο παω για να ξεδωσω (χωρις ακροτητες και βια) οχι να καθομαι σαν φλωρος και ουτε να παιρνω μαζι μου την γκομενα, την γυναικα... Οπως θελεις πες την... Οσο για το επιπεδο για να με φτασεις θελεις πολλα ψωμια ακομη σε μορφωση, σε κουλτουρα κτλ... Οταν βγεις εκτος ελλαδος μικρε ελληναρα τοτε ελα να συζητησουμε... Για πολιτικα, κοινωνικα ζητηματα και οτι αλλο θελεις... Εικόνα

Με δουλεύεις προφανώς. Δηλαδή όταν θα μιλάμε για αθλητικά πρέπει να βριζόμαστε. Επειδή έτσι κάνεις στο γήπεδο. Ή θες να πεις ότι ή θα είσαι φλώρος ή θα #@^&@! Σταυρίζεις σε ένα δημόσιο φόρουμ. Οπαδική συζήτηση να μιλάμε για τις ομάδες μας Χωρίς ***** δεν γίνεται δηλαδή

Ντάξει ότι πεις κύριε ακαδημαϊκέ

Τώρα για το επίπεδό σου, που θέλω "πολλά ψωμιά για να σε φτάσω", το ξέρω. Φαίνεται εξάλλου. Μάγκας του πληκτρολογίου είσαι με 10 ορθογραφικά σε κάθε ποστ

Εικόνα

...
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες